Привіт чарівні жінки, так саме чарівні та прекрасні. Не чарівних жінок не існує, є дуже чарівні і просто чарівні, в певнений, що на форумі всі надзвичайно чарівні , по справжньому жіночно сексуальні, адже вміння спілкуватися та розум жінки робить її сексуальною. Пишіть, фліртуйте, лайте мене, запитуйте, хваліть , хейте, що завгодно, адже це і є початок знайомства для цікавого спілкування. Залюбки відповім як в чаті так і в особистому повідомленні. Всім гарного і приємного дня)))
Непозбувна Бентега• 03 апреля в 11:06
Ответ дляxstorys
Як ваші справи, ви на разі в безпечному місці під час масштабної тривоги?
Вечір в хату що на обід сьогодні дають, макарони?
Кудряшка Сью• 03 апреля в 11:10
Интересно, это новый профиль какого-то старого ебобо или слухи про Советчицу распустили уже по всем специальным заведениям страны?
Бодіпозітівна• 03 апреля в 11:28
Пишіть, фліртуйте, лайте мене, запитуйте, хваліть , хейте, що завгодно-это что?
Купи слона• 03 апреля в 11:50
Ответ дляБодіпозітівна
Кружжжжите меня, кружжжжите! ©
Поміркована думка• 03 апреля в 12:16
Ответ дляxstorys
Ні це не Юра
А хто тоді?🤨
В що про себе розповісти?
Чим займаєшся, чим цікавишся?
Бронь є, воюєшь, сидиш в підвалі?
В що про себе розповісти?
Чим займаєшся, чим цікавишся?
Бронь є, воюєшь, сидиш в підвалі?
Ответ дляПоміркована думка
А хто тоді?🤨
В що про себе розповісти?
Чим займаєшся, чим цікавишся?
Бронь є, воюєшь, сидиш в підвалі?
В що про себе розповісти?
Чим займаєшся, чим цікавишся?
Бронь є, воюєшь, сидиш в підвалі?
Поки що не воюю, але хочемо чи не хочемо того ми, час прийде для кожного. Працюю на підприємстві, що забезпечує життєздатність армії. Хоббі маю достатньо чи мало, тільки б час був для цього, а часу не те що не вистачає, його не має, постійно в роботі. В довоєнний час мав змогу спілкуватися , знайомитися, чого зараз не маю, от і вирішив в такий спосіб трохи розвіятися, поспілкуватися, в якійсь мірі познайомитися, на скільки це можливо
Поміркована думка• 03 апреля в 14:34
Ответ дляxstorys
А чим ти займаєшся, працюєш чи відпочиваєш?
Ммм, ви це називаєте взаємно приємний діалог?)) відповідати питанням на питання?
Основне питання, наскільки часто ви виходите з квартири)
Бо, бачиш, для знайомства потрібні зустрічі.
Поміркована думка• 03 апреля в 14:41
Ответ дляxstorys
О, не побачила це повімлення прошу вибачення.
Відразу пішла в атаку)
Поміркована думка• 03 апреля в 14:51
Ответ дляxstorys
Не вибачайтесь, все нормально. Онлайн не відразу можна порозумітися із-за багатьох факторів, в реальному житті все набагато простіше
В реальному житті всі набагато ввічливіші, як мінімум))
Скільки вам років?
Бо мені 45, і в мене два кота.
Скільки вам років?
Бо мені 45, і в мене два кота.
Купи слона• 03 апреля в 14:59
Ответ дляxstorys
Намного проще - Вы это имели ввиду? https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3831700
Поміркована думка• 03 апреля в 17:22
Ответ дляxstorys
Мені майже стільки( 43 ).Кіт правда один)))
О, клас)
Котів любите?)
А ще що? Я от читати, дивитися серіали і гуляти)
Котів любите?)