Зоряний Шлях• 20 января 2024
Як виглядати стильно у декреті?
Дівчата, які мають смак і маленьких дітей))) де ви купуєте одяг? Як навчитися гарно вдягатися, нехай це навіть буде просто светр і джинси?
В мене з цим біда(( тягаю свій спортивний костюм і светр на зміну. Хочеться виглядати гарно, але щоб не за усі гроші світу
Можливо порадите якихось стилістів подивитися по цій темі. Буду дуже вдячна!
Все буде• 20 января 2024
Это нормально, что спорт костюм и погнала...то для фоток в инсту все такие красивые и наряженные.
Сегодня не целуюсь• 20 января 2024
Ответ дляВсе буде
Ненормально
Спорт костюм для занять спортом
Магиня• 20 января 2024
А что там сложного? Свитер на пять размеров больше, джинсы и белые кеды - универсальный инкубатор.
Без комплексів• 20 января 2024
Купую на сайті ісса плюс, там можна щось придивитись під себе, є повернення
Ніцнезнаю_томупитаю• 20 января 2024
Вагітні подруги у Вайкікі купували. Мені там не дуже сподобалося - більшість одягу для вагітних, щоб скрити вагітність, мене це дратує😅 Тому теж підшукую і буду моніторити за коментарями під Вашою темою)