Кашпо• Изменено 25 января 2024

Как думаете, сколько калорий в этой тарелке?

Диаметр тарелки 20 см
Рис, скрэмбл (3 яйца), горошек
Голодаю• 25 января 2024
Ответ дляПухнасті штани
Ви не в собі?

Чого тільки тут не почитаєш))))

Кіна не буде• 25 января 2024
Ответ дляПротру пилюку
Шкарлупку з нього зняти не пробували?
Ви вважаєте, там буде 20 грам шкаралупи?
вре_Динка• 25 января 2024
Ответ дляЯ не Тролль
А почему завтрак забирает большую часть меню по калл? а обед, а ужин? Как то не равномерно распределено. Я тоже сейчас питаюсь на 1300 ккал. Но у меня готовое меню. Ничего не додумываю.
томущо сніданок і обід це те що нас живить енергією, тому там мають бути складні вуглеводи і більше калорій, а вже вечеря має бути більш легка
Протру пилюку• 25 января 2024
Ответ дляКіна не буде
Це саме звичайне яйце.
Ось зважила без шкарлупи. Теж саме звичайне яйце. Ккал яйця рахується без шкарлупки. Не дякуйте.
Протру пилюку• 25 января 2024
Ответ дляКіна не буде
Кіна не буде• 25 января 2024
Ответ дляПротру пилюку
Для того, щоб зрозуміти скільки важить шкаралупа потрібно зважити одне й те ж саме яйце з шкаралупою в без.
Топтунша• 25 января 2024
Ответ дляКіна не буде
Я от не розумію, невже з такої тарілки можна нормально їсти?
Невже не має більшої тарілки в домі?
Для мене це виглядає, наче насипали свиням.
А я всегда ем из маленькой тарелки. потому что если большая тарелка, то мне все время кажется что еды мало и стремлюсь положить себе добавки.
Протру пилюку• 25 января 2024
Ответ дляОцененная
А как рис с яйцами по вкусу?
Для меня в таком виде несочетаемы
Горошек + яйца - норм
А мені дуже подобається поєднання рис + яйце, для мене це взагалі класика. В дитинстві бабусі мої часто робили пиріжки смажені з рисом та яйцем)).
Кіна не буде• 25 января 2024
Ответ дляТоптунша
Удалено администрацией...

Пишу каліграфічно• 25 января 2024
продолжаю ржать над этим скрэмблом.
у меня сотрудница по-модньому когда-то стала все бутерброды именовать сандвичами ’купила колбасу для сандвичей, дети в школе любят сандвичи, мужу в тормозок собрала сандвичи’
так и тут скрэмбл он конечно же диетичнее, чем болтунья.
Протру пилюку• 25 января 2024
Ответ дляКіна не буде
Я вибачаюсь, а ми зараз якусь теорему доказуємо? Мені не потрібна вага шкарлупки, я її не їм. Мені достатньо для підрахунку знати вагу їстівної частини.
Протру пилюку• 25 января 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
продолжаю ржать над этим скрэмблом.
Ну, якщо чесно, то ’сендвіч’ якось легше вимовляти, ніж ’бутерброд’. І те, і те слово - взяті з іншої мови.
Протру пилюку• 25 января 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
продолжаю ржать над этим скрэмблом.
І ще, сендвіч - це коли зверху і знизу є хліб. А бутерброд - коли хліб тільки знизу.
Накладні мюслі• 25 января 2024
Ответ дляПухнасті штани
Ви не в собі?

Чого тільки тут не почитаєш))))
В себе конечно. Я по весу яиц считаю а не по шт яиц.
Кіна не буде• 25 января 2024
Ответ дляПротру пилюку
Може ваше яйце вадило 50, а без шкаралупи важить 44.
Не думали про це?
А моє наприклад буде важити без шкаралупи 55. І калорії будуть відрізнятися.
Бесконечность-не предел• 25 января 2024
Ответ дляОцененная
А как рис с яйцами по вкусу?
Для меня в таком виде несочетаемы
Горошек + яйца - норм
Так рис с яйцом это традиционное китайское блюдо. Ну, может, не традиционное, но в ресторанах восточных везде такое блюдо есть.
Протру пилюку• 25 января 2024
Ответ дляКіна не буде
Не думали про це?
То зважте своє без шкарлупи. Чому я повинна думати за ваші яйця))
Кіна не буде• 25 января 2024
Ответ дляПротру пилюку
А тепер рахуємо,
100гр це 155 калорій, у вас буде 132 грама.
Тадам… то 204 калорій.
Протру пилюку• 25 января 2024
Ответ дляКіна не буде
Не думали про це?
До речі, ще можна окремо білок і жовток зважувати, щоб точніше. Я без сарказму.

Протру пилюку• 25 января 2024
Ответ дляКіна не буде
А тепер рахуємо,
Тадам… то 204 калорій.
Ну, а я про що писала? Ви перечитайте повідомлення вище. Жінка написала, що 3 яйця - то 300 ккал. Я відповіла, що в середньому яйце 65 ккал. Тепер рахуємо: 65 ккал *3 яйця = 195 ккал. Тадам, що не так?
Бесконечность-не предел• 25 января 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
продолжаю ржать над этим скрэмблом.
Непонятно почему у вас обычные слова вызывают такую истерику. А может не бутерброд, а просто хлеб с колбасой?
Пишу каліграфічно• 25 января 2024
Ответ дляБесконечность-не предел
потому что понты.
как некоторые тут варят рожки Чумак, притрушивают Шосткой и гордо пишут, что у них на обед паста с сыром.
Бесконечность-не предел• 25 января 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
потому что понты.
Это самые присамые обыкновенные слова., я даже не могу понять что вас так задевает.
Пишу каліграфічно• 25 января 2024
Ответ дляБесконечность-не предел
не задевает, а веселит. как и тётечки, которые кроссовки называют сникерсами. это даже достойно отдельной темы про новояз и дешёвые понты.
Почекуха• 25 января 2024
Ответ дляПухнасті штани
Люди вчать англійську з 3 років.
А мы в англии живем?)))
Почекуха• 25 января 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
продолжаю ржать над этим скрэмблом.
Угу,видимо от обычных бутербродов больше поправляются)))
Я не Тролль• 25 января 2024
Ответ длявре_Динка
Ужин тоже не должен быть лёгким, должно быть достаточно белка, а не травка муравка.
вре_Динка• 25 января 2024
Ответ дляЯ не Тролль
білок легший за складні вуглеводи, про травку я й не писала
Пухнасті штани• 25 января 2024
Ответ дляПочекуха
А мы в англии живем?)))
Може в рашці ви раз рос пишите? Ні?)))

П.с. ви хоч українську осиліть для початку)))

Для розвитку: в укр мові купа запозичених слів, це ще в школі вчать)) але в підарашці мабуть ні
Почекуха• 25 января 2024
Ответ дляПухнасті штани
Може в рашці ви раз рос пишите? Ні?)))

А яешня-бовтанка не підходить замість скрамблу?))))