На руках дитина мала… дуже страшно.
Впораюсь зі всим• 13 мая 2024
Так, шанси завжди є, але чи буде той шанс, невідомо. Зараз годні всі, на жаль. Складно хлопцям там.
Тирамісу на терасі• 13 мая 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Удалено администрацией...
что за бред?
Сплюшка• 13 мая 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
что за бред?
У нас в Запорожье, часа три назад, спаковала полиция ) в областную больницу на влк, через час годен. Человек 10 пытались отбить и фиг там( скрутили и увезли, причем одна полиция, даже без тцк
Меня не звали• 13 мая 2024
У нас эту макулатуру пару месяцев разносят активно, выбрасывайте да и всё.
Вы видите, что никаких укреплений Ха области нет, лапша на уши была от президента про потужну оборону и вот за что умирать, ради чего? Сейчас оказывается, что нихрена там нет и вот что это, объясните?!
Я така бойова• 13 мая 2024
Залежить від того хоче він чи ні. Зараз всі будуть пєтлять як тільки можна. Одні жінки будуть працювати
Мудробаба• 13 мая 2024
Чи є в нього підстави для відстрочки або обмеження за станом здоров´я? Якщо є підстави для відстрочки - терміново готуйте пакет документів і складіть заяву. Щось зі здоров´ям - по максимуму зберіть медичні документи на підтвердження діагнозів.
Голова колгоспу• 13 мая 2024
Пришла куда повестка? На работу? Домой лично в руки под роспись? На посту гаи выдали? На КП в области? Сколько лет мужу Вашему
Голова колгоспу• 13 мая 2024
Ответ дляМеня не звали
Как Вы думаете сколько от Волчанска до границы?
Ответ дляСплюшка
Если попрут на Запорожье, потом не пишите, что ВСУ виновато, отошло где то.
Как сегодня и вчера писали про Харьков
Карусель-весель• 13 мая 2024
Моя свекруха знайшла адвоката він деяким допоміг, в чоловіка зламана нога була і треба операція лікар написав направлення, знайомий воєнком сказав з білим білетом і направленням від лікаря йти на влк, але не робити операцію тягнути час
Меня не звали• 13 мая 2024
Ответ дляСплюшка
Это при том, что у вас в Запорожье очень дружная громада, сколько мужчин вызволяли из тцк, ночью там стояли, если надо было куча людей (
Мудробаба• 13 мая 2024
Якщо що - штраф за неявку за повісткою для уточнення даних поки що 3400-5100 грн.
Сплюшка• 13 мая 2024
Ответ длячаревна
Как сегодня и вчера писали про Харьков
Не буду, даже не буду писать настроение людей. )
Сплюшка• 13 мая 2024
Ответ дляМеня не звали
Так вот они и не могли сегодня отбить. Драка была, но..
ЯсноВидящая• 13 мая 2024
Ответ дляМудробаба
Ото Вы смешная. ) Сейчас только слепых не берут. И то в снайпера.
Статус Ква• 13 мая 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
Удалено администрацией...
Да, кто может, тот максимально сидит дома.
Дівчина заглядєніє• 13 мая 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
Удалено администрацией...
В мене так сусід зверху зашурився, ніде і до війни не працював, жив за те, що здавав квартири в оренду. Думаєте не дістануть? Тут хтось писав, що збираються вже і по підʼїздах ходити.
Меня не звали• 13 мая 2024
Ответ дляСплюшка
Ппц, звереют все больше(((
oksana_kseniya• 13 мая 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Удалено администрацией...
По яких підвалах???
Ответ дляЯсноВидящая
Тим не менш, якщо у людини дійсно є підстави для відстрочки, набагато простіше ’відбитися’ до того як мобілізують, ніж потім намагатися звільнитись з військової частини ... Порядок в документах ніколи не буває зайвим.