Ms. Dolly• 25 февраля 2024

Що таке легке повернення на новій пошті?

Покупець просить наложкою по передплаті, якої не вистачить на доставку у два кінця, якщо не підійде річ. Каже, що відправить по ’легкому поверненню’ безкоштовна. Перший раз чую. Таке дійсно є?
Головний кошак• 25 февраля 2024
Так, я два рази міняла кросівки, раз з розміром провтикала, а раз продавець не ті відправив.

Хтомолодець? Я!• 25 февраля 2024
По домовленості з продавцем відправляється на зворотньою адресу товар, безкоштовно, лише плата за оцінку товару.
Верочка 100%• 25 февраля 2024
Повернення протягом двох тижнів безкоштовне

побольшомусекретику• 25 февраля 2024
Да. Доставка оплачивается в один конец. Берите предоплату
Возврат бесплатный, только за страховку.
Кринжова баба• 25 февраля 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
А какой смысл Новой почте бесплатно пересылать посылку?
Может с этой опцией лёгкого возврата тариф туда больше, чем обычно?
Ромашкинная• 25 февраля 2024
https://novaposhta.ua/lp/
Дружная семейка• 25 февраля 2024
В 2 кінці не потрібно брати предоплату, так як повернення посилок на новій пошті вже давно безкоштовне
Млинець Мій• 25 февраля 2024
Ответ дляДружная семейка
Это ,если полная предоплата?
Млинець Мій• 25 февраля 2024
Если наложка,то нет бесплатного возврата,я так поняла

Дружная семейка• 25 февраля 2024
Ответ дляМлинець Мій
Это ,если полная предоплата?
Ні, повернення будь якої посилки безкоштовно. Навіть якщо це не отримувач відповився, а ви самі ініціювали повернення як відправник - то теж буде безкоштовно
Млинець Мій• 25 февраля 2024
Ответ дляДружная семейка
Спасибо