Гарантую неперелевки• вчера в 22:43
Пішов чоловік. Буде подавати на розлучення
Рік назад пішов чоловік. По моїй вині ( принижувала, не поважала, забагато вимагала) Просила давати мені шанс. Ми спілкувались, бачились, проводили час разом. Просила повернутись-він казав, що не хоче… я надіялась що щось зміниться, що він повернеться. Але днями сказав, що ні, не може все забути і пересилити.
Я не знаю як це пережити і як жити далі. Одружені були 10 років, сину 8… я не уявляю як жити, не можу уявити, що в нього можуть зʼявитись нові відносини, сімʼя чи діти… я його дуже люблю, але розумію, що примусити його бути зі мною не можу.
Йому 35 років, мені 40. В мене все життя розвалюється, руки опускаються, робити нічого не можу, на роботі взяла лікарняний, бо ледь дійшла туди і весь день плакала, дитину відправила до бабусі, бо постійно плачу, не можу навіть встати з ліжка, не можу себе опанувати. Не знаю як далі дити
Гарантую неперелевки
• сегодня в 02:48
Ответ дляСадоводница
вы на приколе? типа ваша дитина не видит перед глазами маму и ее сиутацию
у него появится новая семья, и если там будет лучше-ребенок выберет папу
Для того щоб ситуація була кращою, люди якось повинні змінюватись, а коли дитина майже весь свій вільний час проводить з мамою: гуляє, навчається, то вона звикла до мами, бо це її звичне середовище. Він звик, що тато працює і вирішує побутові проблеми. Звичайно чин бачить маму і її ситуацію, що мама ходить на роботу, ходить з дитиною в кіно, на майданчики, на дні народження друзів, що мама живе з ним в квартирі, де у нього є власна кімната, іграшки, приставка, ходить з ним в Басейн, їздить відпочивати на море, то з якого перепугу він повинен хотіти жити з чужою і жінкою, і татом, який не настільки йому емоційно близький. Не просто так більшість дітей живе з мамою. Його тато не претендує, щоб син жив з ним, про це навіть мови йти неможе. Він не готовий жити тільки роботою і дитиною