Нетутешня• 03 февраля 2024

В кого подібні люстри?

Як вони? Тільки не треба говорити,які некрасиві.
Купили інші "модні" , але душа не лежить
Цікавить саме як освітлюють і чи служать хоть кілька років
Ксерокопия ночи• 03 февраля 2024
І які модні ви купили? цікаво, що зараз в тренді, бо я шось відстала.
Пукимончиг• 03 февраля 2024
В кожного свій дизайн.
Якщо гарно обіграти, буде круто.
Ms. Скромность• 03 февраля 2024
Так вони ремонтнопридатні...
Боневтікла• 03 февраля 2024
якщо б вони були б без цих камінців, я б і слова не сказала, зараз багато стильних лед світильників, але ці якісь жлобські
ИзЮмрудная• 03 февраля 2024
В мене подібна,на три круги .Задоволенна.
Коко На Страже• 03 февраля 2024
Я до сих пор без люстры. Ну ни одна не нравится, которая бы подходила под мой дизайн. Уже в мыслях нарисовала, что хочу. Мож Вселенная услышит 😆меня
vikohka• 03 февраля 2024
так, вы ужe купили, какая разница?
Зубожиння• 03 февраля 2024
Вони досить функціональні Єдине, що підбирайте потужність під розміри вашої кімнати.
Однозначно• 03 февраля 2024
Ответ дляБоневтікла
не всим підходять і подобаються лед світильники
#Пойду_кгадалке• 03 февраля 2024
Так і знала що на фото будуть оці lED-кругляки🤦‍♀️
Боневтікла• 03 февраля 2024
Ответ дляОднозначно
Так на фото лед
Пацелуйнитуда• 03 февраля 2024
Жахливий вигляд ..не подобається взагалі . Таке б точно не купила . Навіть безкоштовно не треба. Не все модне гарно виглядає..
Якось так і живу• 03 февраля 2024
Ответ дляЗубожиння
+1, і ще важливо - бояться різких скачків напруги
Магиня• 03 февраля 2024
Мені не подобаються. Не лежить моя душа до цих кругляків, квадратів і т.п. сама маюсь з вибором світильника. Ті що до вподоби розраховані на високі стелі, шукаю компроміс. Але більше дивлюсь на ті, в котрих звичайна лампа з цоколем.
З царем в голові• 03 февраля 2024
У меня круглые но без камней.
автор Нетутешня • 03 февраля 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Відповідь по темі
автор Нетутешня • 03 февраля 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
Таку і подібні
автор Нетутешня • 03 февраля 2024
Ответ дляМагиня
Ті, що подобаються взагалі не дають світла
Магиня• 03 февраля 2024
Ответ дляНетутешня
От тому я і дивлюсь з звичайним цоколем. Вкрутиш лед лампу, якщо не подобається, можна змінити. Бо теж купила підвіси з встроєним лед, світла дуже мало, тішить те, що це спальня, то вже пройде. А от в кімнаті не хочу сюрпризів.
Магиня• 03 февраля 2024
Ответ дляНетутешня
Таку і подібні
Такі світильники розраховані на те, що він буде як доповнення. А сценарієв освітлення буде багато.
Свас в шоке• 03 февраля 2024
Ответ дляНетутешня
Не смішіть
У вас стелі 5 метрів?
LediBlac• 03 февраля 2024
Ответ дляКоко На Страже
Я так 10 лет без карнизов🤦🏻‍♀️. То размеры забуду..., то зачем в магазин пришла...., то вообще ’нэ на часи’😆
LediBlac• 03 февраля 2024
Ответ дляНетутешня
Таку і подібні
Мне эти вообще не нравятся, но может в живую лучше. При всей моей любви к металлу/стеклу/геометрии/ минимализму вообще не алё. А та модель что в начале показали - нравится , если в комнате не будет перегруза брульянтами так вообще топ
В гости звали?• 03 февраля 2024
Ответ дляКоко На Страже
Какую хотите?)
мадамГрицацуева• 03 февраля 2024
У сестры лет 7 висит, нормально
Ксерокопия ночи• 03 февраля 2024
Ответ дляНетутешня
Таку і подібні
Здається, то вже давно було модно… якийсь бюджетний варіант на вигляд… я гадала, ви щось цікавіше покажете)