27 февраля в 13:28

Київ Жовтневий палац

хто там був останнім часом на якихось заходах. Підкажіть, там всередині залу холодно? )
бо через тиждень запросили на концерт, от думаю що вдягати )
Яжемать Мне можно 27 февраля в 13:35
не была давно.Но в целом,сейчас гардеробы не работают в театрах. Посмотрите на их сайте по этому поводу
Gleva 27 февраля в 14:13
Були в листопаді, то гардероб працював і було не холодно. Були в лютому - гардероб не працював, в залі в світрі було не холодно. Але непрацюючий гардероб гадаю пов´язаний з тривогами.
В блузці чи з відкритою спиною буде холодно