Нічого вдягти• Изменено 15 февраля 2024

Одяг секонд хенд !?

Чи купуєте Ви одяг там. Особисто я дуже багато маю речей з секонда, але периодично пробиває (на покупку в магазині, і зриваюсь плачу 1000 грн за джинси або кофтинку 600,00 грн.) а на цю суму можна було купити 2-3 речі саме в секонді.
Результат:
вже голосів: 160
77 (48.13%) Так купую постійно
56 (35%) іноді
27 (16.88%) Ніколи, це взагалі табу
Последний вагон• 15 февраля 2024
В мене речі секонд, ТЦ, інсайти. От де точно не купую так це базар там дійсно якості немає а ціни жах!
Фрекен бок• 15 февраля 2024
Джинси за тисячу - це ще вдача.
Love_Love_Love_• 15 февраля 2024
Ніколи нічого не купую.
Не можу там ритись, нічого не знахожу, не маю терпіння. Маю двох подруг які там шикарно одягаються, але не моє це
автор Нічого вдягти • 15 февраля 2024
Ответ дляФрекен бок
Джинси за тисячу - це ще вдача.
А ви за скільки готові заплатити за джинси? Я купили в секонді стрейчеві схожі на скіні (але не так дуже обтягують ногу) зовсім нові чорного кольору то за 300 грн. Штанів ніколи багато небуває
Слоник-тоник• 15 февраля 2024
Нет , покупала от нищеты когда была студенткой . Не готова платить за чужие обносы когда можно на распродаже купить новое
Захекалася читать• 15 февраля 2024
Купую і що, на даний момент дуже погані речі там. Треба взуття де його брати, в секунду немає.
Lilian-nochka• 15 февраля 2024
В стоковом отделе где с биркой могу взять
Дюйм оф о4ка• 15 февраля 2024
Часто покупаю секонд и на инсайтах. На базаре уже лет 20 ничего и никогда.
Но джинсы за 1 тыс - это вообще немного. Что-то низкокачественное или нормально?
Злюка-закусюка• 15 февраля 2024
Ответ дляСлоник-тоник
я недавно купила джинси в магазине. день в них проходила и поняла, что велики. вечером здала назад в магазин и взяла на размер меньше. это я к тому, что то, что вы называете ’ообносами’ , может быть где угодно.
Фрекен бок• 15 февраля 2024
Ответ дляНічого вдягти
Чесно зараз - ані скільки. В кращі часи до 1300, але якщо сидять.
В секонді дуже рідко знаходжу на себе.
Смайлик• 15 февраля 2024
У меня разные вещи и секонд ношу и типа бренды, вообще не парюсь
После войны вообще пофигистка стала в этом вопросе. Всем по сути насрать в чем мы ходим, мне тоже
Пьяная вишня• 15 февраля 2024
Не люблю секонди, вони забирають купу часу. Вирий в тій кучі щось нормальне, потім пери кілька разів. Я краще 1 нову річ куплю, ніж 5 на секонді
Рогнеда Карповна• 15 февраля 2024
Не покупаю. У меня аллергия на их средсва дезинфекции а сток такой себе
Гладиолус• 15 февраля 2024
Беру тільки в останні дні секонду, щось цікаве вишуковую, але то скоріше для задоволення, ніж необхідність. Нещодавно доньці у садок треба було сукню, купила у секонді за 5 гривень дуже в гарному стані h&m.
Невісточка ж• 15 февраля 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Хаус, кропп-нормальні джинси по 700-800, А на розпродажі і по 400 беру
Василина Семеніч• 15 февраля 2024
Не умею там выбирать. Разве что что-то треники какие-то или кофту спортивную для дома. Да и нормальный секонд тоже немало стоит, смысл тогда покупать его, если в том же синсее новое можно купить?
Замріяна• 15 февраля 2024
Где вы все находите секонды с ’кучами’? Давно таких не видела. Всё цивильно развешано по видам одежды.
Злюка-закусюка• 15 февраля 2024
Ответ дляНевісточка ж
аналогічно. маю багато джинсів. найдорожчі вийшли мені 600 грн.
Жертва интернета• 15 февраля 2024
Автор, а чому вам жалко на себе коштів, що аж плачете? Вам тільки на одяг жалко, чи на все? Їжа, парфюмерія, відпочинок?
Гигиенишвили• 15 февраля 2024
Вже років з 10 я там купую 1-2 речі максимум на рік. Одягаюсь на розпродажах недорогого масмаркету (не в Україні). Лише люблю українське шкіряне взуття
А у нас макарошки• 15 февраля 2024
У нас в секонд продаются в основном вещи из тех же магазинов, что есть в доступе. И ещё есть прям новый сток иногда. И какой смысл мне покупать ту же Зару, Резервед и НМ в секонде, когда на распродаже оно новое стоит дешевле секонда? Так что я в секонд хожу только за развлечением, а не одеться.
Точная копия плова• 15 февраля 2024
Зараз не купую в секонді, коли мала потребу, купувала.
Але, це треба мати холодну голову і купувати лише потрібне, а не тому, що річ в хорошому стані
Ушла и Пришла• 15 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ніколи нічого не купую.
Тоже восхищаюсь теми, кто умеет
автор Нічого вдягти • 15 февраля 2024
Ответ дляЖертва интернета
Я думаю зараз багато хто в срутному становищі з грошима. А про відпочинок то взагалі ви загнули. Якщо рахувати такий відпочинок, як піца кіно то може бути. Є діти тому більше витрачаю на гуртки донька танці +англ.мова, син спортивна секція тягне тільки 5000,00 грн
Ушла и Пришла• 15 февраля 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
В вайкики берём джинсы и мне и мужу, причём мужу очень не легко всегда было подобрать, а вайкики отлично садяться. У них в основном 899 грн джинсы
Холодная каша• 15 февраля 2024
Дуже рідко, майже ніколи. Може раз за декілька років можу зайти і щось купити. Напевно останній раз роки 3-4 тому купила штани. До цього взагалі не памʼятаю коли щось купувала
Я переважно замовляю з сайтів по знижках, в період розпродажів
Жертва интернета• 15 февраля 2024
Ответ дляНічого вдягти
Якщо людина буде тільки пахати і не відпочивати, то до депресіі те так далеко. Зараз багато магазинів з розпродажем, де можна купити новий одяг, а не ношений після когось.
З родзинкою• 15 февраля 2024
Ответ дляГладиолус
Так оно и новое недорого стоит…
Почемучка• 15 февраля 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
А есть разница какое качество, если вещь покупается на пару сезонов максимум? На этот период их хватит, а дальше все равно они теряют актуальность хоть какого бы качества они не были.
МашМааш• 15 февраля 2024
Почти все в секонде покупаю, жалко денег на тряпки

Люблю особенно дочке одежду там искать - пара гривен и нет никаких сожалений, если запачкает порвет. Или домашнее что то