OlenaMriya• Изменено 20 января 2024

Наша семья лучше ваших

Мы правильно питаемся. Органически овощи, дорогой хлеб , никакого сахара. Не едим мяса, рыбу и яйца с молочкой. Только дорогие био овощи , фрукты и очень дорогой хлеб.

Такое возможно только в Германии
Taya_Groza• 20 января 2024
Ответ длябобкина
Вы ж домой собирались. Передумали?
Там хлеб дороже)

Inna-b773• 20 января 2024
Моя бабуся теж так харчувалася) Свої овочі, без хімії, хліб-сама пекла зі своєї пшениці, в своїй печі на дровах. В вашій Германії таке неможливо
Светика• 20 января 2024
Правильно питаться и хлеб- тут одно лишнее.
глазурька1• 20 января 2024
Хорошість і залежить від харчування?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 20 января 2024
теперь понятно, отчего такое скудоумие- вы не получаете белкА! А это очень необходимо для работы мозга, который потребляет 25% энергии.
Златоцвіта• 20 января 2024
А я радію за автора! Нарешті він досяг, як зараз кажуть, успішного успіху. Стільки років економив, а зараз може собі дозволити все і це так круто і достойно похвали!
Ніцнезнаю_томупитаю• 20 января 2024
Дякуємо за важливу інформацію. З їжею зрозуміло. А можна ще будь ласка дізнатися про інші аспекти вашого життя? Ну, шоб знати до яких ідеалів тягнутися)