НеГолосую• 08 февраля 2024

У кого дети в 6-7 кл плохо учатся:вы надеетесь что будет ок или смирились с ПТУ

У кого дети в 6-7 классах (когда еще до 9 класса вроде время еще есть), но при этом дети плохо учатся
Вы надеетесь что ребенок исправится и доучится до 11 класса?
Или смирились что ребенок пойдет в ПТУ/колледж?
автор НеГолосую • 08 февраля 2024
Ответ дляКавуся
Дійсно, велике діло пту переіменувати на коледж. Якось і сприймається по іншому.
Ато наче клеймо якесь оце совєтске пту
є таке...

Кавуся• 08 февраля 2024
Ответ дляlisenok_8282
в мене син навчався середньо. казав, мамо , мені це нецікаво. ми змирилися, будь як буде. в результаті він дуже непогано склав НМТ і вступив до інституту. буде рятувальником. це йому дуже подобається і він реально вчиться. ми не впізнаєм свою дитину, сесію перу здав майже на відмінно, весь час шось вчить, презентує, друкує. а він каже - мені це дуже цікаво і дуже подобається, тому і вчуся.
Як чудово! Хай все вийде у сина.
А який навчальний заклад?
Бритоножка• 08 февраля 2024
Ответ дляНеГолосую
так, закордоном ті, хто мав робочі спецільності, швидше адаптувались на своїїх хлібах
Она и тут имела хорошую работу.
АяВсёЗнаю• 08 февраля 2024
Ответ дляНеГолосую
я зараз колледж/пту розглядаю з варіантом платної оплати
Чому б і ні. Захоче потім вищу, то піде вчитися.
Вишневий цвіт• 08 февраля 2024
Ответ дляКавуся
Але ж щоб помогти підтягнути це не один день, це самому треба сісти ртзібратись, пройти енну кількість тем, щоб ланцюжок не переривати. Воно ж одне за одне чіпляється. Де взяти сили, час, бажання на це.
Як заставить дитину?
Постійно моніторити оцінки. Зараз електронний журнал, одразу бачу успішність. Якщо що, то я з досвідом, старші обидва студенти.
автор НеГолосую • 08 февраля 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
А что доучиться до 11 класса это достижение великое?
По мне, в 10-11 протирание штанов и пойти учиться в колледж гораздо полезней
ну типу весь клас вчиться ці 2 роки, матиме випускний, а твій як неуч - пішов в ПТУ
(то мої таракан з совка..........)
автор НеГолосую • 08 февраля 2024
Ответ дляБритоножка
Она и тут имела хорошую работу.
ааа

Ручки-Крючки• 08 февраля 2024
Ответ дляНеГолосую
на кого хоче?
Мультипликатор/аниматор/иллюстратор/концепт-арт - что-то в эту сторону, пока проходит курсы, рисует очень много на планшете. В школе конечно неинтересно, так как интересы совсем другие.
Поэтому думаю в нашем случае колледж это выход
автор НеГолосую • 08 февраля 2024
Ответ дляВишневий цвіт
вам повезло - у мого оцінки виставляють охапками за 2-1 тиждень до кінця семестру
АяВсёЗнаю• 08 февраля 2024
Ответ дляНеГолосую
(то мої таракан з совка..........)
То ваші таракани)) У класі доньки після 9 класу іде 5 учнів, всі навчаються майже відмінно. Кажуть , що нема сенсу. Але не в пту, а технікуми, зараз коледжі.
автор НеГолосую • 08 февраля 2024
Ответ дляРучки-Крючки
о, і мій тим цікавиться
а якщо не секрет - які курси відвідує?
Кавуся• 08 февраля 2024
Ответ дляНеГолосую
Нічого, просто то не вища освіта, тригерить мене трохи
А потім заочно вища. Нічого не втратить.
Нашому з ввми поколінню внушили, що мають вчиться в інституті 5 років, бо ти якийсь неповноцінний. А як не вчився, то соромно зізнатись.
А це нормально! Через 5 років вже ніхто не пам´ятає і не спитає очно чи заочно ти здобув ВО
автор НеГолосую • 08 февраля 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
так, таракани і совкове ’без вищої освіти тти тупік-тупік’((((((((
тому морально ВЖЕ готую себе)
Я шалунья• 08 февраля 2024
Моя історія. Донька, вчилася непогано 1-4 клас, з 5 пішов відкат, за 2 роки ситуація була така, що на всі предмети потрібні були репетитори. І ми змінили школу на ліцей. Там зовсім інший підхід до навчання, діти вмотивовані, більшість вчилися із задоволенням, школу закінчила дуже добре, бали зно високі, обрала універ і спеціальність за бажанням, туди і вступила на бюджет.
автор НеГолосую • 08 февраля 2024
Ответ дляКавуся
так, внушили
і ще ’пихали’ аби кудись - але ж ВИЩ....
ФруктЕщеТот• 08 февраля 2024
Ответ дляНеГолосую
(то мої таракан з совка..........)
То Ваши тараканы, правда. Я училась хорошо в школе, и пошла в техникум учиться после 9го, а после техникума на 3й курс универа, и уже была специальность и работа. Пацаны так вообще уже неплохие деньги зарабатывали в 18-19 лет
Вишневий цвіт• 08 февраля 2024
Ответ дляНеГолосую
Наші батьки підняли дуже сильний скандал через це. Також, деякі вчителі забували писати домашку в електронний журнал. Пару жалоб і все як годинник))
lisenok_8282• 08 февраля 2024
Ответ дляКавуся
Як чудово! Хай все вийде у сина.
А який навчальний заклад?
дякую) Національний університет цивільного захисту України
автор НеГолосую • 08 февраля 2024
Ответ дляВишневий цвіт
а всім все ок
мені батьківський комітет рота затикає(

АяВсёЗнаю• 08 февраля 2024
Ответ дляНеГолосую
тому морально ВЖЕ готую себе)
А з вищою он на касах в магазинах стоять, то що думати?) В мене мама в голодні 90ті була преподом в універі, то ще і челночніцей була, у Польшу і білорусь моталась. З нею їздили лікарі))) завжди ж приємно скупитися у людини з вищою освітою, ніж у тої, що пту закінчила)))
Ручки-Крючки• 08 февраля 2024
Ответ дляНеГолосую
о, і мій тим цікавиться
а якщо не секрет - які курси відвідує?
Было много разных, но больше всего нравятся Club key, дочка у них уже 4 курса прошла и весной пойдет на пятый. Они по 3 месяца каждый.
Есть еще Ampli, Академія професійноно майбутнього, it talented kids - там тоже проходила по курсу, но не так понравилось, и по самому наполнению у club key мне нравится больше
Зроблено у 80-х• 08 февраля 2024
Ответ дляКавуся
Хороша мотивуюча історія
Це правда. В мене син теж після 9- го навчається в коледжі (в іншому місті) але не такий завзятий до наук, зате ціле літо працював на різних підробітках, не погано для 17літнього заробив( заміський готель, 650грн+харчування за зміну). У вересні ми, батьки, добилися за стаціонарне навчання(планувалася дистанційкп), то пішов далі вчитися на 3й курс, всім задоволений
Вишневий цвіт• 08 февраля 2024
Ответ дляНеГолосую
а всім все ок
мені батьківський комітет рота затикає(
Це гірше, звісно(( просто бувають легкі теми, де дитина справляється, а бувають такі, де потрібна допомога. Я кожний день запитую, чи потрібна допомога. Ну і коли є настрій, можу по рандомному предмету відкрити підручник і питання в кінці параграфа позадавати)) це діє
Совбез• 08 февраля 2024
У меня брат плохо учился, а потом в 9 взялся за учёбу и сейчас кандидат наук. Наверное надо иметь силу воли,чтоб побороть лень и сесть за учёбу
АяВсёЗнаю• 08 февраля 2024
Ответ дляНеГолосую
В нас би скандал був за таке. І всього класу мені не потрібно в підтримку. Я б сама була у директора.
Зроблено у 80-х• 08 февраля 2024
Ответ дляНеГолосую
А що дає вища в житті? за життя люди отримують багато різних дипломів, було б бажання і необхідність
Кавуся• 08 февраля 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Я на школу положила полностью . Что одного ребенка за 2 года до нмт репетиторов брала что второго нужно . Сейчас еще не все школы берут в 10-11 классы .. Геморой от этих школ
Це точно. Як їздить в інший кінець міста в старшу школу, то вже можна і в коледж. Це дуже прагматично насправді. Загалом взяли курс на відновлення коледжів і робочих професій. Бо оця проміжна ланка зникла між середньою і вищою освітою. Кожен другий менеджер чи юрист. А саме дипломованих плиточників, поварів, електриків небагато. А це теж потрібна і серйозна професія
Зроблено у 80-х• 08 февраля 2024
Ответ дляНеГолосую
тому морально ВЖЕ готую себе)
Маячня. В мене дві вищі освіти, сертифікати з іноз мови і не вважаю себе капец якою розумною, я звичайна жіночка 45+.
АяВсёЗнаю• 08 февраля 2024
Ответ дляНеГолосую
а всім все ок
мені батьківський комітет рота затикає(
Ідіть сама до директора. Навіщо вам інші батьки? Ви ж за свого сина переймаєтеся, а не за інших дітей. Я в цьому році жодного разу не писала в чаті якісь незадоволення по навчальному процесу. Сходила до директора пару разів, розповіла сітуацію, то все, як по маслу. Не хватало мені ще когось на це долучати з батьків.
автор НеГолосую • 08 февраля 2024
Ответ дляРучки-Крючки
спасибо!
это все он-лайн курсы - верно?