So_so• 08 февраля 2024

Заявление Залужного ...

В перші найскладніші дні Великої Війни ми вистояли проти підлого та сильного ворога. Вистояли разом. Наша битва триває і щодня змінюється. Завдання 2022 року відрізняються від завдань 2024 року. Тому усі повинні змінитись та адаптуватись до нових реалій також. Щоб перемогти теж разом.

Щойно ми зустрілись з Верховним Головнокомандувачем. Важлива та серйозна розмова.
Прийнято рішення про необхідність зміни підходів та стратегії.

Вдячний усім, хто поруч. Команді Генерального штабу, Міністерства оборони, Президенту України.

Я пишаюсь кожним та кожною в Збройних Силах України, які захищають майбутнє наших дітей. Усіма солдатами, сержантами та офіцерами. Схиляю голову перед усіма, хто віддав своє життя за Україну і свободу. Пам’ятаємо і помстимося за всіх.

Українці обовʼязково переможуть.

Слава Україні!
Valentina shop2020• 08 февраля 2024
Ответ дляkryasanchik
Удалено администрацией...
Filomena• 08 февраля 2024
Ответ дляlady.dziu2011
Вона не таролог, вона все знала наперед. Не хочу писати хто вона насправді, бо забанять пожиттєво
Чия?)
Taya_Groza• 08 февраля 2024
Ответ дляHelloKitty18
Ого, в мене мороз по шкірі, зберегла собі, але страшно це все😟
Ось і я зберегла собі, але люди не вірять. Думають, що то я сиджу і пишу в заметках, а потім сюди виставляю 🤦‍♀️ Які всі стали злі😔
Ametist• 08 февраля 2024
Ответ дляолена олена
Не зʼявиться, зʼїли його
Його не з´їли. Найвеличніший отримав собі такого конкурента, якого він і в страшному сні не бачив.
Jul-Ap• 08 февраля 2024
Ответ дляHelloKitty18
Как вы внушаемы...
Сколько мы уже прогнозов повидали за 2 года
завитушка• 08 февраля 2024
Ответ дляTaya_Groza
Немає мені що робити, ці скріни скидувала дівчина. Зараз спробую знайти тему
Не трудіться, скріни ні про шо, ’будут какие то наказания, какие то дискуссии, где то, когда то, в середине какого то периода, возможно, относительно какой то категории.’
Ну так передбачать і я можу.
HelloKitty18• 08 февраля 2024
Ответ дляValentina shop2020
Если смотреть на его лицо,то он,Сурский,очень опасный,злой,не очень приятный человек,я бы такую характеристику дала
Красива зовнішність-високий, ставний, серйозний, худощавий, такий собі типовий генерал.
Ren2• 08 февраля 2024
Ответ дляlady.dziu2011
дайте скрин подивитися що казала
ebbi• 08 февраля 2024
Ответ дляValentina shop2020
Ну бачите,кожен бачить своє.Я не бачу на його обличчі таких рис.А от у президента заздрість і мстивість.По його обличчю часто видно,що він ледь стримується. бачила ще коли президентськи вибори були.Тут в темах багато хто описував його характер.І опис виявився точним.
raven_i• 08 февраля 2024
Ответ дляTaya_Groza
А найдіть все ж ту тему, будь ласка. Не вперше її згадують тут, почитаю.
Rrroxy• 08 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
В вас с Зеленським один дилер?
Нет, я по натуралке больше, химия - не моё.

А вообще, если бы вы читали не эмоциями, может и дошло бы до вас, что это ирония о подставе, многоходовках и мы об одном и том же, но я вас оставлю со ’своей борьбой’ и плоскими шутками
Ametist• 08 февраля 2024
Ответ дляowl62
Думаєте після цього рейтинг Зе різко злетить вверх?
Його вже немає.
Taya_Groza• 08 февраля 2024
Ответ длязавитушка
Ну так передбачать і я можу.
Та мені байдуже, просто сьогодні згадала за них і тут така новина от і все…
Aksinia 111• 08 февраля 2024
Ответ дляVlada-Maria
о, засмерділо передвиборною методичкою-2019))) то бубочка тепер молодець, що каже воювати до останнього українця, я вас правильно зрозуміла?
Это не методичка, это факты. Минские соглашения кому выгодны ? Нам или рашке , кто их подписал ? А исполнить кишка тонка, бо свои же на куски бы порвали .
HelloKitty18• 08 февраля 2024
Ответ дляJul-Ap
Как вы внушаемы...
Розумієте це вже не початок війни, коли було ще якось невідомо, надія була на Перемогу, зараз ще страшніше бо попереду невідомість, розв´язка цього всього.
Viktoria_St• 08 февраля 2024
Ответ дляMangoskin
Он допустил дебальцевский котёл , не повод был погнать ?
А заменить вами?
your style• 08 февраля 2024
Ответ дляKrasivaja_ja
Який наступ? 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
по колу
ebbi• 08 февраля 2024
Ответ дляJul-Ap
Через 5 минут после отставки Залужного сдвинулось голосование по помощи Украины в штатах. Совпадение? Не думаю.
Учитывая огромный авторитет Залужного в военных американских кругах, благосклонность американских изданий и т.д. всё выглядит вообще странно.
Может, мы скоро услышим - я устал, я ухожу, вот Валера - мой преемник.
Наполеоны не уходят,они переезжают на Эльбу
Lanuella• 08 февраля 2024
Ответ дляJul-Ap
А чем его минские бы не устроили?
5% страны практически определяли бы внутреннюю и внешнюю политику Украины, полностью под диктовку кремля и бледной поганки.
Такой вечный вялотекущий гнойник
Зачем ему 5 если можно в разы больше, только немного подождать. Минские не устаивали нас и иначе быть не могло.
Taya_Groza• 08 февраля 2024
Ответ дляraven_i
Так ніхто ж не вірить. А потім як почне щось збуватися починають думати.
Life-game• 08 февраля 2024
Ответ дляRen2
а що буде тоді коли останній раз дадуть зброю в вересні?? що потім буде?? невже бред і зливають?
Нет. Там оружие дадут в ближайшее время написанно
А в августе переговоры
Ren2• 08 февраля 2024
Ответ дляValentina shop2020
Удалено администрацией...
напишите мне в личные сообщения, если здесь писать не хотите
кофейня• 08 февраля 2024
Ответ дляTaya_Groza
Ні теми , ні скрінів ви не надали. ( кореговані замітки взагалі треш)Але далі розказуєте які тут всі злі.
Ви серйозно??
Life-game• 08 февраля 2024
Ответ дляMandarinaS
Залужный не уволен, а передислоцирован. И это совсем не плохо. Наоборот, отличный поворот.
На 0?
Басина• 08 февраля 2024
Ответ длякофейня
Якому низу?
Ви думаєте тут взагалі дурні люди? І не знають що таке скрін?
Я теж ці передбачення зберегла
Катруська• 08 февраля 2024
Ответ дляValentina shop2020
Удалено администрацией...
Слышала, будет что-то, не пишу что, но знаю 😆
HelloKitty18• 08 февраля 2024
Ответ дляTaya_Groza
А я задумалася серйозно, бо відчуваю, що попереду буде ще важче ніж було.
Star39• 08 февраля 2024
Ответ дляJul-Ap
Та куда оно сдвинулось? Проголосовали только за возможность (!) рассмотрения помощи Украине и Израилю отдельно от проблемы с границей. Палата представителей уже пообещала, что зарубит
nata.ant• 08 февраля 2024
Ответ дляViktoria_St
А заменить вами?
Ну ,наприклад ,людиною,яка не з рашки, ні? Чому ви зелю матюкаєте за це призначення,а на те що його Порошенко нагородив за дебальцево, очі закриваєте?
owl62• 08 февраля 2024
Ответ дляebbi
На остров святой Еленьі