Да_Я_ТакаЯ_• 14 февраля 2024

Пізно зустрілися....

А є тут такі, хто дійсно ту людину зустрів вже в дорослому віці ( за 30-40-50 років)? Коли ви чи він має за плечима сім´ю. Чи навіть на момент зустрічі хтось був в сім´ї.
Або любили давно, в юності. А потім дорослі зустрілися і знову почуття.
Що ви обрали? Не шкодуєте за вибір?
Просто поговорити . Реальної історії немає.
Конфиденциальность• 14 февраля 2024
Обрала чоловіка. Не шкодую. Маю на увазі свого чоловіка, а не нову любов

fialka123• 14 февраля 2024
Счастлива во втором браке. Встретила его, когда мне было 37 и двое детей. Сейчас мне 41
Пиу!Пиу!• 14 февраля 2024
Я в гостевых отношениях более 6 лет.
Познакомились когда мне было 44, ему 40.
За плечами есть семьи и дети, с обеих сторон.
Это мои лучшие отношения, полное понимание.
маминаБубочка• 14 февраля 2024
Встретила второго мужа в 31 с двумя детьми, счастлива.
БоВжеВільна• 14 февраля 2024
А в чому питання… Ну зустріла я його в 35, розлученою і з 2 малими дітьми. Чого ж мені було не погодитись на можливість бути щасливою?
Все добре склалось, та і я вже з мозком в голові, а не з рожевим зефіром як в 23.
Не гоню• 14 февраля 2024
Ответ дляfialka123
Коли зустріли «його» були заміжні чи розлучені вже?
Патріотка з дивану• 14 февраля 2024
Встретила своего, вот именно своего, как мечтала и хотела в юности в 37 лет, до этого был брак, отношения, но все было не то, сейчас чувствую мое
Сонячний зайчик• 14 февраля 2024
Сейчас в новых отношениях мне 37, ему 31. Пока на этапе букетного-цветочного периода. Знакомы давно , 7 лет.
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 15 февраля 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Більш цікаво якщо один в парі - в сім´ї на момент зустрічі

Колдунья-вещунья• 15 февраля 2024
Встретила в 42, я была в разводе, он не жил с женой уже несколько лет. Развёлся. Потом поссорились, разъехались. Но постоянно думали друг о друге. Сейчас снова отдалились, я уехала из Украины, строим каждый себе новые отношения. Если бы не война, были бы вместе однозначно.
Бандитка Сью• 15 февраля 2024
Да, я.
С мужем женились по молодости, влюбленности, в 21/23 года, 12 лет прожили черти как, на одной этой несчастной больной любви держались. На работе познакомилась с мужчиной и пропала. Такой заботы, внимания, помощи и поддержки я не получала никогда. Боролась и отказывалась от ухаживаний больше года, а потом узнала, что муж как бы не борется и не отказывается от ухаживания да другими, на том и разошлись.
Счастлива во втором браке, понимаю, что этот мужчина - мой человек на 10000 % даже в мелочах. Теперь только одна мечта - детки, очень хочу🥹
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 15 февраля 2024
Ответ дляБандитка Сью
Да, я.
А в попередньому шлюбі не було діток?
Бажаю щоб бажання ваше здійснилося 🙏
Стопясят раз обсуждала• 15 февраля 2024
Мені 40. Зустріла, не знаю що це, але з цією людиною мені дуже комфортно, тягне не передати. Якщо завжди щось було що дратувало у чоловіках, то з ним знаючи про всі таракани, взагалі нічого не дратує. Все влаштовує. Це перша людина, яку я сприймаю такою, як вона є. Але знайомі тільки 2,5 місяця, час покаже. Обоє розлучені.
Дама_из_рекламы• 15 февраля 2024
Ми зустрілися в мої майже 38, його 46, обоє розлучені, без дітей. Зараз мені 41, одружилися, народили доньку, цінуємо стосунки, радіємо часу, проведеному разом
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 15 февраля 2024
Я чому взагалі тему написала. От є або сім´я, або просто вже настільки ти зранений попередніми відносинами, що не хочеш нічого. А тут зустрілися і обоє розуміють, що ось, воно. Так рідко буває, але бувають. Оті почуття, про які всі говорять, коли дійсно кохання. Та ви боїтеся знову обернутися, чи діти проти, чи взагалі якщо в сім´ї. І ти от відмовляєшся. Розходьтеся в різні боки. Ти живеш, проходить життя і ти розумієш, що могли ж бути щасливими. А обрали бути правильним, або самостійним, або пішли на поводу у дітей. І в кінці життя ти або з чужою тобі людиною, яку не любиш( бабуся з дідусем так були), або взагалі сама( свекруха подруги, де син був проти маминих відносин) .
І життя пройшло, і ти добровільно від щастя відмовився. Сумно якось (
Чаклунка-ведунка• 15 февраля 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Я тоже выбрала мужа и сейчас не жалею ,хоть и сильно влюбилась и долго страдала ,наконец то отпустила и рада этому .Он из семьи уходить не хотел ,я ушла от мужа ,но поняла ,что сделала ошибку и вернулась обратно и Слава Богу.
Бандитка Сью• 15 февраля 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
А в попередньому шлюбі не було діток?
Бажаю щоб бажання ваше здійснилося 🙏
Ні, я не народжувала, бо пахала, як коняка, аби жити +- комфортно, поки чоловік шукав себе у цьому світі і пробував різні сфери🤦🏻‍♀️
Така дурна була, що це капєц, не знаю.
Але зараз не жалкую, бо з дитинкою було би важче самій тягнути все + відповідальність більша + не наважилась би,напевно, на розлучення.
Дякую за побажання, щиро вірю, що десь там наше малятко вже обирає нас 🙌🏻❤️
Обращеница• 15 февраля 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
А скільки років чоловіку?
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 15 февраля 2024
В мене дідусь в сім´ї залишився. Бо троє дітей. Як він над бабусею знущався до кінця життя ((( аж видно було, як він її ненавидів. І мені завжди так боляче за бабусю було. А оце зараз розумію, що і він не щасливий був. А могли бути обоє щасливі. З іншими. Просто треба було наважитися

автор Да_Я_ТакаЯ_ • 15 февраля 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Чоловік прийняв? Пробачив?
Булькаю• 15 февраля 2024
Сестра моєї братової: вчились разом в технікумі, зустрічались, але його батьки були категорично проти неї, мовляв, не рівня. розійшлись, вона поїхала в Молдавію по розподілу і там назло йому вийшла заміж. Народилось 2 діток, коли дівчата були підлітками - розійшлись, бо чоловік до всього ще й почав пити. Одного разу, коли приїхала до батьків у відпуск, випадково в обласному центрі зустріла того першого. Він теж одружився, коли взнав про її заміжжя, але шлюб розпався дуже швидко. Потім підживав то з однією, то з іншою. Більше часу жив з мамою, тато помер раптово.
Ще через 2 роки життя звело їх теж цілком випадково. Ще 2 роки жили поїздками то вона до нього, то він до неї. В кінці кінців таки одружились))) на той момент Наталі було 46, а Дмитру - 48
Ранковий базар• 15 февраля 2024
Автор, а вам скільки?
ничевока• 15 февраля 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
Я в гостевых отношениях более 6 лет.
Гостевые отношения - это у него дома жена, а у вас - муж ?
Пиу!Пиу!• 15 февраля 2024
Ответ дляничевока
Это без постоянного совместного проживания.
Чаклунка-ведунка• 15 февраля 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Чоловік прийняв? Пробачив?
Да принял простил ,но у нас там длинная история ,это муж подтолкнул меня к другому мужчине .Потом ,когда он это понял ,появился на горизонте другой мужчина с красивыми ухаживаниями и я влюбилась .
СкумбріяП8• 15 февраля 2024
Я одна в 35 зустріла херню? Думала щастя привалило, виявився алкаш 😢
Бандитка Сью• 15 февраля 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
От я і обирала ’бути правильною’, а сенс? Дійсно могла прогавити своє теперішнє щастя.
Не знаю, чи буде це на все життя, вже мені так пофіг! Буде щасливі пару років - дякую! Закінчилось щастя і важко обом? Потрібно йти і жити далі окремо один від одного. Життя одне і реально дуже не хочеться на схилі літ зрозуміти, що воно було потрачено на догоджання чиїмось поглядам
Стопясят раз обсуждала• 15 февраля 2024
Ответ дляОбращеница
А скільки років чоловіку?
Майор Медуза• 15 февраля 2024
в 40 вийшла заміж за того, кого кохала з 15-ти.
щасливі разом.
мені наразі майже 50. йому трішки більше. мріємо померти в один день.
ничевока• 15 февраля 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
Это понятно , а вот это - За плечами есть семьи ?