ДинамоКит• 10 февраля 2024

Косметика. Який продукт ви б ніколи не порадили?

Вот Она Я• 10 февраля 2024
Крема евелін
Бандитка Сью• 10 февраля 2024
авторка, ну це ж індивідуально. я не пораджу, а хтось залюбки
Кондуктор трамвая• 10 февраля 2024
Крістіна, Ренью і інші досить дорогі марки, які зазвичай радять косметологи. На моїй шкірі вау-ефекту вони не дали, на відміну від в два рази дешевшої Кореї, якою стала користуватися пізніше. Єдине чим зараз користуюся з тих засобів - це сироватка з віт С від Онмакабім.
Мусик Пусик• 10 февраля 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
А я з вами не погоджуюсь. Мені маска від Крістіни просто вау, кілька років на ній сиджу ; і крем Ренью антиейдж подобається, 2 роки користуюсь. Тому все індивідуально
Дайте подумать• 10 февраля 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
А мне маска ренью с вт С очень нравится
Чудовий каламбур• 10 февраля 2024
Этот крем для глаз, кстати, по совету одной советчицы купила. А там вазелин с добавлением немного крема. Он не впитывается, а лежит, как мазка и после него все грязное и волосы, и подушка. Он напоминает крем Ziaja, разница только в цене.
Гигиенишвили• 10 февраля 2024
Усі халайтери,бронзери,скульптори,метеоріти,тіні,тональні креми плотні для мене виявились ерундою,але це для мене, комусь подобаються