Сонячний зайчик• 19 января 2024
Обнаружили опухоль. Спрошу прямо - что делать, чтоб муж остался со мной?
У меня ребенок и муж. Нужно ехать в Одессу в клинику Филатова. Больше нигде не могут помочь, одна надежда на них. Состояние у меня морально ужасное, страшно, больно, опускаются руки.
У мужа нет брони или отсрочки от мобилизации. Если мы поедем вместе и его заберёт военкомат, если они с ребенком останутся сами и мужа на улице заберут??? Я не знаю, что делать. Подскажите, пожалуйста, кто был в такой ситуации, можно ли быстро оформить инвалидность и отсрочку мужу. Или что вообще делать в такой ситуации?
Ответ дляMoon shine
навпаки-казати,що нікого нема. і тод і не заберуть.куди дитину як нікогонема? а жінка важкохвора в іншому місті. і довідку з лікарні ,де жінка лежить. дитину в дитбудинок? Не заберуть,бо фізично дитину нема куди діти
Так, погоджуюся, довіка з лікарні це варіант, саму дитину не залишать.
Виниловая пластинка• 19 января 2024
Гемангиома глаза? Или где она у вас? Прямо в глазу? Ее видно?
Джинци на Флісі• 19 января 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Я буду лечиться, для этого и еду. В сети полно видео, как пакуют мужчин, у нас в городе постоянно ходят из военкомата.
А він у вас з хати не виходить, чи як ?
Сонячний зайчик
• 19 января 2024
Ответ дляksyuha831
Інші родичі є, батьки його чи ваші, брати, сестри? Домовляйтеся з ними.
Мама рядом только, но она сама болеет, с ребенком ей тяжело справляться.
Хвець-тець• 19 января 2024
Навіть якщо дружина інвалід то чоловік зобовязаний прийти в тцк і отримати відстрочку. Без цього повістки видають.
ЛісАпетная• 19 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
Перестаньте и не выдумывайте.
Поезжайте вместе. Нигде никого не паковали.
Гуляли мы и в Аркадии и в Васюки ездили и в Приморский парк
Что за приморский парк?😀
Moon shine• 19 января 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Гимангиома глазных яблок, в общем внутри глаз. В трёх клиниках после обследования поставили. У нас не лечат, врачи разводят руками. Сказали, только Филатова.
думайте про закордон. ви можете виїхати зараз в Германію і вас полікують безкоштовно. зараз всі дороги відкриті.
Salsa-24da• 19 января 2024
Ответ дляСонячний зайчик
А сколько ребенку?
Муж работает?
Salsa-24da• 19 января 2024
Ответ дляЛісАпетная
Что за приморский парк?😀
Там где тропа здоровья, футбольные поля, канатка.
Сейчас не работает которая.
Научительница• 19 января 2024
И даже в такой теме полно токсиков. Самим от себя не мерзко? Фу, такими быть.
Автор, по теме не подскажу. Скорейшего выздоровления
Сонячний зайчик
• 19 января 2024
Ответ дляksyuha831
Тоді справді розгляньте варіант з довідкою з лікарні, дитину саму не залишать.
Спасибо, это вариант.
Сонячний зайчик
• 19 января 2024
Ответ дляНаучительница
Спасибо!
Moon shine• 19 января 2024
Ответ дляСонячний зайчик
про родичів і мам мовчіть,як риба
Джинци на Флісі• 19 января 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Не підказуйте
Хвець-тець• 19 января 2024
Просто отримати інвалідність це довго, довідка з тцк що дружина інвалід теж робиться місяць.
Тому обирайте самі, лікуватися чи чоловіка оберігати.
Moon shine• 19 января 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Спасибо, это вариант.
а про родичів мовчіть. У вас нікого нема. ви сирота і чоловік теж.
Сонячний зайчик
• 19 января 2024
Ответ дляMoon shine
Я не думаю, что как только я приеду в Германию, меня начнут срочно лечить. Это много времени потерять. И ещё с кем там заграницей будет ребенок, пока я буду лежать в больнице? Пока в Филатова направили. Наши врачи в Днепре развели руками.
Kusalochka• 19 января 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Вы можете поехать с мамой, подругой или какой-то родственником?
Сонячний зайчик
• 19 января 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Не підказуйте
Да, все боты вокруг, так и думайте. Пусть вас такое не коснется. Внутри глазных яблок, не видно.
Хвець-тець• 19 января 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Їдьте в Румунію. Лікують безкоштовно. Близько.
Джинци на Флісі• 19 января 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Їдьте без чоловіка, або робіть інвалідність.
Довідку якусь можна отримати, у кого ви у Дніпрі були ?
Виниловая пластинка• 19 января 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Такое бывает? Внутри? Как ее может быть не видно?
Сонячний зайчик
• 19 января 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Космичка, Докол, Амели. Консилиум, хирургии, доценты, ну не лечат у нас такое.
Сонячний зайчик
• 19 января 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Удалено администрацией...
Виниловая пластинка• 19 января 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Удалено администрацией...
Хвець-тець• 19 января 2024
Два місяці назад вмовила чоловіка піти в воєнкомат і зробити собі відстрочку що в мене інвалідність, 2 група. До цього храбрився все.
То щоб зробити йому довідку довелось зібрати кучу паперів, бо він повинен бути єдиним годувальником в родині. Довідки що живем разом, дитина неповнолітня. А саме цікаве що довідка на 6 місяців дійсна. І вже 14 лютого треба іти за новою.
Чоловік сказав що не піде більше туди позоритися.
Moon shine• 19 января 2024
Ответ дляСонячний зайчик
ви багато думаєте. їхати самій,лишати дитину з батьком. в Германії на сьогодні такі операції безкоштовні. ви стаєте в чергу,можете повернутися. а тут вивалите більше 200 тис грн. вони у вас є?там сучасне обладнання. це навіть не порівнюється. вам треба думати не про Філатова,а про те щоб зберегти собі життя. що не кажіть а в Германії це зроблять набагато краще