Коренная киевлянка• 23 февраля 2024

Сорочка із тканини софт. Яка якість?

Добрий день. Дівчатка, підкажіть, будь ласка. Бачу в ін кине і продають сорочки з тканини софт. Що це за тканина? Як вона за відчуттями? Як носиться? Штучна?
Аннуитет• 23 февраля 2024
Это чистый полиэстер

автор Коренная киевлянка • 23 февраля 2024
Ответ дляАннуитет
Это чистый полиэстер
Значить не варто брати. Дякую Вам за відповідь
Снегопадка• 23 февраля 2024
Вообще да, синтетика.
Но у меня как то была блузка из софта, она была супер, и на вид и не жаркая, тоненькая очень.
А были штаны то как целофан.
Потому думаю софт тоже разный
Ответ дляСнегопадка
Вообще да, синтетика.
А были штаны то как целофан.
Потому думаю софт тоже разный
Дякую!
Eleshol• 23 февраля 2024
Вони парять, краще Батист, бавовна, льон, це з власного досвіду, воно звісно дороже, але приємне до тіла.