27 февраля в 12:47

Чи потрібно брати талон щоб робити паспорт?

Підкажіть, чи потрібно зараз брати талон щоб подати документи на загран паспорт? Бо знайти онлайн талон не можу.
автор Дівчина Бобула 27 февраля в 12:48
І яка ціна не термінового виготовлення?
Хитрушка-чекушка 27 февраля в 12:51
де робити? всюди по різному
автор Дівчина Бобула 27 февраля в 12:51
Ответ дляХитрушка-чекушка
де робити? всюди по різному
В паспортному столі
Хитрушка-чекушка 27 февраля в 12:51
Яка країна, місто, місце.....
автор Дівчина Бобула 27 февраля в 12:52
Ответ дляХитрушка-чекушка
Яка країна, місто, місце.....
Черкаси
Поліцейський патруль 27 февраля в 12:52
Дивлячись де
Який ЦНАП
Зазвичай на місці по факту усе
Хитрушка-чекушка 27 февраля в 12:52
Ответ дляДівчина Бобула
В паспортному столі
у нас онлайн реєстрація
Як міряти? 27 февраля в 12:52
Ответ дляДівчина Бобула
Черкаси
У ЦНАПІ можна.
Хитрушка-чекушка 27 февраля в 12:53
зайдіть на ЦНАП
автор Дівчина Бобула 27 февраля в 12:54
Ответ дляХитрушка-чекушка
зайдіть на ЦНАП
Онлайн? Він далеченько від мене, паспортний стіл ближче, тож думала в паспортному робити. Але дякую за пораду, може в ЦНАП і звернусь
Хитрушка-чекушка 27 февраля в 12:56
Ответ дляДівчина Бобула
Онлайн? Він далеченько від мене, паспортний стіл ближче, тож думала в паспортному робити. Але дякую за пораду, може в ЦНАП і звернусь
онлайн зайдіть, авторизуйтесь і думаю, там буде реєстрація
КротоТо 27 февраля в 12:58
В Києві за місяць наперед записувалася на загран в ЦНАП, онлайн запис. Хто без запису - взагалі анріал попасти, велика черга, багато людей просто не дочікуються своєї черги.. Робила перед новим роком.
Хитрушка-чекушка 27 февраля в 13:00
Ответ дляДівчина Бобула
Онлайн? Він далеченько від мене, паспортний стіл ближче, тож думала в паспортному робити. Але дякую за пораду, може в ЦНАП і звернусь
в нас і паспортному столі не роблять паспорти, в ЦНАП або ДП Документ (платно)
Первая ласточка инфляции 27 февраля в 13:01
У нас і в Цнап, і в дмс потрібно талон. 03.02 здавала дітям, то ще не має
КаРаКаТиЦа 27 февраля в 13:13
Приходила, в спец терміналі оплачувала, далі у дівчат брала талон. І заходила по номерку з талону. Київ. За годину усе зробила на себе і трьох дітей.
КаРаКаТиЦа 27 февраля в 13:14
Ответ дляКротоТо
В Києві за місяць наперед записувалася на загран в ЦНАП, онлайн запис. Хто без запису - взагалі анріал попасти, велика черга, багато людей просто не дочікуються своєї черги.. Робила перед новим роком.
Я в Києві 2 тиждні назад без онлайн запису усе за годину зробила і на себе і на дітей.
Чемодан-Вокзал-Майами 27 февраля в 13:45
Автор, онлайн-чергу треба ловити в 00.00-00.05 , талони є за правилами, але це буде складніше, бо в першу чергу запрошують тих, хто записався онлайн
автор Дівчина Бобула 27 февраля в 14:47
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Автор, онлайн-чергу треба ловити в 00.00-00.05 , талони є за правилами, але це буде складніше, бо в першу чергу запрошують тих, хто записався онлайн
А, ось у чому справа, їх розбирають швидко. Зрозуміло, дякую!
LIANA171185 27 февраля в 22:37
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Автор, онлайн-чергу треба ловити в 00.00-00.05 , талони є за правилами, але це буде складніше, бо в першу чергу запрошують тих, хто записався онлайн
Я заходила 2 дні підряд опівночі,взагалі не те-просто не видає список ЦНАПів і глючить сайт.Записатися змогла тільки о 00:45.
А от на звичайний паспорт записала рік тому якраз опівночі.
Взагалі не зрозуміло,як у них сайт працює.
автор Дівчина Бобула 28 февраля в 11:27
Ответ дляLIANA171185
Я заходила 2 дні підряд опівночі,взагалі не те-просто не видає список ЦНАПів і глючить сайт.Записатися змогла тільки о 00:45.
А от на звичайний паспорт записала рік тому якраз опівночі.
Взагалі не зрозуміло,як у них сайт працює.
Так і не змогла знайти талони онлайн, навіть нема варіанту обрати Черкаську обл (інші області є), тож вчора пішла в паспортний стіл, і в терміналі повно вільних талонів на любий час. Тож взяла на сьогодні і вже подала документи. Не терміново ціна 900 грн термін виготовлення місяць.
LIANA171185 28 февраля в 18:24
Ответ дляДівчина Бобула
Так і не змогла знайти талони онлайн, навіть нема варіанту обрати Черкаську обл (інші області є), тож вчора пішла в паспортний стіл, і в терміналі повно вільних талонів на любий час. Тож взяла на сьогодні і вже подала документи. Не терміново ціна 900 грн термін виготовлення місяць.
Я ходила у наш паспортний стіл,сказали,що тільки через сайт запис є.В приміщення навіть не впустили.На прохання записати нас онлайн,бо я вже місяць не можу записати дитину(не було місць взагалі),відповіли,що це не їх проблеми і запису у них немає.
До речі,у них запис так і не з´явився.Записалася обидва рази у ЦНАПи інших районів.