Сегодня не целуюсь• 31 января 2024

Поки маю час і настрій, можу розказати про роботу в Starbucks

Щоправда, тільки про американський.
Тож, якщо цікаво, можу повідповідати на коректні питання по темі.
автор Сегодня не целуюсь • 31 января 2024
Ответ дляНебоброїдка
Яка там зп порівнюючи з іншими галузями або мінімалкою? У звичайного працівника за 40 год на тиждень.
Мінімалка в різних штатах різна, в нашому 12 за годину.
Ну рахуйте приблизно, це залежить від кількості відпрацьованих годин.
На руки після сплати податків мінімум 21-22 долари в новенького, кожен рік в баристи +1.5 долара за годину. В шифт менеджера (старшого зміни) - від 22 до 26 за годину +тіпси, тобто 27-31 за годину після сплати податків.
Всіх підсаджую• 31 января 2024
Ответ дляМальчижка
З чого роблять chai tee?
Підозрюю, що зі спецій масала. Але це в ідеалі. Якось мені на Майорці зробили з рідкої заготовки з цукром.
Ответ дляLove_Love_Love_
А які там перспективи? Перерви там по 15-30 хвилин двічі за 8 годин, що класного?))
Ви дуже недооцінюєте перспективи і бенефіти у працівників великих корпорацій) прям дуууже.
Перерви 10 хв кожні 2 години, 30 хв - кожну 4 годину.
Куратор дебошей• 31 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Я взагалі в шоці з Флорити і їх цін, не знаю як там люди виживають працюючи в Старбакс, хз може у автора чоловік працює в Майкрософт 🤷‍♀️
На продукти ціни високі?
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Дякую, не дуже багато виходить
Мінімум 21-22 після сплати податків, бо до оплати додайте ще тіпси мінімум 40-50 доларів за зміну, 1.5 оплату в святкові дні і перероботку.
Ответ дляПушап Мі мі
Вас вчили на місці чи ви вже з досвідом прийшли?
На місці. Курси з техніки безпеки онлайн 3 дні, потім тести, потім 2 тижні з тренером вже в сторі.
Ответ дляХитрушка-чекушка
Что вы туда добавляете? Я около года ходила 2-3 раза в неделю, как привороженная. Зато как только отказалась - сразу минус 10 кг))) Люблю Gingerbread, Oat milk caramel и конечно же Pumpkin spice
Любов))
Love_Love_Love_• 31 января 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
То я у вас питаю які там перспективи і бенефіти, ви не відповідаєте. Про зарплату 27$на руки після сплати податків в житті не повірю, тим паче в Флориді.
Вчора тільки спілкувалися з двома бувшими баристами зі Тарбаксу, які прийшли до нас працювати після ставки 19,5$ , а в Вашингтоні вищі з/п як у Флориді
Маня_53• 31 января 2024
Як ви туди влаштувались?
Ответ дляLove_Love_Love_
Та немає там 22 за годину
Звісно, ви краще за всіх знаєте все на світі.
Ответ дляВся в кредитах
Потрібно проходити мед проф огляд перед початком роботи, як часто?
Аналізи, повний медогляд не треба.
Баба на горошині• 31 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
До вас- это куда?

Может и автор к вам перейдет..
Love_Love_Love_• 31 января 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
Я вам скинула скріни.
От зарплата баристи у вас в штаті і в інших
Дверной_Проем• 31 января 2024
Тобто у перспективі максимум десь 5000 дол на місяць, це якщо по 30 за годину. Скільки там аренда у Флоріді та продукти якщо нормально харчуватись?
Дверной_Проем• 31 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Я вам скинула скріни.
так так і віходить як автор писала, тіпси ще
Love_Love_Love_• 31 января 2024
Ответ дляДверной_Проем
Ні, не виходить, тому що з/п вказана до сплати податків
Ответ дляLove_Love_Love_
Ок.
Бенефіти:
Мед.страхування для співробітника і дітей, що покриває окуліста і стоматолога. Кайзер з задоволенням бере))
2 тижні оплачуваної відпустки.
Ще 2 тижні (в середньому 80 годин) бонусів, які можна використати як лікарняний, додаткову відпустку або забрати грошима в кінці року.
Безкоштовний абонемент в спортзал.
12 безкоштовних сесій в психолога.
Юридичний супровід.
Допомога при кредиті на навчання.
Супровід і оптимізація кредитів.
Безкоштовний бакалаврат по будь якій спеціальності в універі Аризони. Онлайн.
Ще є якісь виплати на пологи і для дітей, я не цікавилась.
Ну, про продукти я писала)
Точно щось забула, але хай вже буде.
А, ще можливість через 6 місяців роботи стати шифт менеджером з вищою оплатою або тренером, теж з додатковою оплатою.
Ну і стор менеджером через пару років.
Ответ дляЕлька-b165
Як ви туди влаштувались?
Як всі, подала заявку, пройшла співбесіди, перевірку, і все.
Дверной_Проем• 31 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
який сенс автору брехати? буває так, що тіпси стільки як і зп, ми ж не знаємо скільки там клієнтів
Love_Love_Love_• 31 января 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
Ок.
Бенефіти:
2 тижні оплачуваної відпустки.
Безкоштовний абонемент в спортзал.
12 безкоштовних сесій в психолога.
Юридичний супровід.
Допомога при кредиті на навчання.
Супровід і оптимізація кредитів.
Ну, про продукти я писала)
Точно щось забула, але хай вже буде.
Ну і стор менеджером через пару років.
Добре, дуже дякую за відповідь. Бенефіти приблизно як і в кожній великій компанії щось +, щось - в залежності від напрямку
Дякую_аж_підскакую• 31 января 2024
почему в разных старбакс настолько отличается вкус? неужели нет каких-то строгих критериев? да что там в разных, разные баристы и уже разное качество((((
Love_Love_Love_• 31 января 2024
Ответ дляДверной_Проем
Ну ок, не знаємо.
Можливо й так.
Тим більше що одна недавно розповідала що подруга працює оіціантом і має 1000$ за зміну)))
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Рецептура всюди однакова, людський фактор ніхто не відміняв)
Перловая Кашка• 31 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Кооооофе? Ви жартуєте? Гірше старбакса тільки по 2$ на заправках кава
Скільки років ви живете в США?
МАМА НИКИТКИ-2• 31 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
ФлориДа))
Нормальні ціни тут. Ще й штат безподатковий. Лише 7% на непродовольчі товари.
Ms. Любмая жена• 31 января 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
Мало, але хороші перспективи)
Початкова - 17 доларів на годину, +40-50 доларів за зміну тіпси(чайові), кожен рік +1.5 долара на годину.
17 це ще треба податок відняти, чи це ваші? 40-50$ чаю це за 8 годин? Ви весь час на ногах, чи дозволяють присісти? Рівень англ?
МАМА НИКИТКИ-2• 31 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Та немає там 22 за годину
🤦🏻‍♀️ автор написала враховуючи tips
МАМА НИКИТКИ-2• 31 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви навмисно неправильно назви пишите?
Мафиозная• 31 января 2024
І я можу поділитися, бебісітер, 20$ година, США.
Ленивица-красавица• 31 января 2024
Яка виручка за день ?