Гірчинка• 14 февраля 2024

Питання до тих хто приймає антидепресанти

Сьогодні була у лікаря, призначили пити есциталопрам за схемою зранку. Я працюю у дві зміни, тобто один тиждень прокидаюсь о п´ятій ранку, а інший тиждень ближче до обіду. Я була розгубленою і зовсім забула про цей момент, бо наскільки розумію час прийому дуже важливий. Ніколи не приймала раніше антидепресантів. Підкажіть, будь ласка, можливо, хтось також працює позмінно як ви їх приймаєте?)
Язикувата Хвеська• 14 февраля 2024
Питала у лікаря за ципралекс , це та ж сама діюча речовина . Сказав що саме ці ад не принципово в який час приймати

ФсеСама• 14 февраля 2024
та в любое время я пью
уже год
когла утром , когда в обед
именно тот препарат что и у Вас
Язикувата Хвеська• 14 февраля 2024
Ответ дляФсеСама
та в любое время я пью
уже год
когла утром , когда в обед
именно тот препарат что и у Вас
Як результат ? Задоволені?
автор Гірчинка • 15 февраля 2024
Ответ дляФсеСама
та в любое время я пью
уже год
когла утром , когда в обед
именно тот препарат что и у Вас
Дякую, я все ж напишу і перепитаю у лікаря)
Голодаю• 15 февраля 2024
Я приймаю увечері. Мені так зручніше. Лікарка дозволила.
АБВГДейка• 15 февраля 2024
В мене на початку сонливість була, лікарка перевела на вечір прийом. Той самий есциталопрам.
Ви в курсі що скорше за все перший тиждень-два буде «штормити» ? Це норма, просто перетерпіти.
Дівчина заглядєніє• 15 февраля 2024
Есцитолопрам мені допоміг, але побочка була-дуже нудило. Перейшла на інший, все добре. Невропатолог казала, що багато скарг на цей препарат. Відміна була жахливою, наче в наркомана, штормило дуже.
ФсеСама• 15 февраля 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Я набрала вес
ЧорноброваЯ• 15 февраля 2024
на третью ночь начались галлюцинации и какие то приступы безумия.ну его нафиг.выбросила