Мовчу, але хочу• 31 января 2024
Хтось приймав такі? Допомогло?
Хотіла взяти звичайний магнікум антістрес. Мені в аптеці дуже ці рекомендували. Взяла спробувати. А ви які пьєте?
Мовчу, але хочу
• 31 января 2024
Ответ дляСвятатабожа
Нічого
Та ні. Я дуже знервована і на роботі не можу зконцетруватися. І спати постійно хочу.
Неваляшкина• 31 января 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
То хіба магній при дуже знервованому стані допоможе?Так,вітаміни і мікроелементи,нічого особливого.
Сокодавка ще та• 31 января 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
І ви перевірили недостачу магнію? Ви знервовані, бо таке життя, вітамінки не допоможуть, хоч такі, хоч сякі.
Винник• 31 января 2024
Теж такий мені всунули в аптеці. Що там зрозумієш за 12 табл. Купила stress-b з херба
Мовчу, але хочу
• 31 января 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
Яка форма магнію? Цитрат,оксид ,гліцинат…це важливо
Написано просто магній
Невидимка• 31 января 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Написано просто магній
Автор, ці вітаміни зараз у всіх аптеках пихають, саме цієї фірми. Мені у Наша аптнка їх завжди нахвалюють. Нічого і них ні гарного ні поганого. Нерви вони не заспокоять, а за недостачу магнію , ви ж не почуєте на собі, треба аналіз робити, до і після.
Магне В6 антістрес , якщо порівнювати з цими набагато кращі. Але ж пити їх місяця 4 треба.
Вимагаю спілкування• 31 января 2024
Этот магний поможет только при запоре. Но если вам от этого станет легче, то принимайте.
Мовчу, але хочу
• 31 января 2024
Дякую. Але вже купила. То допью. Потім інше щось візьму...
Аль де Барановна• 31 января 2024
Вони слабкі тим паче з вітаміном с , треба магній Б6 брати і не слухати нікого )
Мовчу, але хочу
• 31 января 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Купите магний активный.
Там лактат и цинк - это лучше уж. И дешевый.
Ооо. Дякую! Я про такий і не знала навіть.
ЗавЛабСнаб• 31 января 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Пейте перед сном и будет ок
’ Магний активный’ наш, хоть и лактат, но дейсвует