Кумедна• 03 февраля 2024
Где в Киеве купить пальто?
Очень хочу завтра купить пальто, но так, чтоб с примеркой. В Инстаграме много интересных моделей, но кто ж знает, как оно на мне сядет(( У вас были удачные эксперименты?
Или посоветуйте всё-таки где качественное пальто купить офлайн
дама_из_декрета• 03 февраля 2024
В олимпийском бутик Elma. Он один из любимых. Еще можно глянуть Sassofono магазин, он вроде был в Оушене
Сундучок с каникулами• 03 февраля 2024
Season, Vivalon. У Всі. Свої на Хрещатику був ще непоганий вибір з нормальним складом
Стебель березы• 04 февраля 2024
Якщо бюджетно і супер якісно, то florence на Михайлівській, там взагалі багато гарних речей.
Кумедна
• 04 февраля 2024
Ответ дляkatya1107
Всі свої на Хрещатику, просто купа різних виробників та фасонів
У мене якесь неоднозначне ставлення до всі свої, якось завищені ціни...
Санта Барбара• 04 февраля 2024
Ответ дляКумедна
До 10 тис грн
Яке пальто? Весняне? На наступних вихідних виставка Всі Свої Андріівський узвіз.. Але навряд чи там пальта будуть. Пізніше хіба що. Розпродаж зимового заоаз буде. .я восени купила за 7 тис шикарне пальто демі. 80 вовни.10 кашеміру.10 нейлону. Магазин з пальто біля метро Шулявка Дом пальто. ( зпротилежнлї сторони від метро).Є в інсті. Всі інші магазини від 12 тис. Пальто треба міряти
Санта Барбара• 04 февраля 2024
Ответ дляКумедна
Не в магазин а на виставку. В магазині херня. А от на виставці приїжджають ті, кого нема в магазині. Я купила пальто черкаське. Дуже якісне. В основному там ті, які приїджають з інших міст.Восени обганяла півКиєва щоб пальто купити. Загалом більше 10тис грн скрізь. Ринки не роздивляюсь.хоча там тьма тих пальто. . Скрізь гімно типу 50 вовни і 50% акрилу. Вовни має бути 80-90 %. То не сидить.то колір не той. Тобто або Дім пальто на Шулявці.або Всі свої..але виставка а не магазин. Виставка кожні 2 тижні
Полюю на дрони• 17 февраля 2024
Ответ дляСанта Барбара
А де ті виставки проходять розкажіть , будь ласка.
Кумедна
• 17 февраля 2024
Ответ дляПолюю на дрони
На десятинній, початок Андріївського узвозу. Зайдіть на сайт або інсту всі.свої - там анонс виставок
Санта Барбара• 17 февраля 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Ось була на Андр.узвозі на минулих вихідних. в Інеті все написано. 2-3 березня знов буде. Так і написано на будівлі -Всі свої
Полюю на дрони• 18 февраля 2024
Ответ дляСанта Барбара
Дякую!