Згадалось, як ще в 2022 р скрізь тільки й було розмов, що путіну нізащо не перемогти в цій війні. І от все частіше з´являється накшталт, якщо Україна програє.
Я відмовляюсь в це вірити. Я не хочу жити за кордоном НІДЕ, хочу тільки в своїй країні, своєму домі. Чому вони про це говорять наперед?
Прошу, заспокойте мене, що це не можливо!
Що думаєте з цього приводу?
Ответ дляNat-li
Юрист? Это не второй акк этой местной тучной адвокатессы, которая рекламируется тут? Очень речевки похожи.
навіть не знаю)
але юрист невєбєнний, а головне дуже жадний, бо не захотів мені безкоштовно надавати інформацію про різницю військового стану та стану війни в одній із тем
Ответ дляAnn1380
А хто на вашу думку міг би стримати пу? Я не топлю за Зе, от постійно всі кажуть, що винен Зе. Ви дійсно думаєте, що при Порохі не було б війни? Пу давно готував наступ. При будь якій владі крали б так само. Згадайте часи при Янику, як віджимали бізнеси, кожна установа данину платила наверх, а скільки було розкрадено і вивезено.
Як ви думаєте, якби Чонгар так і залишався замінований, чи могли б русофашисти так легко дійти до Херсона і взяти Марік? Якби з півночі акурат під наступ російських танків не проклали асфальт - чи змогли б рос.війська так швидко з півночі наступати? Адже десь з боку Чорнобиля, де доріг не було, вони там десь загрузли в болотах і не проїхали далі.
Якби не згорнули виробництво Нептунів - чи могли б русофашисти так нагло у морі поводитися? А чому Мрію не вивезли? А з екранів телевізора 22 лютого всім про шашлики розказували, знаючи, що війна. Але ж частина людей повірила і залишилася дома, потрапивши в окупацію. Ви впевнені, що для цих людей не було ніякої різниці, хто при владі в Україні був би?
Про ’велике крадівництво’ я мовчу. Крали при будь якій владі, але в різних масштабах. На мій погляд зараз цей масштаб непристойно зріс.
МАМА НИКИТКИ-2• 10 февраля 2024
Ответ дляSara Ice
Я теж так думаю. Фінляндія також програла СССР, втратила зелі, але залишилася як країна.
Україна вже це пройшла в 14 та 15 році. Допомогло?
Colombina.• 10 февраля 2024
А вы бы предпочли проснуться одним утром и, хопа, уже в параше? Лучше уже заранее говорить негативные вещи, ЕСЛИ есть реальные причины для беспокойства.
Я предпочту знать правду сразу, а не когда уже поздно рыпаться, уже научена «шашлыками»
Colombina.• 10 февраля 2024
Ответ дляЗвёздонька
Мене вбили результати виборів 2019 року. А дали все йде по плану того, хто народу втьюхав актора малороса.
Народ сам был рад, чтобы ему втюхали, не надо перекладывать выбор населения на кого-то третьего
Ответ дляColombina.
В окупації ж живуть люди. Не знаю як можна, але навіть в Маріуполі і навіть радіють деякі