Щаслива Я• 14 февраля 2024
Мій подарунок найкрутіший за вас всіх на день Валентина
Сьогодні мене кинули ))) отак
Пацелуйнитуда• 14 февраля 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
Яка різниця? Це ж треба бути таким мудаком, щоб саме сьогодні це зробити?
Навіть мій син в дитячому садку , коли ’ вирішив пожити для себе’, сказав, що скаже про це нівєсті після 8 го березня. Бо на свято то нп гарно. І тягнув їй цукерки і валентинки куплені за отримані у бабусі та феї гроші.
А тут дорослий дядько так (((
Мой в свое время таскал валентинки всем девочкам класса, а вдруг кому-то не подарят и она расстроится, хотя были девочки, которых он недолюбливал.
Пригаю-цибаю• 14 февраля 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Мій так на 8 березня пакет цукерок, для всіх дівчат групи))
Малинка• 15 февраля 2024
Ответ дляЩаслива Я
Давайте пʼять в мене так само вибрав братів і бізнес з ними і переїжджає до них в країну іншу
Я щось пам´ятаю вашу тему... а ви з ним не хотіли їхати? Просто якщо кликав то що вас троє чоловіків з дитиною не забезпечили б? Все ж безпечніше ніж зараз в час війни....
Щаслива Я
• 15 февраля 2024
Ответ дляМалинка
Він поїхав сам назавжди. Як я не благала не їхати він сказав не можу, тут буде мій бізнес і думку свою не зміню
Малинка• 15 февраля 2024
Ответ дляЩаслива Я
Чому ви з ним не поїхали?
По факту буде жаліти сильно з часом.
Щаслива Я
• 15 февраля 2024
Ответ дляМалинка
Чому ви з ним не поїхали?
По факту буде жаліти сильно з часом.
В іншу країну де жінка ніхто і він бив б мене ? Щось таке дурне пишете
Малинка• 16 февраля 2024
Ответ дляЩаслива Я
Сорі, я можливо не пам´ятаю всієї теми. Але якщо він вас і тут бив то нехай шурує!!. А ви ще за ним плаче що кинув... Радійте що гівно само відвалилось. Чесно. Ще ні одна жінка з дітьми не пропала. У вас почнеться нове життя через рік півтора , якщо ви за цей час не захочете заповнити пустоту іншим чоловіком. Через 1,5 року ви будете кайфувати що ви одна.)повірте.