неДодекаэдр• 07 февраля 2024
Что можно принять для профилактики гриппа
Сегодня на работу не вышла начальница, резко слегла говорит врачи поставили диагноз этот новый грип, перед этим заболел ее муж. Очень тесно на работе пересекались, что можно принять чтобы не заболеть?
Чаклунка-ведунка• 07 февраля 2024
Краще було б вакцинуватися на перед, але якщо у колеги тестом показало грип, то так лише озальтемівір
руки_Крюги• 07 февраля 2024
Віски в бокал налийте і випийте. Ніякої профілактики грипу не існує . Хіба вакцина. Але її потрібно було робити восени
Сарафанное радио• 07 февраля 2024
Автор, ми якраз всі перехворіли, я ще в процесі, це жах((( спробуйте почитати Амізон макс і Альтабор,
Ну і вітамін С в шипучках і цинк.
Я так приймала і 3 тижні тому коли дитина захворіла, від неї не підчепила.
Це вже пізніше хтось мені приніс
Ну і вітамін С в шипучках і цинк.
Це вже пізніше хтось мені приніс
Коли мовчу- приємна жінка• 07 февраля 2024
Ответ дляСарафанное радио
Ну і вітамін С в шипучках і цинк.
Це вже пізніше хтось мені приніс
Ну і вітамін С в шипучках і цинк.
Це вже пізніше хтось мені приніс
Амізони і інші фуфломіцини не дієві, з кожної праски вже говорять, а лохи не мамонти і далі ковтають його
Ответ дляСарафанное радио
Ну і вітамін С в шипучках і цинк.
Це вже пізніше хтось мені приніс
Ну і вітамін С в шипучках і цинк.
Це вже пізніше хтось мені приніс
Ви рахуєте, що гілки вільхи ( альтабор) дієві при Грипі, от реально вірите?
неДодекаэдр
• 07 февраля 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Озельтамивир но мы его пили уже когда заболели
Скажите он по рецепту или можно без проблем купить?
Чемодан-Вокзал-Майами• 07 февраля 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Просто в аптеке брала без рецепта
Сарафанное радио• 07 февраля 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Я розумію, що вам аби похамити, але коли вдома лазарет, то не то що Амізон будеш ковтати, а все що завгодно.
Я уже зараз з цим грипом, сьогодні швидка була
Сарафанное радио• 07 февраля 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Не при грипі, а для профілактики. Дайте пораду краще
Коли мовчу- приємна жінка• 08 февраля 2024
Ответ дляСарафанное радио
Профілактики грипу не існує і коли дома лазарет, то просто змиритись і не панікувати, пройти через це, грип не рак, за тижлень все ок. Пошкодуйте печінку