Мадам Подлинник• 15 февраля 2024
Худну їм менше , і ловлю бісиків…
Їм все , але дозовано . Наприклад 3 рази на день , без перекусів . І порції нормальні , не великі .
Але бляха стан , так було завжди як худла - слабкість і запаморочення , наче зараз впаду. Сил не має , на так немає . Жесть короче (
Кусман Сиру• 15 февраля 2024
Ніколи не любила дієти але любила спорт, зараз немає часу на спорт,а з дієт швидко зриваюся і теж погано себе почуваю коли великі перерви між їжею.
ХтоЯкщоНеЯ• 15 февраля 2024
Значить не нормальні порції.
Можливо Вам треба 5 разів в день, але маленькі порції. А може не доїдаєте корисної їжі
Мадам Подлинник
• 15 февраля 2024
Ответ дляКусман Сиру
Це не дієта , їм все . Спорт є - після нього сильно їсти хочу .
ХтоЯкщоНеЯ• 15 февраля 2024
Ответ дляМадам Подлинник
В голові щось зжимаеться і тахікардія
Банально може не вистачати віт групи В.
А аналізи не здавали?
Кусман Сиру• 15 февраля 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Якщо організму не вистачає калорій,то це вже дієта.
Мадам Подлинник
• 15 февраля 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Значить не нормальні порції.
Я можу їсти булки весь день - і буде все добре ) але як починаю менше їсти і навіть корисної їжі більще , але менше - погано (
Ms. Сама прямота• 15 февраля 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Нет
Тогда дела не будет. Раз Вы едите всё, ограничиваете себя на глаз, не знаете своего дефицита, Вы так жить не сможете. А в этом суть, не в голодные обмороки падать, а питаться вкусно, полезно, разнообразно и достаточно, чтобы иметь здоровый вес.
ХтоЯкщоНеЯ• 15 февраля 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Тоді цукор перевірте
Булки цілий то жирно 🤣
Ви насичуєтесь швидкими вуглеводами, а потім нормальна корисна їжа Вам не приносить задоволення.
Треба тижні 3 протриматись і звикнете. А краще поздавайте таки аналізи. Ваш організм в шоці від Вашого пітанія
Булки цілий то жирно 🤣
Мадам Подлинник
• 15 февраля 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Банально може не вистачати віт групи В.
А аналізи не здавали?
Ні , але такий стан вже с першого дня «дієти» )
ХтоЯкщоНеЯ• 15 февраля 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Вище Вам написала. Насичуєтесь швидкими вуглеводами. Погана звичка
Непонятно• 15 февраля 2024
Ответ дляМадам Подлинник
В голові щось зжимаеться і тахікардія
А перед этим анализы сдать не захотели? Моё такое состояние оказалось анимией
Мадам Подлинник
• 15 февраля 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Тоді цукор перевірте
Булки цілий то жирно 🤣
Вуглеводи це улюблене )) без них голодна
ХтоЯкщоНеЯ• 15 февраля 2024
Ответ дляНепонятно
І в мене так само.
А ще предінсультний стан може бути. Забиті судини і тп
А автор не водичку п´є, а булки їсть
Привіт з ботойбіччя• 15 февраля 2024
У мене так само. Голод терпіти ще можна, але ж голова болить і крутиться. Можу худнути лише на дивані, мені 40.
Як міряти?• 15 февраля 2024
Потом начнут выпадать волосы и развалятся зубы. Стоит оно того? Я считаю что нет , но меня никто не предупредил.
Вельшановна• 15 февраля 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Зависимость от быстрых углеводов.
Перетерпите месяц и отпустит
Вельшановна• 15 февраля 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
Я без спорта за год похудела на 81кг
Щебетуха• 15 февраля 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Це Ваша тема сьогодні вже була?
Там теж похудальщиця жалілася, що як їсть майонез, булки і шаурму, то нормально, а як кашу з м’ясом - то прямо в обмороки падає.
Це троль-на-дієті чи що?
Вельшановна• 15 февраля 2024
Ответ дляЯк міряти?
Волосы и зубы выпадают от смены гормонального фона, щитовидку проверьте
Кусман Сиру• 15 февраля 2024
Ответ дляЯк міряти?
На 1200-1500 калорій дуже багато корисної їжі влазить, овочі зазвичай і ягоди низькокалорійні, але ми ліниві и швидше з´їсти булку ніж пекти собі овочі і мясо))
Як міряти?• 15 февраля 2024
Ответ дляВельшановна
Зубы не разрушаются от патологии эндокринной системы.
Мадам Подлинник
• 15 февраля 2024
Ответ дляЩебетуха
Це Ваша тема сьогодні вже була?
Це троль-на-дієті чи що?
Ні не моя , можливо ще хтось худне до весни ))
Мадам Подлинник
• 15 февраля 2024
Ответ дляЯк міряти?
Из за того что порции просто стали меньше ? Почему так ? Я ем все что и раньше . Просто чуть меньше , процентов на 30..
Як міряти?• 15 февраля 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Если вы не чувствуете сил значит что то идёт не так.
Статус Ква• 15 февраля 2024
Ответ дляВельшановна
Я без спорта за год похудела на 81кг
А сейчас какой вес? Вы молодец!