КоКоКоКоКоКо...• 21 февраля 2024
Підкажіть по замовленню
Дівчата вперше замовила з магазину Еобувь питання коли має відслідковуватися посилка ? Вони мені на електронну пошту прислали номер але він вже тиждень висить в статусі оформлено для відправки. Вона взагалі прийде до мене чи краще не чекати та шукати інший варіант взуття? Дякую
Чупокабра• 21 февраля 2024
Я замовляла в кінці січня. Прийшла за 8 днів. Я перший раз перевірила днів через 5, раніше не дивилася.
КоКоКоКоКоКо...
• 21 февраля 2024
Ответ дляЧупокабра
Дякую