Кринжова баба• 08 февраля 2024
Мами хлопців. Чи варто після 9 віддавати у коледж.
Переїхали з іншого міста Школа нам не подобається. Вчиться не погано. А вчителі, відношення. Дисципліни немає. Паиріотичного виховання.. Чи варто йти в коледж вже з орієнтацією на певну спеціальність. Чи не пропаде бажання вчитись далі у ВУЗ. Які у вас думки були. Хто перейшов, які переваги. дякую
Галя із Дарниці• 08 февраля 2024
Син вчився в коледжі після9, потім універ
Я колись так само , вірніше училище ПТУ , потім універ в Києві
Шальная коклетка• 08 февраля 2024
Залежить від закладу, шукайте коледж з перспективою вступу потім до хорошого універу. В мене донька, закінчила 11 класів і пішла в універ, якось спілкувалися, вона сказала, що якби можна було, вона б пішла в універ через коледж після 9 класу, бо звідти діти прийшли в універ краще підготовлені саме за спеціальністю. Закінчила факультет графічного дизайну, якщо що.
БлинчикБезСметанки• 08 февраля 2024
син вже у виші, в школі навчався добре, свого часу не пішли з школи після 9 і залишились до 11 тільки по одній причині - сину дуже було комфортно у школі, гарний клас, гарні відносини, аби було як у вас -дискомфорт, то навіть не роздумували б,
+ якшо вже напрямок куди рухатись є - то взагалі)
Русланка з гілки• 08 февраля 2024
Я шла в универ через техникум (сейчас колледж). В 18 лет закончила, и пошла работать, паралельно училась на вечернем в универе. Знаний в техникуме получила больше чем в универе. Работаю в ИТ отделе банка уже много лет.
Основная часть пацанов с группы тоже пошли работать и учиться, некоторые с преддипломной практики уже работали, стали отличными специалистами
Клин_Кляйн• 08 февраля 2024
Однозначно варто. З власного досвіду: у коледжі значно легша програма, нема купи дурних предметів, тому дитина мала час на підготовку до ЗНО. Псля другого курсу ми той коледж залишили, склали ЗНО і вступили на бюджет до університету.
Творческий типаж• 08 февраля 2024
Син пішов після 9 го в коледж. Не жалію. Він дуже задоволений , що змінив оточення . Зараз 4 курс
Королева спама• 08 февраля 2024
Автор,якщо ви не проти... дівчата, які гарні коледжі в Києві для хлопців? Щоб і навчання на рівні, і не онлайн, і контингент.
Свисток ля-минор• 08 февраля 2024
Ответ дляШальная коклетка
Підскажіть будь ласка який універ закінчувала донька і які враження від самого універу? Син теж хоче вступати на графічний дизайн, але поки не вирішили в який вуз саме.
СКИБИДЫШь• 08 февраля 2024
Ответ дляКоролева спама
послухаю
СКИБИДЫШь• 08 февраля 2024
Автор, ті ж думки - і моя тема
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3483258-1
Винник• 08 февраля 2024
Мій пішов після 11 класу в універ. Теж не жалію. Згадаю його після 9 і після 11 класу - це дуже велика різниця. Дитина вже +- може визначити що і для чого їй потрібно, менше бзіків. В школі легше підготуватись до НМТ, немає сесій
Шальная коклетка• 08 февраля 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Вона вчилася в УАД, але в мене враження не дуже від нього. Донька має хороші скіли наразі і непогано влаштувалася, але це точно не заслуга універу. Вона багато до нього і під час навчання займалася самоосвітою, працювала, бралася за всі можливі волонтерські проекти, щоб напрацювати практику і портфоліо.
Свисток ля-минор• 08 февраля 2024
Ответ дляШальная коклетка
Ви на бюджеті навчалися? Важко було вчиться? Вибачте за багато запитань)))
Великий сатирик• 08 февраля 2024
Якщо ваша дитина націлена на вишу освіту, то поступати в коледж нема ніякого сенсу. Змініть в школу. Бо в тому сенсі, якому вас школа не влаштовує, коледж не буде кращим
Шальная коклетка• 08 февраля 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Так, на бюджеті. На важкість не скаржилася. Там більше на самоосвіту розраховано. І погана мотивація у викладачів. Пенсіонери сидять на місцях викладачів, молоді не даючи працювати. Таке собі сонне болотце, де ініціативи не вітаються... Це суто моя суб´єктивна думка. Там більшість студентів починають працювати з 2 курсу, бо суто на тому, що дає універ, далеко не заїдеш.
Брюльтик• 08 февраля 2024
Вчиться не погано - це рівень для вступу до ВНЗ? Треба розуміти, що не всім потрібна вища освіта. Дивіться своїй дитині, можливо для нього краще коледж та потім працювати. Наявність диплому про вищу освіту на жаль не забезпечує гарною роботою та достатньою зарплатою
Свисток ля-минор• 08 февраля 2024
Ответ дляШальная коклетка
Велике Вам дякую за відповідь
Брюльтик• 08 февраля 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Зараз більшість шкіл навчають до 9 класу. Тому скоріш за все навіть як автор вирішить не коледж, а школу, то буде зміна навчального закладу, зміна класу та вчителів. Тому чесно кажучи мені питання автора не дуже зрозуміло
НеВРотик• 08 февраля 2024
Смотря, что планируете в дальнейшем. Если война затянется, то, возможно, мальчику придется уехать и учиться дальше. За границей после колледжа в вуз путь будет закрыт навсегда. Только после старшей школы.
Брюльтик• 08 февраля 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Не зовсім так. Доволі багато коледжів після яких дитина вступає до ВНЗ не на перший курс. Так свого часу моя сестра вступила в автотранспортний коледж і потім після нього на 3 курс по своїй спеціальності логістика вантажоперевезень
Відкушу все що стирчить• 08 февраля 2024
Ответ дляНеВРотик
После колледжа нельзя в вуз?
Только после 11 кл?
Если учеба будет 12 кл, то моему уже будет 18.. и что делать
Только после 11 кл?
ДелайКак_Я• 08 февраля 2024
Вчилась після 9 в коледжі потім в університет. Не жалкую, зовсім інший рівень свідомості є мотивація, вчиш те що подобається тобто по спеціальності, сидіти протирати штани 10-11 клас в школі немає сенсу, сину зараз 12 планую також після 9.
Вареничніца• 08 февраля 2024
Вже другий син пішов в коледж, навчання подобається, і ніхто не жалкує. Швидше дорослі стають в плані розуміння багатьох речей, і з ними, як няньки в школі, вже не носяться. Добре ще, коли в коледжі є вчителі чоловіки, це хлопцям важливо. Але це моя думка. Дивіться по своїй дитині.
Вареничніца• 08 февраля 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
После колледжа нельзя в вуз?
Только после 11 кл?
Старший син вчиться у вузі після коледжу
ДелайКак_Я• 08 февраля 2024
Ответ дляНеВРотик
Коледж після першого курсу видає свідоцтво про закінчення загальної освіти, з якого дива буде закритий шлях до Вузу?!
НеВРотик• 08 февраля 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
После колледжа нельзя в вуз?
Только после 11 кл?
За границей - нет! Только после старшей школы.
Мама Карло• 08 февраля 2024
Чому не розглядаєте варіант знайти гарну школу на 10-11 клас, дати дитині можливість підготуватись до ЗНО, визначитись зі спеціальністю і спокійно вступити до гарного ВНЗ?