Маю рацію• 21 февраля 2024

Комуналка оплачена 30 січня. А в платіжках все рівно борг висить

Підскажіть будь ласка хто розбирається - коли має система побачити платежі?
Мені вже кіпішувати?
Оплатила комуналку 30 січня. Бачу суми до копійок - і ці ж суми у мене значаться як борг. Причому що плаиіж за 19 лютого система вже побачила

мені вже треба кіпішувати? сума велика - бо до цього 3 міс не платила((((((((
Просто болталка• 21 февраля 2024
В наступній платіжці не буде. Треба платити до 20 чи 25 (забула)
Как нефиг делать• 21 февраля 2024
Не кипешуйте)) В привате по нулям?
автор Маю рацію • 21 февраля 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Не кипешуйте)) В привате по нулям?
а хз, у мене привата нема
Ліплю вареники• 21 февраля 2024
Так само, писала им, сказали что вчё прошло, просто нужно время.
автор Маю рацію • 21 февраля 2024
Ответ дляЛіплю вареники
дякую. там сума 6к грн, тому я ДУЖЕ переживаю - великі гроші
автор Маю рацію • 21 февраля 2024
Ответ дляПросто болталка
так типу 30 січня оплатила, при цьому позавчорашній платіж вже видно, а січневий ще ні((
Как нефиг делать• 21 февраля 2024
Ответ дляМаю рацію
а хз, у мене привата нема
Ну если чеки есть, что всё уплачено, то чего переживать?!) К ним денежки зашли. В следующей платёжке обновится.
Поберегите нервы🫢
Просто лучше платить до 20-го числа.
автор Маю рацію • 21 февраля 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Поберегите нервы🫢
Просто лучше платить до 20-го числа.
дякую. та взагалі треба регулярно платити, а не як я... потім кінці не зведеш...
Бабайко• 21 февраля 2024
Ответ дляМаю рацію
Автор,вот в привате платежи за прошлый месяц обновляются только после 10 числа текущего.До 20 января Вы не оплатили,поэтому Ваши платежи в квитанциях не видны(они формируются в середине месяца)
автор Маю рацію • 21 февраля 2024
Ответ дляБабайко
дякую!
Просто болталка• 21 февраля 2024
Ответ дляМаю рацію
Щоб оплата проходила в нову платіжку, треба платити до 20 чи 25 числа, якщо будете платити пізіше, то в платіжці буде як борг. Але в настопному місяці, в платіжці, вже цього боргу не буде
Докладальниця• 21 февраля 2024
Ответ дляМаю рацію
Де саме ви бачите позавчорашній платіж? Ці обидва платежі за комуналку?
автор Маю рацію • 21 февраля 2024
Ответ дляПросто болталка
дуже дякую!
автор Маю рацію • 21 февраля 2024
Ответ дляДокладальниця
там, обидва платежі за комуналку
сайт komunalka-юа
таке бачу https://prnt.sc/CI2D9pVIjNZm
Помогалочка• 21 февраля 2024
Я как-то не вникала в платежи и вижу в Привате долг и плачу. Естественно ни о каких до 20 речь не шла, платила как увижу. А бывало и 2 раза в месяц увижу 🤦‍♀️ Потом сделала паузу и дождалась реальной картины. Короче, ушла в переплату. Сейчас стараюсь платить хоть в каком-то графике, чтоб не кредитовать монополистов.
Докладальниця• 21 февраля 2024
По правилах, на прихід грошей з банку є 3 банківські дні. Часто швидше, але не завжди. До них ще додайте час на обробку інформації в самому КП. Ви ще й наприкінці місяця заплатили, коли йде нарахування і закриття місяця. Скоріш на все ваші гроші прийшли після закриття місяця, тому їх і не врахували в квітанції
автор Маю рацію • 21 февраля 2024
Ответ дляПомогалочка
головне що переплату вони врахували
а то була якось у мене переплата за гар воду - а на наступний міс по нулям, хоча вони мені ще винні були грошей
автор Маю рацію • 21 февраля 2024
Ответ дляДокладальниця
дякую
просто дивно що більш ’свіжий’ платіж ВЖЕ побачили, а давнішній - ще ні
Докладальниця• 21 февраля 2024
Ответ дляМаю рацію
там, обидва платежі за комуналку
сайт komunalka-юа
таке бачу https://prnt.sc/CI2D9pVIjNZm
А є сайт саме комунального підприємства з особовим кабінетом?
Сама актуальна інформація повинна бути там. Або подзвоніть їм. Вони повинні бачити по базі ці гроші.
автор Маю рацію • 21 февраля 2024
Ответ дляДокладальниця
дякую!
ТаПрямТам• 21 февраля 2024
Оновиться все після 15 числа не буде боргу
Нові цифри будуть за наступний місяць
Мудробаба• 21 февраля 2024
Ответ дляПомогалочка
Вы клиент мечты)
Я только по показаниям плачу,а не их цифры с потолка