В перші найскладніші дні Великої Війни ми вистояли проти підлого та сильного ворога. Вистояли разом. Наша битва триває і щодня змінюється. Завдання 2022 року відрізняються від завдань 2024 року. Тому усі повинні змінитись та адаптуватись до нових реалій також. Щоб перемогти теж разом.
Щойно ми зустрілись з Верховним Головнокомандувачем. Важлива та серйозна розмова.
Прийнято рішення про необхідність зміни підходів та стратегії.
Вдячний усім, хто поруч. Команді Генерального штабу, Міністерства оборони, Президенту України.
Я пишаюсь кожним та кожною в Збройних Силах України, які захищають майбутнє наших дітей. Усіма солдатами, сержантами та офіцерами. Схиляю голову перед усіма, хто віддав своє життя за Україну і свободу. Пам’ятаємо і помстимося за всіх.
Українці обовʼязково переможуть.
Слава Україні!
Українці обовʼязково переможуть.
Слава Україні!
Valentina shop2020• 08 февраля 2024
Ответ дляkryasanchik
Удалено администрацией...
Taya_Groza• 08 февраля 2024
Ответ дляHelloKitty18
Ого, в мене мороз по шкірі, зберегла собі, але страшно це все😟
Ось і я зберегла собі, але люди не вірять. Думають, що то я сиджу і пишу в заметках, а потім сюди виставляю 🤦♀️ Які всі стали злі😔
Ответ дляTaya_Groza
Немає мені що робити, ці скріни скидувала дівчина. Зараз спробую знайти тему
Не трудіться, скріни ні про шо, ’будут какие то наказания, какие то дискуссии, где то, когда то, в середине какого то периода, возможно, относительно какой то категории.’
Ну так передбачать і я можу.
HelloKitty18• 08 февраля 2024
Ответ дляValentina shop2020
Если смотреть на его лицо,то он,Сурский,очень опасный,злой,не очень приятный человек,я бы такую характеристику дала
Красива зовнішність-високий, ставний, серйозний, худощавий, такий собі типовий генерал.
Ответ дляValentina shop2020
Ну бачите,кожен бачить своє.Я не бачу на його обличчі таких рис.А от у президента заздрість і мстивість.По його обличчю часто видно,що він ледь стримується. бачила ще коли президентськи вибори були.Тут в темах багато хто описував його характер.І опис виявився точним.
Ответ дляРеверанс
В вас с Зеленським один дилер?
Нет, я по натуралке больше, химия - не моё.
А вообще, если бы вы читали не эмоциями, может и дошло бы до вас, что это ирония о подставе, многоходовках и мы об одном и том же, но я вас оставлю со ’своей борьбой’ и плоскими шутками
Taya_Groza• 08 февраля 2024
Ответ длязавитушка
Ну так передбачать і я можу.
Та мені байдуже, просто сьогодні згадала за них і тут така новина от і все…
Aksinia 111• 08 февраля 2024
Ответ дляVlada-Maria
о, засмерділо передвиборною методичкою-2019))) то бубочка тепер молодець, що каже воювати до останнього українця, я вас правильно зрозуміла?
Это не методичка, это факты. Минские соглашения кому выгодны ? Нам или рашке , кто их подписал ? А исполнить кишка тонка, бо свои же на куски бы порвали .
HelloKitty18• 08 февраля 2024
Ответ дляJul-Ap
Как вы внушаемы...
Сколько мы уже прогнозов повидали за 2 года
Розумієте це вже не початок війни, коли було ще якось невідомо, надія була на Перемогу, зараз ще страшніше бо попереду невідомість, розв´язка цього всього.
Viktoria_St• 08 февраля 2024
Ответ дляMangoskin
Он допустил дебальцевский котёл , не повод был погнать ?
А заменить вами?
Ответ дляJul-Ap
Через 5 минут после отставки Залужного сдвинулось голосование по помощи Украины в штатах. Совпадение? Не думаю.
Учитывая огромный авторитет Залужного в военных американских кругах, благосклонность американских изданий и т.д. всё выглядит вообще странно.
Может, мы скоро услышим - я устал, я ухожу, вот Валера - мой преемник.
Наполеоны не уходят,они переезжают на Эльбу
Ответ дляJul-Ap
А чем его минские бы не устроили?
5% страны практически определяли бы внутреннюю и внешнюю политику Украины, полностью под диктовку кремля и бледной поганки.
Такой вечный вялотекущий гнойник
Зачем ему 5 если можно в разы больше, только немного подождать. Минские не устаивали нас и иначе быть не могло.
Taya_Groza• 08 февраля 2024
Ответ дляraven_i
А найдіть все ж ту тему, будь ласка. Не вперше її згадують тут, почитаю.
Так ніхто ж не вірить. А потім як почне щось збуватися починають думати.
HelloKitty18• 08 февраля 2024
Ответ дляTaya_Groza
А я задумалася серйозно, бо відчуваю, що попереду буде ще важче ніж було.
Ответ дляJul-Ap
Та куда оно сдвинулось? Проголосовали только за возможность (!) рассмотрения помощи Украине и Израилю отдельно от проблемы с границей. Палата представителей уже пообещала, что зарубит