Нічний дожор• 19 мая в 00:01

Это варикоз? Пора к флебологу?

а мне всего 33, хожу много, по 5 - 8 км в день. Лишнего веса нет. Тяжести не поднимаю (разве что ребенка долго носила на руках, но это у многих). А на правой ноге вот такое поползло.
Идеальная оптимистка• 19 мая в 01:37
У моего сына на руках такое. Мне надо волноваться?

АБВГДэшница• 19 мая в 02:14
Ответ дляНічний дожор
у моєї мами немає, у тата є. але він півжиття працював з великим навантаженням на ноги і спину. а чому ж у мене так..
У мамы после родов появился варикоз
автор Нічний дожор • 19 мая в 05:59
Ответ дляИдеальная оптимистка
нет
Украиночка• 19 мая в 06:12
Ответ дляНічний дожор
после операции больше не появился?
Появится больше, у вас норм все
Чу Ча• 19 мая в 09:20
Скажут носить компрессионные чулки. Я такое не готова носить каждый день всю жизнь
Наполеон Бонапарт• 19 мая в 09:37
Ответ дляНічний дожор
после операции больше не появился?
Моїй мамі в 41 рік зробили операцію- видалили судину на одній нозі. Каже, що зараз, через 30 років, нога періодично турбує її знову. То вона приймає нормовен, робить вправи спеціальні.
Кавуся• 19 мая в 10:59
У меня на правой ноге вены страшнее, чем у Автора. Перед войной ходила в флебологу, делала узи вен, врач сказал, это не варикоз, такое расположение вен, для косметического эффекта можно сделать операцию.
Губи з філером• 19 мая в 11:55
Ответ дляИграю_на_кларнете
це воно( скоріше за все, можуть призначити компресійний трикотаж або і операцію, тут вже кожен сам вирішує.
я за КТ, так - потрібен час, аби звикнути, зате результат виправдовує ці муки.
краще одразу брати дороге Меді, ніж витрачати гроші на спроби - шкода, що я не дослухалася свого часу:) коробка спроб так і стоїть, толку з дешевого нуль
Так и что, после компрессионного трикотажа исчезают эти вены или просто новые не появляются?
В танке• 19 мая в 12:51
Ответ дляГуби з філером
в моєї подруги на початку вагітності вилізла дуже неприєсна закручена вена. До того теж були проблеми. Під час вагітності весь час ходила в панчохах, та вена заховалась і загалом ситуація стала краща. Зараз нема потреби носити, але на контролі у флеболога

Губи з філером• 19 мая в 21:46
Ответ дляВ танке
О, спасибо, а то я купила себе компрессионные чулки и не ношу. А сейчас ноги стали сильно отекать и болеть. Я не беременна, 32 года, так с 20 лет было иногда, ноги очень болели. Начала заниматься спортом недавно, думаю может из-за этого. Или из-за жары, не знаю. Вешу 59 кг, рост 168. Когда худею до 54 кг примерно, то ноги не отекают и не болят, так что видимо пора худеть
Играю_на_кларнете• 20 мая в 01:41
Ответ дляГуби з філером
ситуація стабілізується, але те, що воно задовбує - це факт.
і ще потрібен час, аби звикнути до цього неприємного процесу, спочатку і боляче, і сильно бісить
Губи з філером• 20 мая в 08:53
Ответ дляИграю_на_кларнете
Больно - это в смысле носить трикотаж этот больно?
Играю_на_кларнете• 20 мая в 11:22
Ответ дляГуби з філером
спочатку - так, особливо, якщо 2 кл
Губи з філером• 20 мая в 11:26
Ответ дляИграю_на_кларнете
спочатку - так, особливо, якщо 2 кл
Поняла, я купила вроде пока самый лёгкий, ито мне неудобно
Health_ua• 03 июня в 10:44
Сучасна медицина зараз дуже зациклилась на радикальних методах (видалити, склеїти, спалити лазером), але мало хто говорить про те, що вену можна спробувати відновити і повернути їй тонус.
Якщо ситуація ще дозволяє і ви шукаєте саме безопераційні, судиннозберігаючі варіанти, почитайте про метод Терновської (там лікують за допомогою розчинів з активним киснем, без ножів та спалювання). Ось тут детально розписано, як взагалі працює хвороба і які є альтернативи: https://materinka.org/pro_varicoz . Бажаю здоров´я вашим судинам