Ксерокопия ночи• 25 января 2024
Какой магазинный майонез вы покупаете, какой ТМ?
Покупала Олком в синей упаковке, но в последнее время, хоть и и использую его не часто, не нравится его вкус.
Король дивана• 25 января 2024
Щедро колись купувала і королівський смак, наче правильно назву написала. То звичайні на смак.
Ксерокопия ночи
• 25 января 2024
Ответ дляМафиозная
Торчин, королівський смак
Спасибо. А Королевский смак весь хороший? Там есть их два вида, если я не ошибаюсь.
Тарабарщина• 25 января 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
Не поняла Вас.
Що не зрозуміло? Майонез в майонезному слоїчку
Король дивана• 25 января 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
Там по жирності їх штук 4 мабудь. От 30% ніякий на смак зовсім, а інші нормальні.
Король дивана• 25 января 2024
Ответ дляТарабарщина
А що таке майонезний слоїчек?
Natal_ka91• 25 января 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
Досить непоганий.
Мафиозная• 25 января 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
Беру 67%, знаю що нижче жирність дуже шкідлива для здоров’я, на декілька раз в рік можна взяти)
Тарабарщина• 25 января 2024
Ответ дляКороль дивана
Це назва майонезу?
Це ємкість для майонезу
Зубачистка• 25 января 2024
Ответ дляМафиозная
Чим? ))) тим, що там більше крохмалю?) ще скажіть, що ви картоплю не їсте, бо вона дуже шкідлива для здоров´я
Король дивана• 25 января 2024
Ответ дляТарабарщина
Це ємкість для майонезу
Ну так автор питає, який ви берете, назву))) а ви слоїчек якийсь пишите.
Тарабарщина• 25 января 2024
Ответ дляКороль дивана
Я ж вам не пишу))) не хвилюйтеся так
Татьяна-cb91• 25 января 2024
Королевский вкус попробовала вот. Удивлена, понравился. И масло подсолнечное тоже отличное
В танке• 25 января 2024
Мак Май Провансаль 67 % в голубой упаковке. Раньше еще и в тюбиках он продавался, мне нравился, удобно.
Мафиозная• 25 января 2024
Ответ дляЗубачистка
Я вивчала 7 хімій і такі продукти як низькокалорійний майонез, маргарин є онкогенними, діло не в крохмалю, а в добавках які мають зʼєднати малу кількість жиру і велику кількість води.
Король дивана• 25 января 2024
Ответ дляТарабарщина
Я ж вам не пишу))) не хвилюйтеся так
Мені навпаки смішно))) думала ви випили)))
Король дивана• 25 января 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Не едим майонез. Может раз в год он нужен, то делаю сама.
Так питають у тих , хто купує)))