Смайлик• 20 февраля 2024
К чему снятся куриные яйца женщине?
много куриных яиц
LoveYouOrNot• 20 февраля 2024
Ответ для75В
Та припиніть ви звертати увагу на сни. Вони рідко коли щось означають.
100%
Вони передають події/думки останнього часу + наслоюється інформація почута/побачена з минулого, яка асоціюється з цими свіжими подіями/часом.
Ясно, що в абстрактному виді.
Море Щастя• 20 февраля 2024
К ссоре , чем большое яиц , тем крупнее ссора . Но это у меня так. Бабушка говорила , что яйца к прибыли снятся . Желаю чтоб вам яйца во сне были предвестником прибыли