Муууумие• 19 января 2024
Скільки часу вивітрюється запах нових меблів?
Дивилась житло після ремонту без меблів - все було норм.
Завезли меблі - а запах просто аврал.
Начиталась, що це формальдегіди, а я не хочу травити дитину запахами.
Коли я робила ремонт в своїй квартирі, то нам приносили диван, монтували шкаф-купе коли ми вже там проживали - і запаху не було майже.
А тут такий запах - просто аврал.
Це не вивітриться мабуть за 2 тижні..(
Завезли меблі - а запах просто аврал.
А тут такий запах - просто аврал.
Це не вивітриться мабуть за 2 тижні..(
Лялька в колисці• 19 января 2024
Все залежить виключно від якості матеріалів і збірки - клею, кромки на ДСП, конкретного виробника меблевих плит ДСП. Вам необхідно уточнити ці дані у виробника і отримати відповідь стосовно запаху.
Лялька в колисці• 19 января 2024
У якісних меблів не має бути такого запаху - максимум, день-два після збірки.
ГонУрова дівка• 19 января 2024
Автор, ви праві, це саме від формальдегіду запах. Може ніколи і не пройти. Тільки трохи інтенсивність зменшиться. У мене був такий диван. Жах
Муууумие
• 19 января 2024
Ответ дляГонУрова дівка
виходить краще зняти квартиру з плісінню, ніж такий разючий запах
Муууумие
• 19 января 2024
Ответ дляOlya-6c17
Не повинні бути такі запахи ! Десь використали або не якісні матеріали або не вірю зберігали готову .Дзвоніть до продавців і вимагайте заміну
Тобто запаху не має бути взагалі?
чи не має бути просто такого разючого
ГонУрова дівка• 19 января 2024
Ответ дляМуууумие
Ні, від плісняви може астма розвинутись, а від таких меблів і голова болітиме. Краще замінити на інші меблі
Муууумие
• 19 января 2024
Ответ дляГонУрова дівка
так всі квартири в старих домах майже з тим чи іншим рівнем плісіні.
навіть якщо її не видно, то вона в трубах