09 февраля в 12:28

що значить "бідова"

поясніть, що мають ну увазі коли кажуть "бідова жіночка" чи "бідова дитина"?
це типу "дєрзка", чи навпаки "проблемна"?
ЛюблюДевчонок 09 февраля в 12:29
гугла конечно у Вас нет

бедовый
Wikipedia
https://ru.wiktionary.org › wiki › бедовый
Значение · разг. бесстрашный, отчаянный, озорной, горячий, рисковый ◇ Буен во хмелю-то. Бедовый! Чуть что не по нем, только держись. · выражающий бесстрашие, ...
NатаLия 09 февраля в 12:29
Активна
Мамкиня доця 09 февраля в 12:29
Для мене, бідова. Це коли жінка, хворіє, нещасна, не склалося в житті,поховала сина в тп тд
КонхфЭдкаТузик 09 февраля в 12:30
Ответ дляМамкиня доця
Для мене, бідова. Це коли жінка, хворіє, нещасна, не склалося в житті,поховала сина в тп тд
неправильно трактуєте
Суцільна зрада 09 февраля в 12:31
На диво значення слова позитивне - проворна, швидка, активна.
Водійка хімарса 09 февраля в 12:32
Ответ дляМамкиня доця
Для мене, бідова. Це коли жінка, хворіє, нещасна, не склалося в житті,поховала сина в тп тд
Это бидося
5 4
Водійка хімарса 09 февраля в 12:32
Это «пробивная», быстрая. Противоположность спокойным, стеснительным, медленным
Гарантую неперелевки 09 февраля в 12:32
отчаянная, активная, бесстрашная или оторви и выбрось, зависит от контекста ))))
Глаголиця 09 февраля в 12:33
Бідова-від слова біда, має руйнівну силу.
1 1 4
So_so 09 февраля в 12:34
Как интересно, у каждого своё понимание. Для меня бедовая это бестолковая.
Просериарила молодость 09 февраля в 12:34
Ответ дляГлаголиця
Бідова-від слова біда, має руйнівну силу.
вам би до школи....
Водійка хімарса 09 февраля в 12:34
Ответ дляSo_so
Как интересно, у каждого своё понимание. Для меня бедовая это бестолковая.
Но есть словарное определение слова
1 7
Сусановна 09 февраля в 12:35
залежно від контексту я розумію, що це така моторна, активна, у якої всі під контролем та все робиться, або така, що собі пригод на пїяту точку всюди знайде. Хоча це десь дві сторони однієї медали - все починається з невгамовної активності
Мочалкин блюз 09 февраля в 12:36
Ответ дляМамкиня доця
Для мене, бідова. Це коли жінка, хворіє, нещасна, не склалося в житті,поховала сина в тп тд
Ні, це не вірне тлумачення.
Бідова якраз та, що себе в біду не дасть .
А от словосполучення’ та вона так вже набідила’ говорить про те, що життя було важке
Водійка хімарса 09 февраля в 12:37
Ответ дляСусановна
залежно від контексту я розумію, що це така моторна, активна, у якої всі під контролем та все робиться, або така, що собі пригод на пїяту точку всюди знайде. Хоча це десь дві сторони однієї медали - все починається з невгамовної активності
Да, активность у бедовых — основное качество, еще «все в руках горит» про таких говорят
Мочалкин блюз 09 февраля в 12:37
Ответ дляМамкиня доця
Для мене, бідова. Це коли жінка, хворіє, нещасна, не склалося в житті,поховала сина в тп тд
То вона набідила за своє життя
Мочалкин блюз 09 февраля в 12:38
Ответ дляГлаголиця
Бідова-від слова біда, має руйнівну силу.
Ніііі, ’бідова’,бо біду перемагає
Мочалкин блюз 09 февраля в 12:38
Ответ дляSo_so
Как интересно, у каждого своё понимание. Для меня бедовая это бестолковая.
Це не вірно, в укр мові бідова по суті переможе будь яку біду. О то Ви така бідова, тобто себе в біду не дасть
So_so 09 февраля в 12:38
Ответ дляВодійка хімарса
Но есть словарное определение слова
Я знаю
So_so 09 февраля в 12:39
Ответ дляМочалкин блюз
Це не вірно, в укр мові бідова по суті переможе будь яку біду. О то Ви така бідова, тобто себе в біду не дасть
Хорошо, что мне не сдавать зно, это точно
Мочалкин блюз 09 февраля в 12:41
Ответ дляSo_so
Хорошо, что мне не сдавать зно, это точно

Ця я видно в темуі про подружку і зачіску юнака похвалила авторку, що вона теж бідова. От хтось підмітив моє слівце. Приємно, що є уважн і до нашої солов´їної
Просериарила молодость 09 февраля в 12:43
Ответ дляМочалкин блюз

Ця я видно в темуі про подружку і зачіску юнака похвалила авторку, що вона теж бідова. От хтось підмітив моє слівце. Приємно, що є уважн і до нашої солов´їної
там авторка не бідова. набухалася з подругою та побігла куралесити. а ця впала в креатив та обскубла дитину.
Мочалкин блюз 09 февраля в 12:43
Ответ дляSo_so
Как интересно, у каждого своё понимание. Для меня бедовая это бестолковая.
Бестолковая- пришелепкувата
So_so 09 февраля в 12:45
Ответ дляМочалкин блюз
Бестолковая- пришелепкувата
В другом контексте. Бедовая - бестолковая - когда много активности, а никакого результата или в минус.
Пришелепкувата у меня это несповна розуму))
Мочалкин блюз 09 февраля в 12:45
Ответ дляПросериарила молодость
там авторка не бідова. набухалася з подругою та побігла куралесити. а ця впала в креатив та обскубла дитину.
То я підколола, за не дасть себе в біду авторка і за сина помтоїть
Просериарила молодость 09 февраля в 12:45
Ответ дляМочалкин блюз
То я підколола, за не дасть себе в біду авторка і за сина помтоїть
ну то так)
Мочалкин блюз 09 февраля в 12:46
Ответ дляSo_so
В другом контексте. Бедовая - бестолковая - когда много активности, а никакого результата или в минус.
Пришелепкувата у меня это несповна розуму))
Бестолковая- нетямуща, без клепки, пришелепкувата
Мочалкин блюз 09 февраля в 12:47
Ответ дляПросериарила молодость
ну то так)
Часто саме так підеолюють. : то Ви така бідова, жіночко!
So_so 09 февраля в 12:47
Ответ дляМочалкин блюз
Бестолковая- нетямуща, без клепки, пришелепкувата
Видите как, если я кого то назову пришелепкуватим, это культурный перевод с приветом.
Мочалкин блюз 09 февраля в 12:52
Ответ дляSo_so
Видите как, если я кого то назову пришелепкуватим, это культурный перевод с приветом.
Лесь так, нетямуща має те саме значення, але м´якше.

А бідова це вже майже комплімент, що не дасть собі пропасти