Чумачечая_• 02 февраля 2024
Ендометріоз
Мамі 52 є ендометріоз, відправляли на Київ аналіз онко нема, лише запелення була кровотеча, їй все почистили(є болі уже третій день) ще відправили якийсь аналіз, також чекають результату. Але якщо онко нема то що це за аналіз?
Питання до тих в кого таке було, як лікували?
У мене теж те саме( У бабушки було онко по жіночій чачтині
Яичница с беконом• 02 февраля 2024
у меня полип ендометрия, + воспаление . Лечила весь январь, анибиотик, трихопол. свечи три вида. Только закончила лечение
Чумачечая_
• 02 февраля 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Вам\маме делали гистероскопию?
Мені ні, а мамі здається робили
Яичница с беконом• 02 февраля 2024
Ответ дляЧумачечая_
Напутала, у мене гіперплазія ендометрію
У мами ендометріоз
а які у вас симптоми?
Чумачечая_
• 02 февраля 2024
Ответ дляЯичница с беконом
а які у вас симптоми?
Не було ніяких, по узд побачили
Єдине що не так у мене це сильна менструація 4 дні, потім 2 дні помірна і ще мазня днів 3-4
Чумачечая_
• 02 февраля 2024
Ответ дляКарина250
Обычно в 52 года климакс и такие вещи проходят без месячных
Лікар сказав має вже бути
Не було менструації уже місяць, думали що вже почався, а потім мазня і пішла кров. Вона думала що це менструація, а виявилось кровотеча
Яжемать Мне можно• 02 февраля 2024
Ответ дляЧумачечая_
Я знаю що він не виліковний, просто потрібно слідкувати
желательно не просто наблюдать, здесь почитайте, писала, на что обращать внимание. вам тоже будет полезно, если есть гиперплазия
Надеюсь, у мамы всё обойдётся без операции
Чумачечая_
• 02 февраля 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
Дякую, і я сподіваюсь!