Папобус• 04 февраля 2024
Кто смотрел нацотбор. Вам понравилось как спела Тина Кароль?
Распутница• 04 февраля 2024
Ответ дляМатьЧасть
Не смотрела, но не нравится.
Не читал, но осуждаю 🤣
МатьЧасть• 04 февраля 2024
Ответ дляРаспутница
Не читал, но осуждаю 🤣
Не читал, не читаю и читать не собираюсь.
Котогосподиня• 04 февраля 2024
Cпівала гарно, виглядала дивно, особливо зачіска. Я приблизно так на голові роблю коли вдома прибираю.
Говорю-балакаю• 04 февраля 2024
Ответ дляРаспутница
Не читал, но осуждаю 🤣
І я така, не дивившися, знаю, що Тіна не тягне на Євробачення
Распутница• 04 февраля 2024
Ответ дляГоворю-балакаю
Она и не претендует. Там был концерт с участием всех украинских артистов, выступавших на Евровидение в разные годы
Кукусики• 04 февраля 2024
Ответ дляКотогосподиня
ви красунька
Покорительная• 04 февраля 2024
Ні, мені Сердючка сподобалася - я б її ще раз відправила на євробачення)
Ниф_ниф• 04 февраля 2024
Ответ дляПокорительная
А яку пісню співала?
Мені останнім часом часто в ректмендаціях її жарти вискакують.
Талановитий чоловік Андрій.
А ще фільм про війну Перші дні і останній епізод з Данилко, то мене вразила його позиція не виїздити з Києва і взагалі він класний
Талановитий чоловік Андрій.
Садоводница• 04 февраля 2024
Кароль норм спела, а вот Алена уже не та, раньше было лучше. Вот её первый клип, например
Садоводница• 04 февраля 2024
Ответ дляГоворю-балакаю
в 2006 тянула, а сейчас нет?
Апофиозная• 04 февраля 2024
Ответ дляРаспутница
Здається, Go-A не було, шкода.
Реанимация• 04 февраля 2024
Нормально спела,выглядела не очень,правда, но то такое) муж сказал,что похожа на Мики Рурк
Блиск думки• 04 февраля 2024
Ответ дляКотогосподиня
Ой, вона когось копіювала, Гагу мабуть. Вічна страдалиця ця Кароль.
Покорительная• 04 февраля 2024
Ответ дляНиф_ниф
А яку пісню співала?
Талановитий чоловік Андрій.
Swedish Lullaby)
Фоточки нема• 04 февраля 2024
Мне понравился как пела Веруньчик. Она багиня. Ножки супер, песня тоже. Сурдопереводчица ващеее крутая телка.
Алена Алена, Мэл, Яктак и 2 пацана - брата. Остальные не понравились.
Хата на мати• 04 февраля 2024
Ответ дляСадоводница
Лучше бы я этого не слышала
Хата на мати• 04 февраля 2024
Кароль как обычно провыла. Вообще ее вопли и кривляние надоели порядком
Хата на мати• 04 февраля 2024
Ответ дляМаю рацію
А оголосили результати голосування?
Тереза и Мария
Маю рацію• 04 февраля 2024
Ответ дляХата на мати
Тереза и Мария
О, клас, я за них голосувала)
КонФФетОшка• 04 февраля 2024
Я была за Циферблат. Очень стильный красивый номер.
Об Алёне сегодня такой пост прочла:
Українці, що з вами не так?
Голосувати за людину яка досі «вконтактику»? Яка не хоче репостити збори, бо це знижує монетизацію інсти? Яка роздмухала скандал як раз перед нацвідбопом, щоб привернути увагу?
Картинки лайна не буде, але вона за замовленням
Об Алёне сегодня такой пост прочла:
Українці, що з вами не так?
Пожарник• 04 февраля 2024
Заспівала гарно. Як на мене, образ такий з двох причин - тому що такий сенс пісні сумний і для ефекту новизни. Всі звикли до її стандартно блискучого образу, а це щось нове.
Згадую як у якихось мохнатих роках на новорічний маскарад всі естрадні прийшли в чомусь яскравому і епатажному, а Данилко був без образа Сердючки - просто в чорному костюмі. Це було дуже цікаво. Тут так само)
Капризуля• 04 февраля 2024
Понравилось. Неожиданно для меня, тк не люблю Кароль. А эту песню исполняет хорошо.
Розумна Губка• 04 февраля 2024
Ответ дляКукусики
нравится только Танчинець)
Мені теж, але після скандалу з гринкевичами, спротивел.