Які у вас плани, цілі, на цей рік?

Щоб не поїхати кукухою листаючи новини, треба продовжувати жити, планувати, мріяти, мотивувати себе
Байрактарочка 23 апреля в 23:01
хотіла б написати «не поїхати кукухою», але вона ще до початку війни поїхала
lumonbka 23 апреля в 23:04
А?
AnnaOst 23 апреля в 23:04
Виконати список написаний на минулий рік) На минулий рік написала купу планів, план #1- вивчити мову з нуля до В1. Ну тільки це в принципі я за рік і зробила) тепер хочу зробити решту з того списку
5 3 3
Мила 26 23 апреля в 23:04
Не знаю. Я більше не маю дому, місяць як. Живу в зоні бд. Є якісь плани, найпростіші, ті, що реально зараз зробити і все. Ціль одна - продовжувати вірити і зберігати здатність бачити щось хороше
15 5
Ирэн1983 23 апреля в 23:05
хочу поехать в Грецию, похудеть и учить англ и нем.
и ничего не исполнится
kuskus 23 апреля в 23:07
Ой, ну, у мене такі плани, що я й сама в них не дуже вірю… якщо здійсниться половина-це вже буде велике досягнення. Все дуже різнопланове, але саме головне-перебудувати систему внутрішньосімейних відносин і вирівняти психологічний стан власних дітей. Це у мене на першому місці, тому, що тут ми знаходимось в кризі
Nat-li 23 апреля в 23:09
Хочу фигуру, как до декрета. Поэтому опять усиленно хожу в зал)
3 2
mamaSvetljachok 23 апреля в 23:12
Хочу схуднути, але хочу і плани- то різні речі.
Плани- то коли прям є план як цього досягти, а я не вірю навіть у результат.
1 1
LyudaT 23 апреля в 23:13
Дожити до наступного року.
7 1
автор Інесса -5c9a 23 апреля в 23:14
Ми ремонт на кухні нарешті запланували, 20 років не робили...нікуди не їдемо, а думки треба чимось корисним зайняти, хочу зелену кухню☺️, що цей колір значить в психології🤭бо в нас зараз червоні шпалери🤪
Nat-li 23 апреля в 23:15
Ответ дляІнесса -5c9a
Ми ремонт на кухні нарешті запланували, 20 років не робили...нікуди не їдемо, а думки треба чимось корисним зайняти, хочу зелену кухню☺️, що цей колір значить в психології🤭бо в нас зараз червоні шпалери🤪
Зеленый цвет в дурках практикуют, для успокоения)) делайте)
7 2 1
HelloKitty18 23 апреля в 23:18
Про плани не розповідають.
3 1 1
Колебля 23 апреля в 23:44
Було б непогано не зклеїти ласти.
3 1
автор Інесса -5c9a 23 апреля в 23:48
Ответ дляКолебля
Було б непогано не зклеїти ласти.
Мені так родичі кажуть, який ремонт, сиди і жди ракету в хату?!😄
Tammy21 23 апреля в 23:50
Реалістичних? Ніяких))) Але для мене це норм, я все одно за списком ідеально нічого не роблю. Хаотично повзу в напрямку, чи напрямках, як вийде)
Колебля 23 апреля в 23:53
Ответ дляІнесса -5c9a
Мені так родичі кажуть, який ремонт, сиди і жди ракету в хату?!😄
Ну не сказати, що вони геть неправі…)
1 1
ВишніВишні 24 апреля в 00:01
купили з чоловіком стару хату майже посусідству, дуже сподобалося місце, 80 соток чорнозему, який жахливо занедбаний, крайня хата з чудовим видом
зараз вирізаємо кленові джунглі і думаємо, де тепер взяти гроші на розбудову цієї території, раптом стільки цікавих ідей з´явилося
процес надихає і дуже відволікає від страшних новин
Семицветка 24 апреля в 00:06
Ответ дляІнесса -5c9a
Ми ремонт на кухні нарешті запланували, 20 років не робили...нікуди не їдемо, а думки треба чимось корисним зайняти, хочу зелену кухню☺️, що цей колір значить в психології🤭бо в нас зараз червоні шпалери🤪
Какая красота!! Утащить себе картинку.
lily300 24 апреля в 00:16
Купить жилье в новой стране
Mary_MMS 24 апреля в 00:38
Ответ дляВишніВишні
купили з чоловіком стару хату майже посусідству, дуже сподобалося місце, 80 соток чорнозему, який жахливо занедбаний, крайня хата з чудовим видом
зараз вирізаємо кленові джунглі і думаємо, де тепер взяти гроші на розбудову цієї території, раптом стільки цікавих ідей з´явилося
процес надихає і дуже відволікає від страшних новин
Ви так гарно розказали, що я аж все представила в красках)) і чомусь самій захотілось щось таке... Хоча в мене дача є 6 соток, але я її не люблю, то батька віддушина, порається поки може, чоловік допомагає, коли потрібно, а я там років 15 не була. Аж стидно стало..
Contento 24 апреля в 02:49
Для того , чтобы планы воплощались, никому не надо о них рассказывать