Mrs.Sexuality• Изменено 13 февраля 2024

Ніколи не розуміла, чому мама так поводила себе.

Коли ми наодинці були все ок було, вона могла мене і приголубити і підтримати, а от коли в оточенні знайомих, рідних, часто любила присоромити мене, виставити в якомусь негативному світлі. Тепер через це я маю проблеми з самооцінкою та протилежною статтю. Часто в дитинстві було таке, що через погані оцінки вона могла вдарити, накричати, обізвати тупою, сказати, що ти дивишся на мене своїми тупими очима, про що ти думаєш, про музику? Діти розумні вчаться на відміну від тебе, а ти? Або ’ти така товста, бо ти не звикла пахати(на городі) як пахаю я, така ж квадратна як і твоя баба з тіткою(таткова мама з сестрою)’, а мені тоді було лише 12. Я ще чомусь так запам´ятала випадок, коли я зайняла на олімпіаді з історії 1 місце, мене відправили на обласну, бабуся мені сказала ’ти й на обласній перше місце займеш, молодчинка’, а мама в той момент сказала ’я б так не казала, бувають діти і розумніші набагато’. Або як тітка захотіла мені на день народження подарувати золоту каблучку і запитала в мами який в мене розмір, на що мама відповіла ’не треба їй дарувати такі дорогі подарунки, вони їй не треба’. Часто любила мене попускати при моїй двоюрідній сестрі, казати, що я крашусь, одягаюсь як попало і тому подібне. Тепер моя сестра заміжня, щаслива дівчина, а я? Вічно незадоволена собою, все зі мною не так. Мама навіть і тут змогла ’втішити’. Сказала, ти просто заздриш, що тебе ніхто заміж не взяв
Марс атакует• 13 февраля 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Нет. Она и сейчас может попытаться ляпнуть, но я на корню пресекаю.
хорошо, что вы повзрослели и можете дать отпор.

ПоЗиТиВнАя• 13 февраля 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Я не знаю чим це пояснити, але за радянських часів таких мам було багато. Крізь чую подібні історії від знайомих, подруг.
и моя была такая же один в один. почему-то очень боялась сказать хорошее слово, зато грызла без конца каждый день. типа боялась, чтобы я не зазналась
ЛісАпетная• 13 февраля 2024
Моя мама теж була далекою від бажаного ідеалу. Довгий час образа на неї не давала мені дихати вільно. Але, з віком прийшло прийняття і розуміння багатьох речей. Її життя важко назвати легким, вона ніколи не була щаслива. Любила і піклувалася про нас, так, як могла і вміла, як, мабуть, навчили її саму. І я люблю її. Дуже. Попри все. І хочу, щоб вона була в мене якнайдовше. Не крайте своє серце, не копирсайтеся у своїх спогадах, сповнених образи. Минуле не змінити. Ставайте щасливою зараз.
Все буде Україна• 13 февраля 2024
Ответ дляБезникаЯ
видимо, шоб ’не задирала нос’
Ну, я не что не задирала, у меня была куча комплексов. Я не умела нормально общаться с парнями, реагировать на комплименты, горбатилась, потому что ’ого, ты здоровая’, а не ’какие у тебя длинные ноги’. Это мне когда-то на толчке объяснили, что на таких длинноногих джинсы они не завозят.. Вот сейчас смотрю, она и дочерям моим пытается что-то сказать или навязать. Но я, как коршун, пресекаю.
Барвіночка• 13 февраля 2024
Ну ось така вона була - десь не дуже розумна, десь трошки вам заздрила може ще щось. Люди неідеальні
БезникаЯ• 13 февраля 2024
Ответ дляВсе буде Україна
я тоже
Бурундучиха• 13 февраля 2024
Ответ дляВсе буде Україна
У меня мама похожая. Мне мой дядя лет в 18 сказал, что мама запретила им меня называть красивой и умненькой.
.
Бурундучиха• 13 февраля 2024
Ответ дляlawyer2006
це ж витвір людської уяви лише. Мало що в творах пишуть.
Нет, было позором принести в подоле, вот и мамаши изгалялись над подростками, особенно сельские, из бедных многодетных семей.
СМСница• 13 февраля 2024
Може вона боялась що хтось подумає що ви не ідеальна і щоб їй не було за це соромно то сама вас при них гнобила. Це як буває люди самі себе сваряться щоб інші їх не сварили.

Пилосмок працює• 13 февраля 2024
Видно её так растили и она так вас.
ЛісАпетная• 13 февраля 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Цікаво, яким чином вона йому це заборонила? А ще цікавіше, навіщо він вам про це сказав…?
Каркуша Клара• 13 февраля 2024
Автор, мені допомогло розуміння, що мама - не божество, не ідеал, а просто звичайна людина. Я знаю, що в неї було важке дитинство, вона сама не була бажаною дитиною і отримала недостатньо любові і підтримки свого часу.
Це не виправдовує її, але трохи пояснює її поведінку. З віком зрозуміла, що ми з нею зовсім різні люди з кардинально різним світосприйняттям. Сильної любові між нами нема, але в разі чого одна одну підтримаємо
Колгоспниця• 13 февраля 2024
Що вас більше непокоїть? Те, чому вона так поводилася? Чи те, що у вас проблеми з самооцінкою та взагалі все на так?
З вишневого садка• 13 февраля 2024
Моя така ж була. І у багатьох теж такі - дітей можна з кашею з´їсти, але чоловік в домі то святе))) Коли хотіла особливо шпильнути, то гадості казала, і що мене таку заміж ніхто не візьме.
Нічо, виросла, зараз смішно навіть - ото цінності у маман були!
Якщо їй зараз нагадувати про минуле, то вона включає амнезію), вік так і прийшов сам, без мудрості)
автор Mrs.Sexuality • 13 февраля 2024
Ответ дляКолгоспниця
І те й друге. Що я тепер виросла як амеба якась, ні риба ні м´ясо
автор Mrs.Sexuality • 13 февраля 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Блін. Моя мама заборонила бабусі підписувати мене в телефоні Танюшкою(коли мені 9 років було), а сказала , щоб перейменувала на Тетяна. Це мені бабуся розповіла
Все буде Україна• 13 февраля 2024
Ответ дляЛісАпетная
В разговоре как-то проскользнуло.
ЛісАпетная• 13 февраля 2024
Ответ дляВсе буде Україна
В разговоре как-то проскользнуло.
Ну, що тут скажеш…Слухняні у вас родичі. Баба в телефоні переіменувала, дядькові теж щось там заборонили… До них у вас немає ніяких претензій?
Потринділиця• 13 февраля 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Проблеми з самооцінкою у 99% населення, не ви одна така унікальна авторе, бо майже всіх виховували звичайні люди а не психологи з науковою ступінню. Чому мама так поводилась? Бо якісь ваші поступки її не влаштовували чи дратували, вона хотіла дочку ідеальну розумницю й красуню, а були ви - звичайна людина, зі своїми недоліками. Така відповідь вас влаштує?
Нифига у меня была медаль и меня безостановочно критиковали. Ещё и по дому много делала старалась угодить , без толку. Это такая манера - думают так стимулируют к свершениям, да это стимулирует стараться, но морально бросает в пропасть и во взрослой жизни я старательная в работе и тд, но успеха денежного это не приносит, так как все просто пользуются. Плюс бесконечные депрессии и психотерапевты. Но советским мамам это не понять было.

МаксХмара• 13 февраля 2024
’... така ж квадратна як і твоя баба з тіткою(таткова мама з сестрою)’...’ вона на вас зганяла свою нелюбов до тата? Вони були розведені або жили погано? І з його ріднею стосунки в неї були погані? Зразу так подумала , бо моя мама з маленького віку мені втикувала що я буду така ж брехлива /демонстративно і куча всього, як мій тато, з яким вона була розведена , а народила мене по зальоту у 18років. Автор, вам потрібен психолог , який розставить вам по поличках ,вашу самооцінку підніме, бо ви все ще живете через самознищуючі окуляри своєї недалекої мами. Мені дуже шкода, що є матері , які народжують аби народити , і не люблять своїх діток. Нагодована , одягнена, значить доглянута і все ок, а що вкладають в голову дитині, які цінності , і як ростять майбутню дорослу Людину , не дуже і переймаються . Ваша схоже ще і відігравала на вас свою якусь злобу , бо ви менша і залежна від неї, супротиву не дасте .
Все буде Україна• 13 февраля 2024
Ответ дляЛісАпетная
Вы серьезно? Я у маминого брата и маминой сестры отдыхала от истерик матери и пьянок отчима. Я до сих пор помню скандал, какой закатил мой отчим, потому что дядя пошел с нами в сельунивермаг и купил мне модный дипломат. Он орал, что я попрошайка, а мать стояла рядом и поддакивала. А дядя накануне просто меня спросил, о чем я мечтаю.
У нас с Вами разный жизненный опыт.
Та легко!• 13 февраля 2024
Ви можете ніколи не знайти відповідь, чому вона так робить, більш того - це вам нічого не дасть, навіть якщо вона відверто перерахує усі причини. Але ви можете зробити так, аби минулі її вчинки і слова, а також теперішні і майбутні не впливали на вас. І може навіть статися так, що і вона змінить свою поведінку щодо вас після цього.
бифидобактерияЖоржик• 13 февраля 2024
Ответ дляПотринділиця
А откуда они могли это понять? И второе, вы хоть иногда отвлекались от своих проблем и депрессий и спрашивали, как было маме во взрослой тогдашней жизни, не было ли у нее проблем и депрессий и моральной пропасти. А то только я я я.
ЛісАпетная• 13 февраля 2024
Ответ дляВсе буде Україна
У нас с Вами разный жизненный опыт.
У вас взагалі немає теплих спогадів про маму?
У мене є. Я обираю триматися за них. І на них)
Чучело-Мяучело• 13 февраля 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
Наскільки я знаю, то в дитинстві з нею ще гірше поводились
Как это с ней хуже обращались, если ваша бабушка сказала, что вы победите на Олимпиаде? Или это говорила мама папы?
очки_ннадо• 13 февраля 2024
Моій кумі мати казала -Клуша, ледащо, руки з сраки, кому ти треба? Ти нікуди не поступиш! Ти тупа як пробка і д т . Знаєте , в неі було три чоловіка і безліч залицяльників , і всі іі от просто на руках носили , Зато вона на старість років стала якраз як іі маман , може запросто сказати дитині -що в неі руки не з того місця що вона стане прастітуткою і т д )))Я все до чого, Автор беріть вже відповідальність за своє життя ,
Чучело-Мяучело• 13 февраля 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
А чо ж маман все свои проблемы и депрессию вываливала на ребенка, а не на подружку/соседку/начальника? А? Бо на начальника сцыкотно. А на дочь - нет. Фу, гнилье
Колгоспниця• 13 февраля 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
А хочете ви чого?
Все буде Україна• 13 февраля 2024
Ответ дляЛісАпетная
Есть, до 7 лет. Потом уже подростком, когда могла за себя постоять. Как котенка мне в 5 классе подарила.
Я люблю свою маму. Но детства после 7 лет у меня не было. Были каждодневные пьянки отчима и его скандалы. Его скандалы и маме нервную систему подорвали. Короче, это долго рассказывать. Самое страшное, что она не понимает. По типу ’все так жили’ и соседскую девочку вообще пьяный отец избил, а тебе чуток прилетело. Или ну и что, что он нам топором угрожал и у нас в дверях все стекла были выбиты, ели мы из железных мисок или пластмассовых тарелок.
После рождения сына она меня очень поддерживала и помогала. Но детства, как такового, у меня не было.
бифидобактерияЖоржик• 13 февраля 2024
Ответ дляЧучело-Мяучело
Где сказано что вываливал проблемы? Ее не били и не обзывали, злость не срывали, а критиковали. Возможно из любви.