Нетутешня• 24 февраля 2024
Чому до мене тягнуться лише такі мужчини?
З бусами і то такими старими 2005 року а то і старше , з проблемами фінансовими (не успішні), з виглядом ніяким і з якимись проблемами? Чому так? Що зі мною не так? На що треба звернути увагу?
Ушла и Пришла• 24 февраля 2024
Ответ дляНетутешня
Ну якби якщо є гроші навряд ви захочете їздити на дешевій машині навіть якщо треба автобус
У вас лично какой автомобиль, самый крутой, последней марки?