Звездолётчица• 13 февраля 2024
Разговор с любовницей мужа
Опишите, пожалуйста, реальные истории Вашей встречи или разговора с любовницей мужа. Как это было, о чем говорили, к какому результату это привело, как на это реагировал муж?
Стигла полуниця• 13 февраля 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Что сейчас у Вас с ним? Просто я думаю, что если женщина по настоящему любит, то ее не может не беспокоить то, что любимый мужчина спит с кем-то еще....
Мы очень близки 2 года, знакомы 4, тогда было начало отношений, но расставались.
Повторю, я стараюсь не думать об их сексе.
Регионщица• 13 февраля 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Тобто дітям не треба казати,що батько зрадив? Треба казати, що у відрядження їде назавжди? Як треба розказати дітям про зраду батька? Напишіть, як Ви це бачите? Мені аж цікаво стало. В мене батько все життя зраджував матусі. Я досі не можу йому це пробачити. Моя думка- закохався у іншу жінку, прийди до дружини і відверто скажи,що нам не треба разом жити, бо там кохання. Навіщо голову морочити роками?
ще раз, питання ЯК це сказати. тим більше. що в тій ситкції, на яку писала відповідь, діти вже дорослі були. Їм не соромно було, як телятам, іти за мамою і щось там виясняти?
Як сказати? Ротом, ’Іванку, галинко, в житті дорослих так буває, що люди розходяться. Це погано, але коли люди не люблять одне одного і живуть з примусу, то це ще гірше, в тому числі і для дітей. Тому ми з татом прийняли рішення розійтись і жити окремо. Але це не значить, що тато перестав бути вашим татом. Те, що між мамою і татом вас не стосується’.
Те, що ваш тато зраджував маму - це виключно проблема мами, котру це влаштовувало. Бо коли мене не влаштовувало, я пішла. Ба більше, впевнена, втягувала в ці розбірки і вас, судячи з постів. Розумній людині після першої ж зради нічого казати не треба, вона сама все розуміє і сама приймає рішення. Терпіти татові зради - це був виключно вибір мами
Стигла полуниця• 13 февраля 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Не факт. Женщины редко разводятся после измены
Даже судя по этой теме, многие развелись.
Регионщица• 13 февраля 2024
Ответ дляОбласті пітьми
нет, не читаю) сути это не меняет.
якраз таки міняє. Але коли існує тільки одна думка, ваша і тільки вона правильна, то так, дійсно, нічого не міняє. Це все одно, що чайник пересвистувати))) марна затія.
У тому випадку, котрим коментуємо, що ще треба було дорослим дітям пояснювати?
Проработник• 13 февраля 2024
Ответ дляСекретница
До мене дружина додому приїхала з двома дітьми. Це вже коли він пішов від неї і жив у мене. Хоча чоловік просив її дітям нічого не казати, хотів сам з ними поговорити. У підсумку діти з батьком вже 8 років не спілкуються. Чоловік звичайно дуже страждає через те, думаю діти також. Може колишня дружина щаслива з того, не знаю
Це вже коли він пішов від неї і жив у мене. Хоча чоловік просив її дітям нічого не казати, хотів сам з ними поговорити. - вам не здається що ТАТО мав би поговорити з дітьми до того, як піти жити до іншої жінки? Чи то, може, він жінці залишив самій розгрібати ту ситуацію з дітьми і пояснювати куди дівся їх тато? В командировці? Полетів у відпустку ? Чи що по-вашому дітям мала сказати мама , на те, де їх тато і чому він не вдома? Тут в першу чергу і в основну вина чоловіка як тата , він боягуз, звалив з дому не поговоривши і не об´яснившись з дітьми , а винна мама , що показала дітям як є. Просто фу , а не хлоп. І саме тому, що він так поступив , відносно них, як чмо натуральне, діти з ним і не спілкуються.
Одна справа розвестись, подбати психологічно про дітей, а тоді йти в нові стосунки, і зовсім інша звалити до коханки, і хотіти десь там потім поговорити, коли вже впринципі і не треба.
Звездолётчица
• 13 февраля 2024
Ответ дляРегионщица
Ваш чоловік чому ротом дітям не казав?!
сама себе прекрасная• 13 февраля 2024
Розмов не було, але видно, мої сльози їй дарма не пройшли, дітей у неї нема, хоча заміж за іншого вийшла ще 6 років назад, побачимо, що воно далі буде. Сподіваюсь, вона розуміє, чому так.
Не гоню• 13 февраля 2024
Ответ дляРегионщица
Как замечательно, дети-телята, им должно быть соромно, маме изменяют- сама дура виновата и только бл…ны белые и пушистые.
Звездолётчица
• 13 февраля 2024
Ответ дляПроработник
Щиро дякую!!!! Ви мої думки озвучили!!! Коханка ще дітей телями називає. Гарна тьотя, нічого не скажеш
Регионщица• 13 февраля 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Ваш чоловік чому ротом дітям не казав?!
казав, те ж саме, що і я. Не дивлячись на наше розлучення, він повівся розумно і теж дітей не вплутував. Крім того, що конкретно, по-Вашому, він мав їм казати? Чи Ви так само ’на своїй хвилі’ читаєте, як і попередній дописувач?
Звездолётчица
• 13 февраля 2024
Ответ дляНе гоню
Спасибо!
Області пітьми• 13 февраля 2024
Ответ дляРегионщица
дорослим дітям пояснювати повинен був батько який зрадив, а не перекладати це на дружину.
ваш допис про ’Як сказати? Ротом, ’Іванку, галинко, в житті дорослих так буває, що люди розходяться. Це погано, але коли люди не люблять одне одного і живуть з примусу, то це ще гірше, в тому числі і для дітей. Тому ми з татом прийняли рішення розійтись і жити окремо. ’ - це для кого казочка?
В даному випадку( зради) - мама зазвичай любить татка та нічого такого не підозрює і не живе із примуcу і не ’ми прийняли рішення розійтись’ а ’тато прийняв рішення піти з родини’.
А тут тато зрадив дітям не пояснив з родини пішов і ще жінка повинна його відбілювати пред дітьми і брати на себе також частину вини за розвал родини? якого біса
Регионщица• 13 февраля 2024
Ответ дляНе гоню
ну, якщо дорослі діти йшли ’забирати тата’. коли він вже пішов з сім’ї, то таки дійсно телята. Я би зі встиду згоріла. якби мої дорослі діти таке вчудили
Звездолётчица
• 13 февраля 2024
Ответ дляРегионщица
Тато там кобель, а не діти погані
Звездолётчица
• 13 февраля 2024
Ответ дляСтигла полуниця
Искренне жаль Вас, я бы не смогла быть на втором месте
Регионщица• 13 февраля 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Тато там кобель, а не діти погані
діти не погані, вони просто такі.... що поробиш
Мої би не пішли, у них виховання інше.
І не завжди той, хто пішов, кобель. Це лиш у дорослих інфантилів так, і не інакше
Мої би не пішли, у них виховання інше. І не завжди той, хто пішов, кобель. Це лиш у дорослих інфантилів так, і не інакше
Не гоню• 13 февраля 2024
Ответ дляРегионщица
Как бл…ть, так она со стыда не сгорела, ну надо же
Проработник• 13 февраля 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Бо то класика жанру - чоловік загуляв , звалив , і в стопу не почухавшись заради своїх дітей, а винна жінка, яку він з ними залишив , що не роз´яснила їм ’як треба ’ - чому тато звалив і не вважав за потрібне мінімально з ними поговорити, щось пояснити їм. Має рівно те , на що заслужив. Але в пані , я так розумію , з дитинство картинка що це нормально, яскравий приклад тата , тому й не дивно що в неї так склалось життя і поруч такий чоловік .
Регионщица• 13 февраля 2024
Ответ дляОбласті пітьми
точно))) треба брати за руку вести під будинок/фірму і щоб завчено кричали ’віддай нашого тата’. І штурхати під бік, як не дуже голосно кричать... у нас так одна притрушена робила
Області пітьми• 13 февраля 2024
Ответ дляРегионщица
де ви вичитали таке що вони йщли ’забирати тата’ ?
Ви так само ’на своїй хвилі’ читаєте (с)
ось дісйно кажуть що людина бачить в інших те що не помічає в собі))
Регионщица• 13 февраля 2024
Ответ дляНе гоню
без поняття. мене в стосунках з моїм чоловіком не цікавили треті особи, вони - не моя сім’я
Регионщица• 13 февраля 2024
Ответ дляОбласті пітьми
а чого вони туди йшли? маму вели попід руки? для чого і нащо? що там ще було незрозуміло? я добре читаю, на відміну від вас і автора)))
Г@Л@В@ломка• 13 февраля 2024
Один раз я загуляла с женатиком . Знакомы мы были давно . А тут встретились через пару лет он в другом городе уже жил и закрутилось . Повезло он меня с рестика в гостишку и вот мы там а ему звонит жена и звонит . Он взял трубку а она его как то там по геолокации телефона пробила 😂и кричит ты глееееее ты гдеее ) бежали мы с гостиницы оба ) больше я не гуляла с женатиками
Стигла полуниця• 13 февраля 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Но вы на втором в чем-то, увы.
Жалеть меня не нужно, у меня все хорошо. А если вы хотели меня задеть, то напомню, что мы никто друг другу, я участник вашей темы, по вашему запросу.
Счастье_же_вот_оно• 13 февраля 2024
я была по ту сторону барикад
- любовницей. наш роман только начался, любовь капец. и с женой мы оказались на одном семинаре, позже еще не раз так встречалсь. когда наш роман начался я не знала, что он женат, позже узнала, но было уже поздно - втрескалась как девочка.
и вот мы с женой первый раз поговорили. она говорила, что у них и не. брак воовсе, а просто хотели ребенка и родили и что просто живут вместе без чувств. это по большей части правда была, как я позже узнала. тогда мы нормально пообщались. а после, когда мы встречались на семинарах, жена что-то говорила обо мне окружающим и надо мной все ржали. роман наш продлился 15 лет
Області пітьми• 13 февраля 2024
Ответ дляРегионщица
можу припустити, що мама наочно хотіла показати дітям у яке ’відрядження’ поїхав татко .
щоб зразу розставити крапки над і та запобігти татковим манипуляціям
Просто звязда• 13 февраля 2024
Коханка бувшого подзвонила, сказала, що любить, жити без нього не може, що я така сяка не відпускаю, шантажую дітьми..., я трохи прифігіла звичайно, бо я здогадувалася, що щось відбувається, але не думала, що так стрімко. Видихнула, сказала, що ніколи не тримала і тримати не збираюся, спитала на яку адресу відправляти речі. Тут вона розгубилася, сказала, що треба йому повідомити, він же не знає про розмову
У фіналі він з´їхав, сказати, що я їм дуже вдячна, це нічого не сказати. Завдяки цьому я зустріла чудового чоловіка, він став реальним батьком дітям, у нас народився спільний синочок, дітей не ділимо, до всіх однакове відношення. Ми вже 16 років разом, я щаслива. Як склалося у них не знаю, він одружений, не спілкуємось, з дітьми не контактує і це прекрасно, ніхто його не згадує
АгатаХристя• 13 февраля 2024
Ответ дляБубль Гум)
Ну как все было, пришел он за своими вещами ко мне с женой. Смотрю на неё и спрашиваю не стыдно ли ей мужа от любовницы забирать, она : нет,это моё. Собрали вещи и ушли. Через три года она мне пишет, не у меня ли он сейчас?
Ей должно быть стыдно забирать, а вам не стыдно под такое чмо ложиться, обое рябое.
Звездолётчица
• 13 февраля 2024
Ответ дляСтигла полуниця
Но вы на втором в чем-то, увы.
С чего Вы взяли, что я на втором?)