Нетутешня• 18 января 2024
експедиція північний полюс
Вітаю) можливо хтось порадить фільм.. документальний або художній для перегляду з дитиною 10р.... експедиція на північний полюс.. українською мовою.. буду вдячна🤗) не по темі будь ласка не пишіть 😘
Бамбарбия! Кергуду.• 18 января 2024
Ми з дитиною дивились такі про півн.полюс.
Опівнічне небо (2020) - грає Джордж Клуні і дівчинка. Фантастика. Фільм сподобався.
Білий полон (2005) - грають Пол Вільям Вокер та собаки лайки. Сюжет ґрунтується на реальних подіях. Теж сподобався.
Ну і зе бест, що дивились декілька разів Післязавтра (2004). Нічого реального, але гуд)
Ну не знаю чи підходить це вам...можливо ви хочете прям типу правдивий, але ж то тяжко дітям дивитись на смерті....
Дивились ще такий, але з дитиною не раджу.....основан на реальних подіях Еверест (2015). Там підкорення вершини Гімалайських гір у 1996 році.
А я женатая• 18 января 2024
Напишу не потемі😂, вибачте
Фільму не підкажу, але хочу всім порадити. В інстаграмі є сторінка Академіка Вернадського, це сторінка наших українських полярних дослідників. В них прекрасний контент
Підписуйтесь і підтримайте наших неймовірних вчених
👇
Нетутешня
• 18 января 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Дякую
Нетутешня
• 18 января 2024
Ответ дляА я женатая
Напишу не потемі😂, вибачте
👇
Дякую за корисну інформацію 🤗
Нетутешня
• 18 января 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Раджу теж .. дивились з сином на канікулах дуже йому сподобалося і мені теж .. фільми є українською мовою..
Бамбарбия! Кергуду.• 18 января 2024
Ответ дляНетутешня
Дякую! Другий дивились. Гарний, але програє фільму: Того. Це неймовірний фільм. Зима, Аляска. І це конкретно на реальних подіях. Там потім в кінці фільму фото реальних людей і собак. Дуже раджу подивитись!
Нетутешня
• 18 января 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Так цей фільм класний.. дивились.. навіть потім в школі коли вчитель розповідав про Балто син пояснив що насправді героєм був Того