Пез Году Неделя• 27 января 2024
Митральный клапан
Недостаточность минтрального клапана 2 степени.Ставили кому- то такой диагноз? Какой прогноз?
вентиляторная• 27 января 2024
Чи бувають такі симптоми, як задишка, стомлюванність, набряки, тахікардія або аритмія, може бути кашель?
Чи було знайдено на УЗД серця зміни у показниках, що стосуються лівого шлуночка і параметрах лівого передсердя?
Чи є на ЕКГ ознаки перевантаження лівого шлуночка або лівого передсердя?
Потрібно, в першу чергу, виявити причину - інфекційне походження, ревматичного походження, міокардит, кардіоміопатія, ІХС, зміни в аорті.
Недостатність мітрального клапана - це регургітація, коли відбуваєтьс зворотний потік крові (в залежності від ступені).
II стадія недостатності МК — це стадія субкомпенсації. Потрібно спостерігатися у кардіолога (призначить лікування), проходити 1 раз в рік УЗД серця.
У мене інші зміни на УЗД серця - стеноз аортального клапана 2 ст. (фіброзні зміни аортального клапана і аорти + градфєнт тиску на АК 43 мм рт. ст (норма до 10 мм рт. ст.)), недостатність аортального клапана 1 ст., легка концентрична гіпертрофія стінок лівого шлуночка, мінімальна регургітація мітрального клапана і регургітація трикуспідального клапана. Лише ці зміни.
Бойцовская• 27 января 2024
Ответ длявентиляторная
Скажите , пожалуйста, у мужа недостаточность трикуспидального клапана 3 степени и регургитация 3 степени , недостаточность митрального клапана 2 ст насколько это серьезно,если вы разбираетесь ? В интернете читала и поняла что это не очень хорошо все ,у мужа часто немеет рука левая ,дискомфорт с лева где сердце и много ещё симптомов ,а кардиолог сказала это может быть из за проблем с позвоночником и дала направление на рентген грудного отдела ... Я так понимаю им лишь бы отправить пациента куда то ,
вентиляторная• 28 января 2024
Ответ дляБойцовская
Потрібна консультація кардіохірурга (потрібна по результатам УЗД серця його думка). Хребет тут до чого
...
Недостатність трикуспідального клапана 3 ст. - це серйозно. Особливо, якщо недостатність трикуспідального клапану поєднана з мітральним пороком (недостаточність мітрального клапана 2 ст.).
Інститут серця - Поставити питання cпеціалісту
Інститут ім. Амосова - Питання-відповідь
Напишіть і завантажте заключення УЗД серця.
... Недостатність трикуспідального клапана 3 ст. - це серйозно. Особливо, якщо недостатність трикуспідального клапану поєднана з мітральним пороком (недостаточність мітрального клапана 2 ст.).
Бойцовская• 28 января 2024
Ответ длявентиляторная
...
Спасибо большое,напишу .
Почему то кардиологи ,у которых был муж ,считают что все это не проблема, ничего страшного нет , и надо искать причину плохого самочувствия в позвоночнике ,или ещё где то
Я тоже раньше не особо вникала ,а сейчас решила найти в интернете ,и написано что все серьезно
Не понимаю отношения врачей к его проблеме ,у него часто онемение руки ,слабость ,усталость ,дискомфорт в груди и слева
Потом ,не дай Бог что ,скажут где вы раньше были , почему ничего не делали ...
вентиляторная• 28 января 2024
Ответ дляБойцовская
Спасибо большое,напишу .
У наших лікарів іноді таке трапляється, якщо особливо це молода людина, завжди все зводиться до того, що у всьому хребет винний або психосоматика. А якщо жінка, то здатна перебільшувати щодо симптоматики. А потім кажуть - ’це ж треба було так запустити все...’
Порушення ритму серця (тахікардія або аритмія) бувають іноді?
Часто при вадах серця може виникати тахікардія або аритмія.
Бойцовская• 28 января 2024
Ответ длявентиляторная
Да ,бывает и тахикардия и аритмия (показывает автоматический тонометр )
Мужу 44 года ,то есть не такой уже молоденький .
Никто никогда не сказал ни разу ,что недостаточность трикуспидального клапана 3 ст это как порок
вентиляторная• 28 января 2024
Ответ дляБойцовская
Недостатність трикуспідального клапана – вада серця, при якій у момент скорочення лівого шлуночка серця, клапан, що знаходиться між правим шлуночком та правим передсердям, змикається не повністю і відбувається зворотний потік крові з правого шлуночка в праве передсердя. На який відсоток не повністю змикається клапан, це залежить від стадії.
Якщо є порушення ритму, спитайте у фейсбук через приватне повідомлення на сторінці кардіохірурга-аритмолога . Лікар підкаже, що саме робити і до кого звертатися.
Холтерівський моніторинг ЕКГ не проходив чоловік? Якщо ні, обов´язково потрібно пройти, потім з результатами ЕКГ і УЗД серця проконсультуватися у кардіохірурга, якщо буде по холтеру ЕКГ виявлена аритмія - у аритмолога.
Пез Году Неделя
• 28 января 2024
Ответ длявентиляторная
Дякую,що відгукнулись! Ні набряків не має,ні кашлю, тільки високий тиск і тоді важко дихати трошки,іноді них в ділянці серця них,рука може боліти ліва.Але це все буває не постійно. Робила вчора кардіограму- все чудово . Перший раз пішла до кардіолога ще 3 роки тому - показало 1 ступінь недостатності мітрального клапана,за ці 3 роки гірше самопочуття не стало,я пішла до іншого лікаря,була впевнена,що у мене нічого немає,а тут вже 2 ступінь.
Подивіться, будь ласка по Узі- надруковано повністю -(це 3 роки тому),а від руки написане- нове(вчора робила).
вентиляторная• 29 января 2024
Ответ дляПез Году Неделя
Гіпертонія впливає на клапани серця, переважно на аортальний або/та мітральний, на лівий шлуночок.
На першому УЗД є недостатність МК 1 ст., розшрення камери лівого передсердя, невелике збільшення продольного розміру правого передсердя. Такі зміни супроводжують недостатність МК.
На новому УЗД є відмінності - недостатність МК 2 ст., мінімальна концетрична гіпертрофія ЛШ, діастолічна дисфункція 1 ст. є вказано. Бачу ще збільшене ліве передсердя.
Як давно у Вас гіпертонія?
Антигіпертензивні препарати на постійній основі приймаєте антигіпертензивні препарати?
Чи утримують антигіпертензивні препарати АТ в межах норми або все одно буває підвищення АТ?
Якщо АТ і на фоні прийому антигіпертензивних препаратів підвищується, то поступово з´являються ускладнення.
Вади серця дають болі і може бути важко дихати.
У мене теж гіпертонія 2-3 ст., ризик 3. Все одно і на фоні прийому антигіпертензивних препаратів АТ підвищується, буває високий тиск. На ЕКГ ознаки гіпертрофії лівого шлуночка. На МРТ головного мозку (проходила декілька років тому) знайшли патологічну кількість вогнищевих змін в обох гемісферах (сказали, судинного генезу, як наслідок гіпертонічних кризів). На УЗД серця фіброзні зміни аорти, стеноз аортального клапана 2 ст. (встановлюється при наявності фіброзних змін АК + підвищеного градієнту тиску АК - у мене 43 мм рт. ст. (норма до 10 мм рт. ст.)), легка концентрична гіпертрофія стінок лівого шлуночка. Проходила УЗД ще в листопаді 2022 р., до кардіолога не ходила взагалі (була востаннє ще в 2018 р.).
У Вас є кардіоцентр? Візьміть направлення на консультацію кардіолога кардіоцентру з приводу даних УЗД серця. Також потрібно, щоб лікар підібрав антигіпертензивну терапію, щоб утримувати АТ у межах норми.
Як давно у Вас гіпертонія?
вентиляторная• 29 января 2024
Ответ дляПез Году Неделя
Який тиск у Вас найвищій буває?
Як давно гіпертонія?
При високому тиску можуть бути стискаючі болі в ділянці серця або схожі на стенокардію, відчуття нестачі повітря і ін.
У мене біль як при стенокардії, в травні 2023 р. як почалися набряки гомілок і біля щиколотки і не пройшли ще.
Як давно гіпертонія?
Пез Году Неделя
• 29 января 2024
Ответ длявентиляторная
Який тиск у Вас найвищій буває?
Як давно гіпертонія?
Тиск 140 на 80-90, тільки 3 роки як виявилося,що гіпертонія,але я раніше цьому не приділяла увагу, вважаю, що вона у мене давно,років 10 точно.
Так бувають стискаючи,ниючі болі в області серця,от і відчуття нестачі повітря в ці хвилини,головний біль знизу голови - у затилка ,тошнота, відчуття тривоги, дратівливість.
вентиляторная• 29 января 2024
Ответ дляПез Году Неделя
Для мене 140/90 це норма тепер на фоні прийому таблеток антигіпертензивних. Після вперше виявленного підвищення АТ звернулася до лікаря десь через 6 років (тоді підвищувався тиск до 150-160-170/90-100) і таблетки не хотіла приймати, думала само пройде. Потім купила таблеточки і іноді приймала. Так тривало до одного з виражених гіпертонічних кризів, після якого залишилося порушення координації рухів, парестезія. Тепер це стійкий підвищений тиск, бував декілька разів 200 і більше систоличне і 120 і більше діастоличне. У мене гіпертонія спадкова.
При гіпертонії контроль АТ і щоженний прийом антигіпертензивного препарату. Якщо є зміни на УЗД серця, раз в рік проходити, щоб бачити динаміку. Проходити ЕКГ, контролювати показники ліпопротеїдів фракційно. Менше солі в раціоні.
Пез Году Неделя
• 29 января 2024
Ответ длявентиляторная
... щоденний прийом антигіпертензивного препарату.
Величезне дякую Вам за дуже корисну інформацію!
Бойцовская• 01 февраля 2024
Ответ длявентиляторная
Дякую ! Холтер ні ,не проходив ,записала на УЗД серця , щоб були нові обстеження ,і тоді вже напишу у фейсбук лікарю .
Дякую ще раз .
вентиляторная• 01 февраля 2024
Ответ дляБойцовская
Дякую ще раз .
Якщо тонометр виявляє аритмію, відчувається нерівномірний пульс або прискорений пульс, краще пройти холтерівське моніторування ЕКГ (покаже мінімальну і максимальну ЧСС, аритмію (скільки тривала), тхікардія (скільки тривала), брадікардія (скільки тривала), блокаду серця, інверсію зубця Т, депресію сегмента ST. Показник депресія сегмента ST, якщо явияляються може бути пов´язано з ішемією. Зубець Т, якщо є зміни, може бути пов´язаний з реполяризацією або деполяризацією шлуночків, є і ішемічні (особливо якщо є депресія сегмента ST). Є трьохканальний холтер і дванадцятиканальний холтер. Дванадцятиканальний холтер записує ще ЕКГ.