Мафиозная• 20 января 2024
Помогите правильно оформить покупку
Тоесть Я заехала в новое помещение там осталась мебель бывшего хозяина.
Мы договорились, что я заплачу ему за нее деньги и буду пользоваться.
Как правильно оформить документ покупки?
Я хочу перестраховаться,что бы он не пришел через месяц и не сказал, что бы я ему доплачивала или ещё что-то в этом роде.
Скромняшка• 20 января 2024
Варіант 1 - попросити від продавця розписку, в якій буде перелік меблів, за які він отримав кошти.
Варіант 2 - укласти найпростіший договір купівлі - продажу
Добра, коли сита!• 20 января 2024
У вас буде договір купівлі продажу, майно ваше. Що він там може вимагати?))
Мафиозная
• 20 января 2024
Ответ дляСкромняшка
Зрозуміло.А потім цей договір треба завірити у нотаріуса,чи як?Ну щоб він був дійсним?
Мафиозная
• 20 января 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Та ні я в оренду зняла приміщення,а речі там залишились попереднього орендаря.І він сказав, що може мені їх продати .Я погодилась.Але хочу це зробити правильно,щоб був якийсь документ на руках,що я за них віддала гроші
Скромняшка• 20 января 2024
Ответ дляМафиозная
Не потрібно нічого звіряти. Якщо так сильно переживаєте, то підпишіть договір ( в ньому зазначте перелік обладнання і майна) і оплату на карту зробіть (домовтеся з продавцем)
Мафиозная
• 20 января 2024
Ответ дляСкромняшка
Зрозуміло.Дякую
Тішуся неперетішуся• 20 января 2024
Впишіть в договір купівлі продажу все що лишається в приміщенні