Баррикадница• 18 февраля 2024
Як залицяються адекватні чоловіки?
Розкажіть якого чоловіка оцінюєте як адекватного на перших побаченнях (або до сексу)? Що він має робити, щоб Ви оцінили його як класного і хотіли стосунків? Як вкладається, що робить/не робить?
НетЕщеНаверное• 18 февраля 2024
Много времени, внимания и помощи, интерес к моей жизни и моей личности, слова сходятся с поступками
База_птеродактилей• 18 февраля 2024
Нет таких критерий, для каждой свое. Плюс самое главное, чтобы от него ощущалась мужская сила, власть , тогда девушка мокреет ..
Відморожена• 18 февраля 2024
Мені ще восени один казав: хочу і можу( одночасно любувався природою, дивився на озеро ), взагалі не поняла, не могла зрозуміти, це думки вслух чи мені пропозиція, аж після Н.року стали зрозумілими його наміри
Відморожена• 18 февраля 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Це непомітно сканується кожен рух.
Відморожена• 18 февраля 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей
Турбота і увага.
Лукава_Кiшка• 18 февраля 2024
Я должна понимать что он во мне заинтересован и имеет хорошее чувство юмора. Ну и не имеет проблем с финансами.
База_птеродактилей• 18 февраля 2024
Ответ дляВідморожена
Турбота і увага.
Согласитесь , что от тюти вам этой заботы и внимания не захочется
Вапщета• 18 февраля 2024
Для мене важливі погляди людини. Якщо погляди мене влаштовують, то далі вже аналізую, чи є потяг сексуальний. Із залицянь можна в кавʼярню або Мак сходити, не принципово. Звичайно, якщо я знаю, що людина вже чогось досягла в матеріальному стані.
НетЕщеНаверное• 18 февраля 2024
Ответ дляВідморожена
Це непомітно сканується кожен рух.
Ну а зачем подпускать к себе и в свою жизнь, сердце, голову кого попало? А потом темы погадайте на таро люди добрые, шо ж такое он ко мне чувствует раз не пишет и не звонит второй год. А так определился с человеком и пошли по пути вместе
Тихомандражная• 18 февраля 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
+1, и привлекателен для меня внешне
Лукава_Кiшка• 18 февраля 2024
Ответ дляТихомандражная
+1, и привлекателен для меня внешне
Ну, это само собой) с непривлекательным я бы и на свидание не пошла
Сусідка знизу• 18 февраля 2024
Ой, та хто ж Вам це скаже..тут інколи сама дивишся і думаєш:’і як я могла не бачити очевидних речей,що ж я такая дурною була’.
Я особисто з чоловіком познайомилась,коли у фінансовому плані він був майже на нулі) мабуть, 99% порадниць би зафукали і сказали,що вони не глянули б на такого,але я глянула. В нього тяжко хворіла мама і він всі збереження віддавав туди,відповідно якихось подарунків,окрім дрібничок, і не було. Він відразу чесно про це сказав, дав вибір.
Я обрала бути поряд. Тепер я маю все що захочу з цим чоловіком.
Баррикадница
• 18 февраля 2024
Ответ дляВідморожена
Та поки в лоб не скаже, я не розумію натяки
Ну якщо є побачення то вже можна аналізувати він не він)
Баррикадница
• 18 февраля 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
А яка допомога та інтерес? В чому виражається?
Баррикадница
• 18 февраля 2024
Ответ дляВідморожена
А як виглядали перші побачення? Що робив, куди водив, як вкладався?
Баррикадница
• 18 февраля 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Наприклад він зацікавлений, а що має робити щоб Вас зацікавив?
Відморожена• 18 февраля 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей
Я ніколи не чую слова, я завжди орієнтуюся на дії. Так я восени чула: хочу і можу, зробила вид, що не мені адресовано. Аж поки я не побачила конкретній кроки на зближення (випадково їхати в одну сторону, доганяв, а ще випадково коробка цукерок в машині, фрукти в т.д , коли чую під час масажу дзвінок і відповідь: да, делаю массаж воротничковый ***, ага навіть тут йому друг звітує, взагалі у спілкуванні зі мною його друг називає мене на Ви і по імені повному як до клієнта , а у зменшувально пестливій формі звертається до мене лише Він )
Баррикадница
• 18 февраля 2024
Ответ дляСусідка знизу
А чим привабив Вас тоді коли був на нулі? Що робив для Вас?
Лукава_Кiшка• 18 февраля 2024
Ответ дляБаррикадница
Я ж написала. Для начала - иметь хорошее чувство юмора и не иметь проблем с финансами. Ну и то, что я пошла с ним на свидание уже предполагает, что физически он для меня привлекателен.
Ms. Откровенность• 18 февраля 2024
Уважно слухаю себе, щоб було легко і комфортно. Щоб усе складалося гладко, само собою. Таргани видно дуже швидко. Для мене важливо, щоб чоловік був розумний
Баррикадница
• 18 февраля 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Не мати проблем з фінансами це що саме: просто приїхати на гарному авто за Вами чи щось подарувати від 100 євро на першому побаченні? Як має вкластися?
Відморожена• 18 февраля 2024
Ответ дляБаррикадница
Це ще нічого не значить. Я свого чоловіка аідфутболила, от був мені не такий. А через 10 років, ми знову зустрілися в нічному клубі, через 15 хвилин розмови на дворі, він запропонував: значить ми одружимось, ти будеш зі мною як за кам´яною стіною, якщо за рік щось піде не так, розлучимося, я вдруге тебе не хочу втратити
НетЕщеНаверное• 18 февраля 2024
Ответ дляБаррикадница
У всех в жизни есть какие-то трудности, мужчина заинтересованный спрашивает и запоминает. Например, я сказала, что горячей воды нет, через неделю привез мужика с водонагревателем. Задерживалась допоздна на работе приехал забрал отвез уставшую домой. А был такой, которому я 4 раза сказала, что еду в Италию через 3 недели и тут он мне говорит через 3 недели праздники, какие планы? Говорю я ж говорила. Он такой да? А точно. А куда ты собралась и когда? А, ну ясно, ок тогда, занята так занята. Ну это чтоб вы понимали как общается незаинтересованный мужчина к примеру
Мандолина Бу• 18 февраля 2024
Ответ дляВідморожена
Стоит мужик перед цветочным. И сам себе говорит.
- Хочу ли я?
- Могу ли я?
- А!!! Магнолия!!!!!
- Хочу ли я?
- Могу ли я?
- А!!! Магнолия!!!!!
Відморожена• 18 февраля 2024
Ответ дляБаррикадница
Людина він при грошах був завжди, тому куди мені хотілося. Перший секс знімав готелі,це початок 2000х.
Баррикадница
• 18 февраля 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
А через скільки часу спілкування (побачень) була допомога з водонагрівачем, відвіз?
Баррикадница
• 18 февраля 2024
Ответ дляВідморожена
Тобто запитував куди хочете і йшли куди скажете? Через скільки часу був секс)?
НетЕщеНаверное• 18 февраля 2024
Ответ дляБаррикадница
Через 2 свидания. Первое было в театре, потом я его позвала в гости на день рождения, но каждый день общались на разные темы, он спрашивал что, как, где и тд и тп
Відморожена• 18 февраля 2024
Ответ дляМандолина Бу
- Хочу ли я?
- Могу ли я?
- А!!! Магнолия!!!!!
- Хочу ли я?
- Могу ли я?
- А!!! Магнолия!!!!!
десь так. Я тоді згадала цей анекдот подумки