Где тут 0?• 23 января 2024
Коньюктивіт.
Була щойно в лікаря, виписала тобрекс на 5-7 днів.
Правда я сама ним капнула вранці, ще до консультації, вже краще, менше червоного в оці.
Скажіть могли краплі за раз допомогти? Не вилікувати повністю, а просто симптоми зменшити так суттєво?
І сказала офтальмолог не ходити по вулиці і в сімейного взяти лікарняний. В мене не перший раз коньюктивіт, але вперше таке чую
Лікарняного ніхто мені на таке не дасть, та й з роботи не можу відправитись. Але сказала по вулиці ходити можна.
Кароче я нічого не зрозуміла.
Очі не болять , гною немає
Кароче я нічого не зрозуміла.
Очі не болять , гною немає
Научительница• 23 января 2024
Продолжайте капать глаза этими каплями дней 5. Это антибиотик, его нельзя капнуть 1 раз и все. По улице ходить можно, на работу тоже)
Где тут 0?
• 23 января 2024
Ответ дляDarysha
А шо вас дивує? Що краплі допомагають?
Що потрібно на коньюктивіт лікарняний
Где тут 0?
• 23 января 2024
А хто такі краплі використовував, через скільки +- днів вже очний білок мав би бути чистий?
Назначили по 1-2 краплі 3-4 рази вдень
Научительница• 23 января 2024
Ответ дляГде тут 0?
Назначили по 1-2 краплі 3-4 рази вдень
Все правильно Вам назначили. Они быстро действуют. Я сталкивалась с этими каплями и дочка. За 1,5 суток все ок было, но капать не прекращайте! Плохо пролечите - опять воспаление вернется
Научительница• 23 января 2024
Ответ дляГде тут 0?
Що потрібно на коньюктивіт лікарняний
Это бред) если офтальмолог это серьезно сказал, пусть бы и рекомендацию в карточке бы написал)
Где тут 0?
• 23 января 2024
Ответ дляНаучительница
Сказав що коньюктивіт заразний. Тому так , я вперше таке чую
Ух яка ж Я• 23 января 2024
Ответ дляГде тут 0?
заразный. детям больничный точно дают.