Куколка-мяуколка• 24 января 2024
Можно заменить/ откорректировать/удалить оформленную заявку в Дие?
Неправильно подала заявку о повреждении жилья . Надо приложить еще документ.
Или новую создать?
Бурундучиха• 24 января 2024
Я не правильно подала. То мені спочатку її відхилили, а потім з´явилися знову форма
Куколка-мяуколка
• 24 января 2024
Ответ дляБурундучиха
Т.е она у вас вообще не зафиксировалась? Или что значит
Бурундучиха• 24 января 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
Перша? Зафіксувалася. А комісія її відхилила.
Куколка-мяуколка
• 24 января 2024
Ответ дляБурундучиха
Ясно
А через сколько времени?
Бурундучиха• 24 января 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
Ясно
А через сколько времени?
Має відбутися засідання виконавчого комітету міської ради,а потім. У мене десь приблизно 3 тижні