Бибер-анонимер• 20 февраля 2024
Суд, розлучення щось я не дуже зрозуміла
Тільки що з суду, голова дуже боліла + хвилювання
Нас запросили, спитали по стандарту скільки не живемо, чи згоден чоловік він відповів так, позивач я
Після цього ми написали заяви розгляд справи без нашої участі, я так зрозуміла
Сказали буде рішення на електронну пошту
А що далі? Я просто чекаю лист? Чи вони ще можуть дати який час на примирення? В голові каша
Начебто судя сказала, що через місяць я можу забрати документ про розлучення
Тобто відразу ніякого не розлучають і не говорять по факту?
Allein74999• 20 февраля 2024
Раз сказали через месяц, значит придете, получите судебное решение и все.
сама себе прекрасная• 20 февраля 2024
Рішення набуває законної сили через місяць (якщо ніхто з подружжя не подасть апеляційну скаргу).
Потім прийдете в суд, напишете заяву і вам його видадуть.
Бибер-анонимер
• 20 февраля 2024
Дівчата ще питання
Якщо в позові написано, що сплачує відповідач
Як він має сплатити, а мені гроші як повернуть?
Бибер-анонимер
• 20 февраля 2024
Ответ дляПервоклашка Я
МОЖЕТЕ уже праздновать))))
Дякую, поки якось сумно
15 років в ж
Бибер-анонимер
• 20 февраля 2024
Ответ дляOlen4a
Вітаю, ви вже розлучені. Через місяц ідіть в канцелярію за рішенням суду.
Дякую) Підскажіть якщо знаєте стосовно коштів за позов (судовий збір), в мене написано з відповідача, але я сплатила його коли подавала документи
Йому має прийти якийсь рахунок не розумію
Ответ дляБибер-анонимер
Не знаю, якщо чесно. Ми з колишнім просто пробухали ці гроші).
Бибер-анонимер
• 20 февраля 2024
Ответ дляOlen4a
В сенсі?
круто , і я б так хотіла
Тільки ми майже не спілкуємось
Я просто не розумію, вам що їх повернули?
Він ж має сплатити цей судовий збір, а я отримати назад
Тільки ми майже не спілкуємось
Ответ дляБибер-анонимер
В сенсі?
круто , і я б так хотіла
Тільки ми майже не спілкуємось
Ну, ми розлучились досить цивілізовано, я навіть на аліменти не подавала, він досить свідомо ставиться до цього питання. Я, в свою чергу, не роблю препон для спілкування батька і дитини.
Мені нічого не повертали, я свого часу їх сплатила, і вказала себе платником(тобто, судовий збір покласти на позивача).
А потім в кафе, де ми відсвяткували розлучення, він сплатив рахунок).
Бибер-анонимер
• 20 февраля 2024
Ответ дляOlen4a
Аааа я зрозуміла
Я так і хотіла вказати, мені ця тисяча погоди не грає
Але готову заяву не переробила як потрібно
Та ми начебто теж цивілізовано розлучились +-
Стосовно дітей взагалі питань немає, на аліменти не подавала і поки не збираюсь
Він так дає кошти, сподіваюсь не буде потреби
Час покаже
Ответ дляБибер-анонимер
Аааа я зрозуміла
Час покаже
Спитайте як будете забирати рішення. Вони вам підкажуть. Може, буде достатньо, що ви між собою це обговорите і вирішете. Може, це треба буде робити через квитанцію.
Млін, зареєструвати шлюб дешевше, ніж розлучатись).
Бибер-анонимер
• 20 февраля 2024
Ответ дляOlen4a
Дякую, спитаю
Первоклашка Я• 20 февраля 2024
Ответ дляБибер-анонимер
Дякую, поки якось сумно
15 років в ж
В мене 25))))