Крим мій• 30 января 2024

Українські бренди одягу

Порадьте українські бренди бажано в інстаграм, де можливо є пошив по власним міркам
Оченьценная• 30 января 2024
Удалено администрацией...
Гореотума• 30 января 2024
Послушаю
Но обычно если качество хоть более-менее , то ценник у наших брендов заоблачный
автор Крим мій • 30 января 2024
Ответ дляОченьценная
Удалено администрацией...
Чому в мене багато суконь замовлених в інстаграм дуже класних по якості, ти бачиш фото відмічених людей відео огляди
Оченьценная• 30 января 2024
Ответ дляКрим мій
Яким чином ви оплачуєте одяг пошитий по ваших мірках в ІГ? Які гарантії повернення/ обміну?
Луковая• 30 января 2024
Ответ дляОченьценная
Удалено администрацией...
У нас шьют не хуже люкса.
Оченьценная• 30 января 2024
Ответ дляЛуковая
У нас шьют не хуже люкса.
В вас це де?
автор Крим мій • 30 января 2024
Ответ дляОченьценная
Нажаль в таких умовах повернення немає в більшості, доплати немає, тому мені зі зростом 155 і ххс зручніше замовляти у таких брендів ніж йти в ательє потім, все що я шила в укр брендів підійшло, одного разу річ виявилася великою то власниця мені компенсувала ательє
Даю справку• 30 января 2024
Ответ дляЛуковая
У нас шьют не хуже люкса.
і за ціною люксу
автор Крим мій • 30 января 2024
Ответ дляЛуковая
У нас шьют не хуже люкса.
100%, наприклад miss diamond, Anna braim, one luxy, ivina бутік і ще список не весь
Луковая• 30 января 2024
Ответ дляОченьценная
В вас це де?
Удалено администрацией...
автор Крим мій • 30 января 2024
Ответ дляДаю справку
і за ціною люксу
Та ні, люкс зазвичай по 1 тис дол і вище, а тут за 3500 можна знайти непогану сукню
Оченьценная• 30 января 2024
Ответ дляЛуковая
Удалено администрацией...
В вашій?
Пані, пити треба менше!
Наверняка• 30 января 2024
Мені Marsego подобається . Якість дуже гарна і на знижках більш менш адекватна ціна
Люблю Украину• 30 января 2024
Ответ дляОченьценная
Удалено администрацией...
Оченьценная• 30 января 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Удалено администрацией...
Зілля до весілля• 30 января 2024
Ответ дляКрим мій
А зачем тогда вам еще кто-то, если есть уже проверенные?). Пованивает незамысловатой рекламой)
лаМпочка• 30 января 2024
За моїми замірами пожили жилет,дуже класний https://wonder-gallery.com/waistcoat_short_black
Ще у цих виробників подобаються домашні костюми https://lesyashop.com.ua/catalog/kostyumy/
Тут надолго• 30 января 2024
автор Крим мій • 30 января 2024
Ответ дляЗілля до весілля
Тю хочу щось нове і з послугою пошив з індивідуальною довжиною) я дуже часто оновлюю гардероб
Тут надолго• 30 января 2024
Зілля до весілля• 30 января 2024
Ответ дляКрим мій
А все вами перечисленные (и это еще не весь список) не шьют с индивидуальной длинной?)
автор Крим мій • 30 января 2024
Ответ дляЗілля до весілля
Ні я ці не включала в список , їх дійсно мало(
автор Крим мій • 30 января 2024
Ответ длялаМпочка
Костюми домашні ціна хороша треба замовити)
автор Крим мій • 30 января 2024
Ответ дляТут надолго
фото
Дякую)
автор Крим мій • 30 января 2024
Ответ дляТут надолго
фото
Перший недешевий, але шикарні вироби)
лаМпочка• 30 января 2024
Ответ дляКрим мій
Бувають такі знижки,що костюм виходить 700 грн,я випадково натрапила на знижку до якогось свята і купила.Ще вишиванки гарної якость,не шароварщина
Котогосподиня• 30 января 2024
Мon cheri
У них ательє прям при магазині
Класні речі
Taity1• 31 января 2024
Шила чудові джинси за власними розмірами у https://agna-house.com/ . Ще дуже хочу їх джинсову косуху на весну . В них є і у інстаграм сторінка @agna.house