Сегодня не целуюсь• 31 января 2024

Поки маю час і настрій, можу розказати про роботу в Starbucks

Щоправда, тільки про американський.
Тож, якщо цікаво, можу повідповідати на коректні питання по темі.
ЖаннаНеАгузарова• 31 января 2024
У вас популярный тыквенный латте?
автор Сегодня не целуюсь • 31 января 2024
Ответ дляПерловая Кашка
В Таргеті? Чи в окремому молі, в Старбакс?
Окремо, в туристичному місці.
Мальчижка• 31 января 2024
З чого роблять chai tee?
Ответ дляКаваЗМолоком
Ви любите відвідувачів, чи вони вас бісять?
Як часто приходять українці, як себе ведуть, росіянці бувають?
Багато постійних клієнтів, 80% приємні люди, 20- повний треш.
Українців не було, росіянці або маскуються, або відносяться до 20%)
КаваЗМолоком• 31 января 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
Дякую
Ответ дляФенте Фря
Сколько можно пить кофе бесплатно)? Какой ваш любимый и почем сейчас большой латте, я помню по 9 баксов был)
Взагалі не п´ю каву, по рефрешерам більше)
Люблю ХОЛОСТЯКА• 31 января 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
Мало, але хороші перспективи)
Початкова - 17 доларів на годину, +40-50 доларів за зміну тіпси(чайові), кожен рік +1.5 долара на годину.
Це 17 на руки?
Небоброїдка• 31 января 2024
Яка там зп порівнюючи з іншими галузями або мінімалкою? У звичайного працівника за 40 год на тиждень.
Love_Love_Love_• 31 января 2024
А які там перспективи? Перерви там по 15-30 хвилин двічі за 8 годин, що класного?))
Ответ дляФенте Фря
А кексик?))
Можна виписувати собі безплатно 10 продуктів на тиждень, будь яких, не тільки кексик)
Фактично ж без обмежень, аби лиш не нагліти.
Айпишница• 31 января 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
Настрій приємно і конструктивно поспілкуватись, допомогти інфою чи порадою, але трохи не врахувала, де пишу))
Щось ви не дуже ділитесь експіріенсом та порадами. - Так, ні, добре, 50/50. Таке. Ніпрощо
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
У вас популярный тыквенный латте?
В сезон так.
Love_Love_Love_• 31 января 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Це 17 на руки?
Ні, це не чистими- податки і тд. Не знаю ск там у Лориді
Фенте Фря• 31 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Зато пахнет точно лучше чем на птицефабрике)
Люблю ХОЛОСТЯКА• 31 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Дякую, не дуже багато виходить
Love_Love_Love_• 31 января 2024
Ответ дляФенте Фря
То всі плюси?)))
Але не факт - про запахи
Пушап Мі мі• 31 января 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
Ні, бариста в сторі.
Вас вчили на місці чи ви вже з досвідом прийшли?
Хитрушка-чекушка• 31 января 2024
Что вы туда добавляете? Я около года ходила 2-3 раза в неделю, как привороженная. Зато как только отказалась - сразу минус 10 кг))) Люблю Gingerbread, Oat milk caramel и конечно же Pumpkin spice
Фенте Фря• 31 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
То всі плюси?)))
Але не факт - про запахи
Ну кофе, выпечка, не самое худшее.
Love_Love_Love_• 31 января 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Дякую, не дуже багато виходить
Я взагалі в шоці з Флорити і їх цін, не знаю як там люди виживають працюючи в Старбакс, хз може у автора чоловік працює в Майкрософт 🤷‍♀️
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Це 17 на руки?
На руки після сплати податків виходить десь 21-22 за годину (тіпси теж враховуються і оподатковуються), і ще десь до 15 кешем за зміну.
Love_Love_Love_• 31 января 2024
Ответ дляФенте Фря
Ну кофе, выпечка, не самое худшее.
Кооооофе? Ви жартуєте? Гірше старбакса тільки по 2$ на заправках кава
Фенте Фря• 31 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну, не мебельный лак. Не знаю, я была в штатах в 2008 году. тогда был нормальный, но я в основном латте пила.
Всіх підсаджую• 31 января 2024
Ответ дляАгатаХристя
как вы докотились до такой жизни?
и почему все такие медленные?
Вони нормальні. Це наші Бариста дуже швидкі. І що, думаєте, гості задоволені? Можуть зранку відро помиїв на голову вилити, користуючись тим, що Бариста не може послати їх на … Сподіваюсь, ситуація скоро зміниться.
Куратор дебошей• 31 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
То ви ще тім хортонс не куштували
Love_Love_Love_• 31 января 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
Та немає там 22 за годину
Всіх підсаджую• 31 января 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Звичайно 10 кілограм, там цукру більше ніж в деяких десертах.
Всіх підсаджую• 31 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Багатьом заходить.
Вся в кредитах• 31 января 2024
Потрібно проходити мед проф огляд перед початком роботи, як часто?
Love_Love_Love_• 31 января 2024
Ответ дляКуратор дебошей
То ви ще тім хортонс не куштували
теж перепаленн? В нас такого немає