Ошеламиссимо• 19 января 2024
Family Link як видалити цю програму?
Прочитала, що треба змінити вік дитини на 14 років. Але воно не дає змінити. Вискакує чорне віконечко внизу і не зберігає нову дату.
ВундерКИНГ• 19 января 2024
Цей фемили линк мені всі нерви зтріпав, ледь позбулася. І то, через те що акаунт дитини видалився сам. Думала вже нести телефон на перепрошив. Мені спочатку вдалося змінити дату, а потім дитина щось наклацала і акаунт заблокував Гугл. Через 30 днів видалився акаунт. Я ще зробила помилку, видалила в себе сімейну групу, і потім звісно ж уже не могла підключитись до акаунту дитини, бо він був частково обмежений
ВундерКИНГ• 19 января 2024
Треба не 14 ставити, а за пару днів до 14 років, і тоді типу пройде пару днів, і Гугл пише вітаю, ти вже можешь керувати сам. Але все одно, до деяких додатків не буде доступу
Ошеламиссимо
• 19 января 2024
Ответ дляВундерКИНГ
Дитині взагалі ще 10. Але ця програма мене до сказу доводить.
Ошеламиссимо
• 19 января 2024
Ответ дляВундерКИНГ
Я й ставлю 5 лютого 2010, до 14 років виходить ще 2 тижні
ВундерКИНГ• 19 января 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Спробуйте до 13.
Садова гойдалка• 19 января 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Что именно?
Люблю пиво• 19 января 2024
Дохлый номер, автор. Только снести аккаунт. Месяц назад долбались, до белого каления всей семьей дошли. И возраст меняли, и все настройки переклацали.
from Ukraine• 19 января 2024
Ответ дляЛюблю пиво
Який акаунт?
Садова гойдалка• 19 января 2024
Ответ дляВундерКИНГ
И зачем ее меняеть?
Слухи-руки не распускаю• 19 января 2024
Попробуйте:
Удалить аккаунт ребенка с устройства. Откройте приложение Family Link на своем устройстве.
Выберите профиль ребенка.
Нажмите Настройки, далее Настройки аккаунта, информация об аккаунте, удалить аккаунт.
Следуйте инструкциям на экране.
А потом по новому всё сделайте.
Выберите профиль ребенка.
Следуйте инструкциям на экране.
А потом по новому всё сделайте.
Слухи-руки не распускаю• 19 января 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Який акаунт?
Аккаунт ребенка, чтобы создать новый.
Я не чарівниця вам• 19 января 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Ви ж її самі і встановили :))))
Ошеламиссимо
• 19 января 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Ви ж її самі і встановили :))))
Я знаю
Идууу--уууу блин• 19 января 2024
Нормальна прога, бачиш скільки дитина проводить часу в гаджеті, обмежуєш додатки, щеб дорослим таке встановить, щоб не залишати в теоеграмах і порадницях
Добра, коли сита!• 19 января 2024
Я не змогла видалити рік тому.. ще до війни була кнопка «відключити контроль» чи щось типу того. Зараз скільки не шукала - нема такого…. Простіше новий акк зробити для телефону..
КаваЗМолоком• 19 января 2024
до 13 років! тому Ви й не можете поставити вік майже 14 років. Вам треба поставити, начеб-то їй зараз 12, а через декілька днів виповниться 13. і з 13 років не буде контролю.
Ось з правил користування:
Незадовго до того як дитині виповниться 13 років (вікове обмеження може бути іншим залежно від країни), вона й адміністратор її сімейної групи отримають електронні листи.
Ось з правил користування: