Блакитна устриця• 29 февраля 2024

Як жіночно одягатись, коли нежіночна фігура?(

В мене тип фігури яблуко, в додачу ще й зайва вага кілограм 15-20. Все пішло в спину, шию, руки, живіт. При цьому і ноги не худі, але порівняно з туловищем виглядають худими. Верх громіздкий, груди 1 розміру, попа маленька, ноги стрункі на фоні всього іншого( не можу ні міні одягти, ні сукню з відкритими руками..
Зайканалужайке• 29 февраля 2024
Яке міні на дієту з першого числа
Зяблик протестант• 29 февраля 2024
А чего мини нет? Выставлять то, что худое. Щиколотки, запястья. Яблоку идут платья прямые короткие обычно.
Замріяна• 29 февраля 2024
Я приблизно така ж, як Ви, ні про які сукні чи спідниці навіть не мрію. Ходжу в штанах, частіше всього спортивних, добре, що на робота дозволяє такий стиль
автор Блакитна устриця • 29 февраля 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Ага і на фоні цього всього громіздкий верх)
Ответ дляЗамріяна
Мені 22 лише..то мрію(
Белая и пушистая• 29 февраля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Мені 22 лише..то мрію(
А уже 20 лишних кг. Срочно на диету! В 22 похудеть намного легче, чем после 30-ти
Мальчижка• 29 февраля 2024
Автор, скільки вам років?
Харчування плюс спорт. А перед цим перевірити здоров´я у ендокринолога.
Мальчижка• 29 февраля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Мені 22 лише..то мрію(
Ви до лікаря зверталися?
Робили аналізи?
Зяблик протестант• 29 февраля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Ну ви цікава. Не подобається громіздкий верх - худніть. Поки він у вас є, не вийде його ігнорувати. Але перемкнути увагу на стрункі ноги можно.
Гарно стройнить сукня А сілуєту з летящей спідницей, і зверху розстібнутий чорний жакет трохи приталений. Сукня не чорна - буде ділити велике на частини і сілуєт зробить
Зяблик протестант• 29 февраля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Рукава повинні бути ширші за руки, не в обтяг, щоб було повітря, на фоні ширшого буде рука виглядати стрункіше
Ленне-Рейма• 29 февраля 2024
Автор, підпишіться в інсті або тік-тоці на стилістів, що показують образи для пухкеньких дівчат. Там багато класних ідей можна запозичити.
Ленне-Рейма• 29 февраля 2024
Почитала коменти - це треш) Спитала людина про одяг - відправили до лікаря. Нащо давати непрохані поради, якщо по темі немає, що сказати?
Ответ дляМальчижка
Автор, скільки вам років?
Ответ дляМальчижка
Ви до лікаря зверталися?
Робили аналізи?
Ні не робила. В мене просто така фігура в спадок від бабусі, від тітки. Тип фігури один в один+любов до їжі(
Бабайко• 29 февраля 2024
Забийте в інтернеті фігура-яблуко, і там буде купа фоток і рекомендацій.
А як ви виглядаєте в піджаках оверсайз?
Тро Нью-Йорку• 29 февраля 2024
Гугліть фігура яблуко, дивіться моделі. А потім будете щось схоже в магазинах підбирати
Ответ дляБабайко
А як ви виглядаєте в піджаках оверсайз?
Не ношу піджаки
месяцкие• 29 февраля 2024
У меня вообще какая-то смешанная фигура. Грудь ближе к двойке, талия не выражена, большой живот, ноги полноваты
Marmu• 29 февраля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
знайдіть якусь зірку подібної фігури і дивіться, що їй пасує.
Tivoli• 29 февраля 2024
Для вас женсвенно - это мини и вещи без рукавов?

Нормально можете вы одеваться, есть масса платьев миди или по середину колена с недлинным рукавом
все платья типа диана фон фюрстенберг на запах ваши
юбки, которые можно носить с футболками
да и брюки могут выглядить женственно
Біле пальто• 29 февраля 2024
Ответ дляЗяблик протестант
У яблока пузо торчит. Куда им мини ?
Біле пальто• 29 февраля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Мені 22 лише..то мрію(
Так не надо мечтать . Вам всего 22 года и 20 кг лишнего веса. Займитесь собой наконец. Лето скоро. В спортзал идите, переходите на ПП. И фигура женская появится и одеваться можно будет красиво и по- женски.
Бабайко• 29 февраля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Не ношу піджаки
такий піджак має в теорії добре витягувати фігуру, але це має бути актуальний піджак десь до стегна
Бабайко• 29 февраля 2024
Ответ дляБіле пальто
У яблока пузо торчит. Куда им мини ?
можна зверху щось не обтягуюче вдягнути
Зяблик протестант• 29 февраля 2024
Ответ дляБіле пальто
У яблока пузо торчит. Куда им мини ?
А как мини и пузо связаны? Пузо не обтягиваем, что логично
Ответ дляБабайко
Дякую, за підказку. Візьму на замітку
Всех анонимов аноним• 29 февраля 2024
Автор, вы еще такая юная, чтобы думать как прикрыться. Лучше худейте, в ваши годы это проще (хоть и кажется, что нет)
Скажений гудзик• 29 февраля 2024
Ответ дляМальчижка
Ви до лікаря зверталися?
Робили аналізи?
До чого тут лікар і аналізи?
Може спершу потрібно оцінити що і скільки автор їсть?)
Мальчижка• 29 февраля 2024
Ответ дляСкажений гудзик
До чого тут лікар і аналізи?
Я мала на увазі, що перед тим, як йти у спортзал, варто перевірити стан здоров´я і порадитись з лікарем, чи можна такі навантаження робити. Зокрема, серцево-судинна система.
Скажений гудзик• 29 февраля 2024
Ответ дляМальчижка
Схуднути можна лише зменшивши кількість калорій, що споживаються. Спортзал - то вторинне. 70% зайвої ваги втрачається через обмеження у їжі і лише 30% завдяки фізичним навантаженням. Тож почати треба з коригування способу харчування. Може не буде потреби і у спортзалі, а не лише в лікарях)